Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

@ogqozo lepiej jest siedzieć i wpierddalać kiełasę, popijając ja colą i zagryzając na deser słonecznikiem i oglądać te śmieszne (w większości żałosne) balety naszych ligowych kopaczy?

 

Ja nie wiem, kwestia gustu. Każdy robi co lubi. Jedni lubią np. oglądać sport, inni kino, rożne inne rzeczy. Niektórzy zaś lubią chodzić na mecze Legii. Po co? Żeby pokazać swoje poglądy na temat tej czy innej (niezwiązanej ze sportem) osoby, na temat osób innego koloru skóry, czasem może się uda kogoś walnąć po ryju. Skoro ich to kręci, czemu nie. Po prostu marzy mi się transmisja w TV pokazująca puste boisko i kilkanaście tysięcy kibiców, którzy bawią się tak samo dobrze, jak gdyby na tym zielonym gdzieś tam sobie grali piłkarze.

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

@Stona w zeszłym sezonie było to sam, na szczęście nas wpuścili, z resztą to wtedy fani miejscowej drużyny rzucali w nas petardami z gwoździami...

 

W Poznaniu byliśmy grzeczni, przynajmniej ja byłem ;]

 

@ogqozo 1)nie byłem nigdy na Łazienkowskiej, wybieram się w tym roku.

2) Co ty w ogóle pierddolisz? Ile razy w ciągu sezonu zdarza się w na polskich boiskach że jakaś osoba o innym kolorze skóry jest obrażana? Na pewno nie częściej niż w Hiszpanii, Anglii czy Niemczech. Tak samo z awanturami na stadionach. Na znacznej większości spotkań nie dochodzi do tego typu ekscesów. Może dla Ciebie poświęcenie 90minut na pośpiewanie, poskakanie i dobrą zabawę to jest za duże poświęcenie dla swojego klubu(o ile taki masz), ale dla sporej liczby osób to jest idealny sposób na chociażby odreagowanie stresu związanego z pracą/edukacją/ czy innymi sprawami związanymi ze zwyczajnym codziennym życiem.

 

btw. to G bardzo słabo im wyszło.

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

@ogqozo lepiej jest siedzieć i wpierddalać kiełasę, popijając ja colą i zagryzając na deser słonecznikiem i oglądać te śmieszne (w większości żałosne) balety naszych ligowych kopaczy?

 

Ja nie wiem, kwestia gustu. Każdy robi co lubi. Jedni lubią np. oglądać sport, inni kino, rożne inne rzeczy. Niektórzy zaś lubią chodzić na mecze Legii. Po co? Żeby pokazać swoje poglądy na temat tej czy innej (niezwiązanej ze sportem) osoby, na temat osób innego koloru skóry, czasem może się uda kogoś walnąć po ryju. Skoro ich to kręci, czemu nie. Po prostu marzy mi się transmisja w TV pokazująca puste boisko i kilkanaście tysięcy kibiców, którzy bawią się tak samo dobrze, jak gdyby na tym zielonym gdzieś tam sobie grali piłkarze.

Wyobraź sobie, że jest taki klub na którego mecz zabrał Cię ojciec. Potem wraz z wiekiem zajarałeś się tym sposobem spędzania czasu. Przychodzisz na ten stadion co dwie kolejki, często dając z siebie więcej niż piłkarzyki na boisku. A tu ni z dupy jakiś dziennikarzyk wyskakuje z jakimś tematem który ma w sobie zero prawdy i jedzie po czymś co w jakimś sensie kochasz. Jedzie po klubie z którym spędziłeś parę lat. A więc jako zapalony kibic odpowiadasz mu dopingiem/oprawą. Niech opinia publiczna dowie się prawdy. Bo kij ma dwa końce.

 

PS: ja to tak czuję. A nie jestem nawet ultrasem czy nawet członkiem WL. A jak wiadomo Ci ludzie zrobili więcej dla klubu niż ja który chodzi na Kolejorza od kilku dobrych lat( z przerwami) i "tylko" dopinguje.

