Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Tokar, nie jestem jakimś kibolem. :D W rodzinie mam kibiców Wisły i Hutnika dodatkowo, a kolegów mam samych za Wisłą. I da się tak żyć? Da. :D I tak w ogóle, to mnie wkurza to, że tylko kluby z Krakowa nie podpisały paktu "bez broni". :/ Aaa, Bartg - mieliśmy tam kiedyś z nimi zgodę. :D

Edytowane przez KamileQ
Odnośnik do komentarza

Tokar, nie jestem jakimś kibolem. :D W rodzinie mam kibiców Wisły i Hutnika dodatkowo, a kolegów mam samych za Wisłą. I da się tak żyć? Da. :D I tak w ogóle, to mnie wkurza to, że tylko kluby z Krakowa nie podpisały paktu "bez broni". :/ Aaa, Bartg - mieliśmy tam kiedyś z nimi zgodę. :D

 

Dobra, tutaj tak piszesz, a ja wiem, że się ciachacie nożami stołowymi na wigilii.

 

I przestań podrywać Stone, bo z tego co wiem, to jeszcze u was tęczowej trybuny nie wyznaczyli.

Odnośnik do komentarza

No a jakie ma być ? Teraz się trzeba z każdej petardy i racy publicznie tłumaczyć ? Zrobili fajną oprawę i dobrą dzicz pod koniec i tyle w temacie.

 

A Polonia jak na swoje możliwości też całkiem fajnie się pokazała. Ogólnie wreszcie to zaczyna przypominać derby i oby tak dalej.

Edytowane przez Tokar
Odnośnik do komentarza

Wiekszosc dziennikarzy sportowych z GW to idioci, nic nowego. Przeklinaja na stadionach omg ! Zamknac, zaorac !

 

Proste pytanie- czy stadiony to jest jakiś teren eksterytorialny, czy jeszcze Polska?? Dlaczego jeśli potknę się na ulicy i rzucę ku.rwą to mam płacić 2 stówki ale jeśli krótko golone bydło na stadionie wrzeszczy przez 90 minut 'wygramy, wygramy, kur.wy pokonamy' itd to problemu nie ma? Prawo jest prawem (co się tyczy również rac- nie wolno rzucać, to nie wolno- to naprawdę jest proste) i wcale bym się obraził jeśli do mojego miasta co tyzień wpływałaby kasa z w ten sposób pobranych mandatów. Żeby nie było, sam kiedyś bywałem na stadionie co dwa tygodnie, teraz już rzadziej, z wiekiem coraz bardziej obniża mi się tolerancja wobec kibolskiej hołoty i Wyborcza ma ode mnie plus za punktowanie np chorej sytuacji z Poznania gdzie władze klubu (i miasta?) siedzą w kieszeni bandy ludzi pokroju niejakiego Litara.

Odnośnik do komentarza

Ojtam ojtam, nie wymyślaj. Po prostu jestem ciekaw , czy od pisania mają kogoś bardziej rozgarniętego, niż Widzewiacy.

 

Temat jest o Ekstraklasie i PP, więc ontopic Ci nie wyszedł :potter:

 

Wiekszosc dziennikarzy sportowych z GW to idioci, nic nowego. Przeklinaja na stadionach omg ! Zamknac, zaorac !

 

Proste pytanie- czy stadiony to jest jakiś teren eksterytorialny, czy jeszcze Polska?? Dlaczego jeśli potknę się na ulicy i rzucę ku.rwą to mam płacić 2 stówki ale jeśli krótko golone bydło na stadionie wrzeszczy przez 90 minut 'wygramy, wygramy, kur.wy pokonamy' itd to problemu nie ma? Prawo jest prawem (co się tyczy również rac- nie wolno rzucać, to nie wolno- to naprawdę jest proste) i wcale bym się obraził jeśli do mojego miasta co tyzień wpływałaby kasa z w ten sposób pobranych mandatów. Żeby nie było, sam kiedyś bywałem na stadionie co dwa tygodnie, teraz już rzadziej, z wiekiem coraz bardziej obniża mi się tolerancja wobec kibolskiej hołoty i Wyborcza ma ode mnie plus za punktowanie np chorej sytuacji z Poznania gdzie władze klubu (i miasta?) siedzą w kieszeni bandy ludzi pokroju niejakiego Litara.

 

 

Wybacz, ale erdolisz teraz od rzeczy. Sugerujesz tutaj, że Litar rządzi Poznaniem XD No tego to nawet w Wybiórczej nie ma. JESZCZE :potter:

A co do Twojego postrzegania stadionu, to idealnie wpasowujesz się w opisanego w artykule redaktora. Gratki.

Odnośnik do komentarza

Czytanie ze zrozumieniem? Nie napisałem że rządzi Litar, tylko że rządzą 'ludzie pokroju Litara' i to jest chyba fakt, któremu jako kibic Lecha nie zaprzeczysz, że w Poznaniu władze klubu, w przeciwieństwie do np. Legii, Polonii, Cracovii itd, układają się z kibolami, idąc wobec nich na znaczne ustępstwa?

 

 

Odnośnik do komentarza

A jednak. Myliłem się. Spina musi być.

 

No Stona = wybiórcza już pisze, że WL trzęście miastem. Politycy się boją odezwać, bo stracą głosy. Rutkowski boi się Litara bo może stracić biznes. Jajca, panie jajca :D

 

Brawo Wielki K. To teraz zakazać wszystkie piosenki gdzie wulgarne słowa się pojawiają. Zakazać puszczania filmów z brzydkimi wyrazami. Aha - jak wyborcza takie dodawała do sprzedaży to było OK? Proszę Cię...

 

Nie róbmy już OT bo więcej pokazuje się postów przy takich bzdurnych tematach niż wtedy gdy gra liga.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...