Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym powiedzieć: a nie mówiłem? Przecież, to było oczywiste, że Jaga nie powtórzy poprzedniej rundy. W sumie nie ma się, co dziwić skoro odchodzi jeden z lepszych strzelców zespołu, który miał kilka asyst. Teraz brakuje tych 10 - 12 bramek, co przekłada się na słabą dyspozycje drużyny.

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Fajnie powspominać co nie? Od sezonu 2002/2003 (sezon 2001/2002 był z podziałem na grupy) mistrz nie przegrywał więcej niż 4 meczy. Wy po 17 kolejkach macie tych porażek już 6, tak że pozostaje wam głównie nadzieja na to że będzie tak jak 10 lat temu kiedy to Wisła zostając mistrzem miała ich 6 i wygracie pozostałe 13 meczy, a reszta będzie co chwile tracić punkty. Jopa już u nas nie ma, więc będziecie mogli tak zaśpiewać jak w ostatniej kolejce wyprzedzicie Górnika i zajmiecie to 4 miejsce. O ile oczywiście wasz ulubieniec was w tym wspomoże.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Swoją drogą, gdyby Wisła wygrała MP (bo wygra Legia, to oczywiste), to ciekaw jestem czy na forumingu zaobserwowalibyśmy wysyp krakowskich kibiców sukcesu :potter:

Bo fanów drużyny z Wielkopolski, nam w ostatnich miesiącach przebyło :teehee:

Odnośnik do komentarza

Wychodząc z jedynie słusznego założenia że Lech wygrywa z Cracovią,praktycznie mamy identyczny scenariusz jak w zeszłym sezonie. 12 meczy do końca, 8ptk straty do Wisły[w zeszłym sezonie była to kolejka więcej]. Wisła już raz udowodniła że potrafi we frajerski sposób stracić koronę. Teraz pora udowodnić że potrafi to zrobić dwa razy z rzędu :potter:

 

A przyśpiewka z JOPem była tylko żeby pobudzić krążenie. Mistrza wywalczyliśmy dzięki konsekwentnemu dążeniu do celu, JOP do tego nie jest potrzebny :)

 

 

@Maiden

 

Wydaje mi się, że kibiców sukcesu pojawiło się więcej po sukcesach Kolejorza w LE, a nie po wygraniu MP. Samo MP nie jest chyba jakimś super magnesem na sezonowców.

Odnośnik do komentarza

Ta bez Jopa tez byscie mistrzostwo zdobyli :whistling::teehee:

Mielcarz powinien jakiś order dostać, interwencja przy karnym dla Wisly to male mistrzostwo swiata. Moze po prostu byl wkurwiony, ze Melikson sobie praktycznie cale boisko przebiegl z pilka. Szkoda Kanieckiego, ladnie karnego obronil i centymetrow mu zabraklo do obrony dobitki :/ Skrzydla klasycznie pomylka - G(ri)-shock aka Pinokio i Budka aka ja juz swoj jeden dobry mecz na runde zagralem tydzien temu byli klasa sama dla siebie. Sernas polowe meczu przestal w kole srodkowym, a wybijanie przez Mielcarza pilek na Dzalamidze zakrawalo na jakis zart.

Odnośnik do komentarza

Ta bez Jopa tez byscie mistrzostwo zdobyli :whistling::teehee:

 

 

Ile Wisła straciła bramek w tamtym sezonie?

Ile JOP strzelił w lidze samobójów Wiśle w tamtym sezonie?

 

Jak widzisz, nawet bez jego interwencji byśmy mistrza zdobyli. Z resztą, było już tutaj to wałkowane. Poszukaj sobie w poprzednich postach. :potter:

 

@down

Tak, a każdy jeden strzał na wojnie przesądza o jej losach. Widzę w zabawnym świecie żyjecie.