 

 

Więc zakończę to prostym: nie pierdol.

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Właśnie sobie oglądałem dzisiejsze bramki i kilka moich uwag. Karny dla Legii z kapelusza, druga bramka dla Cracovii: mocno pomógł wiatr, trzecia bramka dzięki dziurom w polu bramkowym, ta piłka po strzale nawet nie szła w bramkę :D

Odnośnik do komentarza

@ogórkozo

Odpowiem Ci na swoim przykładzie. Mecz schodzi zawsze na 2 plan. Kątem oka widzę że tam sobie biegają kopacze, jakieś akcje są i bramy padają ale ważniejsze jest dopingowanie i robienie za(pipi)istej atmosfery. Choć pewnie Ty tego nigdy nie zrozumiesz.

 

Tak jak my, nigdy nie zrozumiemy sensu słuchania nowoorleańskiego jazzu. :teehee:

Odnośnik do komentarza

Tylko że my nie wchodzimy do topicu o nowoorleańskim jazzie i nie rozprawiamy na jego temat :potter:

 

 

 

To dziś pewnie Wisła pieczętuje zdobycie mistrzostwa, bo nie zanosi się na to, żeby Jaga włączyła się do walki.

 

Ciekawa dyskusja była dziś w Cafe Futbol. Zaczęło się od słabego wideofelietonu gdzie porównano nas do czegoś mniej inteligentnego niż psy Pawłowa, następnie do małp, pojechano sobie znowu po Litarze i Staruchu. Poszedł motyw, że na EURO kibice zdemolują centrum miasta :teehee: . Że w europie zachodniej to jest spokój i cud-miód [tja, jasne].

Kołtoń i Urban w miarę sensownie argumentowali ultrasowanie i w ogóle specyfikę polskiego kibicowania, Kowalczyk jak zwykle walił farmazonami, a Borek sam nie wiedział po czyjej stronie jest ;)

W ogóle Urban wypadł mega pozytywnie, a wycinek z konferencji gdzie rzucił że On ze Skorżą "nie piją przed meczem" mnie rozwalił :D

Odnośnik do komentarza

(...)

2) Co ty w ogóle pierddolisz? Ile razy w ciągu sezonu zdarza się w na polskich boiskach że jakaś osoba o innym kolorze skóry jest obrażana? Na pewno nie częściej niż w Hiszpanii, Anglii czy Niemczech. Tak samo z awanturami na stadionach. Na znacznej większości spotkań nie dochodzi do tego typu ekscesów.

(...)

Praktycznie na każdym meczu? Tam gdzie tylko jest jakiś czarnoskóry zawodnik, od razu znajduje się paru hejterów, którzy go zwyzywają od małp. Nie wiem gdzie Ty mecze oglądasz, że tego nie dostrzegasz. Chyba w telewizji.

Odnośnik do komentarza

Tylko że my nie wchodzimy do topicu o nowoorleańskim jazzie i nie rozprawiamy na jego temat :potter:

 

Z tego co wiem, to to jest Kącik Sportowy, a nie Kącik Kibica, więc mogło by się wydawać, że jednak można raz na jakiś czas, w formie żartu, wspomnieć o czymś takim jak piłka nożna. Jak widać jednak jest to skalanie tematu dla kibiców.

 

 

pojechano sobie znowu po Litarze i Staruchu.

 

Biedaczki. Przecież oni nie są jakimś Michnikiem, żeby nieustanne, wulgarne obrażanie ich na każdy sposób było "zaje'bistą atmosferą". To zwykli grzeczni ludzie, którzy nic złego nie zrobili. Co, walnąć kogoś po ryju nie można? Opluć kogoś to źle? Powinni im Order Uśmiechu za to dać, a nie jeszcze objeżdżać. Ech, te stronnicze media...