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Po mistrzostwie dla Legii też może nastąpić wysyp fanów. Bo oprócz Maidena to nie kojarzę nikogo kto Legii kibicuje. Tak jak w przypadku Ofsajda. Kibiców Widzewa mamy na forumku dwóch.

 

A co z resztą? Gdzie są kibice z innych części Polski? Pokażcie się. Walka o lokaty 10-16 to nie wstyd :)

 

No widzisz, a ja znam ich na forumingu przynajmniej z dziesięciu. Tyle, że się nie udzielają :turned:

 

Pewnie, że nie wstyd - przecież walczy o nie wielkopolski klub. :potter:

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Po mistrzostwie dla Legii też może nastąpić wysyp fanów. Bo oprócz Maidena to nie kojarzę nikogo kto Legii kibicuje. Tak jak w przypadku Ofsajda. Kibiców Widzewa mamy na forumku dwóch.

 

A co z resztą? Gdzie są kibice z innych części Polski? Pokażcie się. Walka o lokaty 10-16 to nie wstyd :)

 

No widzisz, a ja znam ich na forumingu przynajmniej z dziesięciu. Tyle, że się nie udzielają :turned:

 

Pewnie, że nie wstyd - przecież walczy o nie wielkopolski klub. :potter:

 

 

Jeżeli tak to ok. Jako, że się nie udzielają to trudno mi było ich poznać :)

 

 

Lech jeżeli dziś wygra to wskakuje na 5 miejsce. Legia jest o 2 wyżej. Więc jeżeli my walczymy o 10 miejsce to wy o 8 :thumbsup: Niby lepiej...

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Zaczyna się ciekawie ;) 1-0 dla sąsiadki zza bloń. Ciekawe ile jeszcze meczy na ławce Polonii spędzi Holender, ja mu daje 2 kolejki.

 

edit:

 

Wychodząc z jedynie słusznego założenia że Lech wygrywa z Cracovią,praktycznie mamy identyczny scenariusz jak w zeszłym sezonie. 12 meczy do końca, 8ptk straty do Wisły[w zeszłym sezonie była to kolejka więcej]. Wisła już raz udowodniła że potrafi we frajerski sposób stracić koronę. Teraz pora udowodnić że potrafi to zrobić dwa razy z rzędu :potter:

 

No to Twoje słuszne założenie okazało się błędne, i scenariusz się mocno zmienił, macie jedną kolejkę mniej niż rok temu i 11pkt straty. No i jak na razie że to wy we frajerski sposób tracicie szanse na tytuł przegrywając z ostatnią drużyną w tabeli, z dotychczasowym dorobkiem 2 zwycięstw i 4 remisów ;D

 

gratulacje! oby tak dalej ;)

 

co do Bos'a to nie trafiłem, już wyleciał :D

http://www.90minut.pl/news/150/news1501731-Theo-Bos-opuszcza-Polonie.html

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

 

Poczekaj do niedzieli ;)

 

Wierz mi, że czekamy z niecierpliwością ;)

 

 

Cracovia 1 - 0 Lech

 

Czyli Lech całkowicie odpadł z walki o mistrzostwo. Nie wierzę, że zdołają nadgonić.

 

 

EDIT:

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/wojciechowski-podjal-decyzje-ws-theo-bosa,1,4203008,wiadomosc.html

 

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/ekstraklasa-polonia-warszawa-juz-bez-trenera,1,4209224,wiadomosc.html

Edytowane przez Lipa
Odnośnik do komentarza

Bardzo ładnie. Ciekaw jestem co powiedzą na to kibice Lecha :) Oglądałem co prawda dopiero od 60 minuty, ale z tego co widziałem, to Kolejorz nic fajnego nie prezentuje. Większość akcji to wrzutki na piąty metr, poza tym słabo. Cieszy mnie, że Cracovia się odbija powolutku od dna. Mam nadzieję, że się utrzymają! :)

Odnośnik do komentarza

A ja mam nadzieję, że jednak spadną tam, gdzie powinni się znaleźć już 2 sezony temu gdyby nie wałki pzpnu z licencjami.

 

Wojciechowski ćwiczy cierpliwość i opanowanie. Już nie zwalnia trenerów po 2 remisach, teraz trzeba dwa razy przegrać i przepleść to remisem :potter:

Edytowane przez Tokar
Odnośnik do komentarza

Nie ma to jak przegrać z ostatnią drużyną ligi. Wuj że w tej rundzie grają już lepiej. Mistrza już niestety nie zdobędziemy [ofkoz z Wisłą to nigdy nic nie wiadomo].

Cracovia ma szansę na utrzymanie. Remis z Legią, zwycięstwo z Lechem. To już nie jest ta drużyna z rundy jesiennej.

No i trzeba pamiętać, że spadnie Polonia B. [licencja] i nie wiadomo jak to tam będzie z licencjami z 1 ligi ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Od wczoraj jestem w tak szampańskim humorze, że okażę odrobinę dobroci, i nie będę się dziś znęcał nad kibicami klubu z Wielkopolski :teehee:

 

Cracovia jest dużo mocniejsza niż jesienią. A Legia, dość, że jej wbiła trzy gole, to i mecz przez sędziego przegrała :down:

Jeżeli utrzymają się w lidze to mogą namieszać w przyszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza

Od wczoraj jestem w tak szampańskim humorze, że okażę odrobinę dobroci, i nie będę się dziś znęcał nad kibicami klubu z Wielkopolski :teehee:

 

 

A nie dlatego że Twoja Legia też przegrała ? :whistling:

 

A Legia, z tego co można wnioskować po Twoich postach, przegrywa mecze tylko przez niekompetencję PL sędziów :lol:

Biedny to klub, tak szkalowany przez PZPN. Może zarząd ITI wniesie jakiś pozew przeciwko arbitrom? Jeszcze przez nich ZNOWU nie zagracie w europejskich pucharach :(

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

No wiadomo, że jak Legia wygrywa to dzięki genialnej grze, świetnym piłkarzom i rewelacyjnej taktyce. A ja przegrywa to przez międzynarodowy spisek sędziów, PZPN, UEFA i FIFA. Coś jak Barcelona :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Nie Stona; nie dlatego. Dlatego, że Twoje marzenia o tytule pękły jak bańka mydlana. A ja umiem okazać litość. Lężącego się nie bije. Trzeba być fair. :thumbsup:

 

 

Co do sędziowania meczy Legii; po pierwsze, nie bardzo rozumiem, co ma ten wątek do rzeczy w związku z meczem Craxy z klubem z Wielkopolski o którym tu debatujemy? Nie mam bladego pojęcia.

 

Na chłopski rozum, wydaje mi się marną prowokacją kibica popadającego w coraz to głębsze kompleksy z powodu klęsk ponoszonych przez jego drużynę. Drużyny która nic w tym sezonie nie zdobyła. I już nie zdobędzie. Kibic ten tylko potwierdza regułę, że on i jego koledzy większą dozą nienawiści darzą Legię, niż kochają swój własny, wielkopolski klub. Dziwne to wszystko, ale mi odpowiada - i jakże bawi :)

 

 

I kij z tym, że kibic ten jest moderatorkiem dłiałku i łornki rozdaje <3

 

 

 

 

Ale zaspokoję Twój trolling drogi Stono, i się do niego ustosunkuję :)

 

 

Nawet Lenczyk przyznał, że drugi gol padł po spalonym :teehee: Ale Panowie którzy mają w awatarkach owadzika i ludzika którym się bawiłem jak miałem 7 lat, w awatarach, wiedzą przecież lepiej :teehee:

 

 

Ale trolluj sobie dalej, ja Tobie zadedykuję takie oto piękne płótno:

 

http://img816.imageshack.us/i/aaaaaaaaaaaaaaah.jpg

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...