Odnośnik do komentarza

To że zachowali się nagannie to wiadome. A powtarzanie tego co każde wydanie informacji jest już po prostu nudne. Mecz Polska z Wybrzeżem gdzie była akcja z Litarem oodbył się w listopadzie!! A tydzień (teraz nawet dzień) bez Litara w mediach to czas stracony... Najlepsze jest to, że pewnie wszyscy Ci zagraniczni goście roz(pipi)ą się na naszych cudownych drogach zanim dojadą na stadion. To są problemy przed ojro a nie kibice. Środowiska kibicowskie mają ten turniej głęboko w (pipi)e.

Odnośnik do komentarza

Ojtam, niech plebejstwo łyka wszystko co pismaki wypuszczą. Takie czasy mamy, że bardziej wierzy się temu co ktoś napisze w prasie, niż własnym oczom i osądom. Życie.

 

 

@figlarz

To żeś do(pipi)ał oczywistą oczywistość. W grupie 10-40tysięcy osób znajdujesz grupę hejterów innego koloru skóry. Normalnie szerlok. Mam dla Ciebie newsa! Jest tam też grupa hejterów pierdyliarda innych rzeczy. I co? Coś to zmienia? W jakiś sposób rzutuje to na kibiców? Wiedz że na Lecha przychodzą Turcy i Murzyni którzy mieszkają w Posen. I nikt ich nie bije ani nie wyzywa. Ja wiem, że wg. Koszernej każdy im pluje w twarz i sprzedaje liście ale my żyjemy w prawdziwym świecie, nie ksenofobicznej krainie rysowanej przez GW. Największe obiekcje do kibiców mają zawsze ludzie którzy stadion widzieli tylko na koncercie lub mszy JPII ,broń boRZe podczas meczu [aż chce się za(pipi)ać cytatem imć Środy, że "po co nam teraz nowe stadiony, skoro umarł Papież i nie będzie okazji ich zapełnić"].

 

PS. Ty z pewnością oglądasz mecze na stadionie,a nie w TV.

Odnośnik do komentarza

To że zachowali się nagannie to wiadome.

 

 

Wiadome? TA? To jaka kara spotkała Litatra?

 

 

I mylisz sie. Nudne to byłoby ggybyscie go zdymisjonowali. A tak kojarzy sie z Lechem, ciagle tam jest wiec temat aktualny...

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

To że zachowali się nagannie to wiadome.

 

 

Wiadome? TA? To jaka kara spotkała Litara?

 

 

 

A kto wnioskował o jego ukaranie? Poza GW która tylko pisała [pisze...] bzdury?

Koleś przeprosił za swoje zachowanie, czyli za to , że opluł pijanego faceta. O ile się nie mylę, tamta "poszkodowana" "rodzina" żadnego oskarżenia nie wniosła [bała się niezawisłego sądu?].

Odnośnik do komentarza

czyli jak cie np opluje i popchne kilka razy to bedziesz ustatysfakcjonowany jak ci powiem sorry?

 

W sytuacji, ze ty bedziesz sam a ze mną 50 kiboli i nawet gdybys jakimś cudem był w stanie mi doje.bac 1 vs to zniszczyłoby cie moich 50 kolegów

 

Naprawde uznałbys , ze wystarczy sorry, czy domagałbys sie innego zadoścuczynienia? w przypadku tego poje.ba zadoścuczynieniem byłoby wywalenie go ze stowarzyszenia , w tym aspekcie słusznie wyborcza jedzie po was.

Odnośnik do komentarza

czyli jak cie np opluje i popchne kilka razy to bedziesz ustatysfakcjonowany jak ci powiem sorry?

 

W sytuacji, ze ty bedziesz sam a ze mną 50 kiboli i nawet gdybys jakimś cudem był w stanie mi doje.bac 1 vs to zniszczyłoby cie moich 50 kolegów

 

Naprawde uznałbys , ze wystarczy sorry, czy domagałbys sie innego zadoścuczynienia? w przypadku tego poje.ba zadoścuczynieniem byłoby wywalenie go ze stowarzyszenia , w tym aspekcie słusznie wyborcza jedzie po was.

 

Od kiedy jesteś prawnikiem spitków? Widocznie spitusa satysfakcjonowało stare, polskie PRZEPRASZAM.

Zapraszam do Kotła. Ubierz się w barwy Lecha, wypij kilka piwek, a później zacznij pluć pod giry. Wtedy pewnie nastąpi podobna reakcja ze strony kogoś, obok kogo będziesz stał. Po tej reakcji będziesz mógł pozwać go przed sąd cywilny i żądać od niego innego zadośćuczynienia, niż zwykłe przepraszam [lub w Twojej wersji - sorry]. PROSTE.

Odnośnik do komentarza

Stona ty jesteś jak Franz Kafka. Na filmiku widac, ze odpycha i pluje Litar a koles stoi i nic nie robi a ty 10 raz wmawiasz, ze jest odwrotnie. Powiem ci, ze prl dużo stracił , ze urodziłes sie tak póżno, zrobiłbyś kariere jako szef propagandy

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A Ty jesteś jak leming, brniesz ślepo nie patrząc co masz przed sobą. Obejrzyj może łaskawie CAŁY filmik, a nie pocięty skrót z GW. Do tego PRZECZYTAJ co mają do powiedzenia na ten temat OBIE strony, a nie tylko GW. Bo jak na razie, to swoje osądy opierasz na bzdurach które wyczytałeś na portalu Koszernej.

To WL znalazła świadków którzy mówią że spitek prowokował. Gdzie świadkowie spitka? Dlaczego "poszkodowana rodzinka" nie chciała się publicznie wypowiedzieć? Sprawa grubymi nićmi szyta, byle by nabruździć, byle by komuś pojechać. Z mojej strony EOT na ten temat.

 

 

 

 

Wracamy do Wisły, która po samobójczej bramce traci zwycięstwo :potter: Ach, jakże teraz brakuje tych 6ptk straconych z Cracovią i Polonią :( Coś czuję że zamiast Jop Jop Jop na trybunach rozbrzmiewałby nowy hit :D

Odnośnik do komentarza

Stona - ja tylko odpowiedziałem na posta, w którym ktoś twierdził, że na polskich stadionach nie ma rasizmu :) A na praktycznie każdym meczu można go spotkać. Nawet na tych, na których ja byłem (TAK, CHODZĘ CZASEM NA MECZE!!! NA STADION!!!) widywałem niefajne reakcje niektórych kibiców na murzynów. A ten argument, że wszędzie się znajdą hejterzy wszystkiego, jest bezsensowny. Taką gadką mógłbyś argumentować wszystko.

Odnośnik do komentarza

Stona - ja tylko odpowiedziałem na posta, w którym ktoś twierdził, że na polskich stadionach nie ma rasizmu :) A na praktycznie każdym meczu można go spotkać. Nawet na tych, na których ja byłem (TAK, CHODZĘ CZASEM NA MECZE!!! NA STADION!!!) widywałem niefajne reakcje niektórych kibiców na murzynów. A ten argument, że wszędzie się znajdą hejterzy wszystkiego, jest bezsensowny. Taką gadką mógłbyś argumentować wszystko.

 

 

No a swoją wersją zarzucasz rasizm wszystkim[za dużo powiedziane, ale o ile dobrze pamiętam używasz stwierdzenia, że ZAWSZE znajdzie się grupa] kibicom. Ty uogólniasz, ja uogólniam. Tak to działa :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Głupio stracone punkty, dwie bramki po stałych fragmentach gry. Wilkowi ładnie to wyszło ;) Szkoda że Małecki strzelał karnego bo widać było że nie był spokojny i tego słupka Genkova. Brakuje w tym zespole obrońcy pokroju Marcelo.

 

Dawno nie widziałem w meczu w którym tyle się działo:

- dwa karne, oba obronione

- dwie czerwone kartki

- przepychanki na boisku

- gol samobójczy

 

 

Jagiellonia wygrywa 1-0 z Arka i jak na razie odrabia 2pkt do nas, jednocześnie uciekając reszcie "czołówki"

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...