Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Dla dopingu, i atmosfery :bomb: , ale skoro tego nie wiesz, to wnioskuję, że jedziesz oglądać mecz :potter:

 

Podsumujmy więc dane dla Wielkopolski:

 

  • Internetowych napinaczy: 1
  • Pikników: 1

 

 

Czekam na dalsze deklaracje - Stona, będziesz :)?

 

Wiem też, że dużo biletów poszło dla Pogoni - Alienator, jest szansa, że się zjawisz? ;)

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Nie będzie mnie. Bilety chyba faktycznie jeszcze są, bo jak wczoraj byłem w kasach, to kolejki jakiejś astronomicznej nie było i po ok 50minutach stania każdy dostał to co chciał. Tak się śmiejesz że u nas bilety jeszcze są, a jak to jest u Was? U nas wiele osób zrezygnowało, bo żeby dostać bilet trzeba się 2xpokazać pod stadionem [po voucher wczoraj lub dziś], a później w sobotę [(pipi)a jasna, dali 1 dzień] po odbiór biletu. Nie wiem kto w PZPN to wymyślił ale (pipi)a (pipi) mu w dupę. Jako że musiałbym to wszystko ogarniać sam [bo nagle każdemu coś tego 3 wypada...] dałem sobie spokój. I EOT z mojej strony jeśli chodzi o sam wyjazd.

 

 

Nie rozumiem co sugerujesz przez "internetowych napinaczy" ? W przeciwieństwie do wielu tutaj wypowiadających się userów, my chodzimy na mecze i nie rzucamy niusami z pierwszych stron Koszernej. Rozumiem że chcesz podgrzać atmosferę przed meczem ;) No bo kto poza Tobą jedzie z tego forumka na mecz z wawy? Ości? Bo chyba więcej fanów Legii tutaj nie ma. Przynajmniej do czasu aż nie zacznie znowu wygrywać ;)

 

Nie zróbcie tylko drugiego finału z biciem piłkarzy po meczu, to będzie dobrze.

 

 

PS. Dużo biletów poszło dla Pogoni? Tzn z Waszej puli?

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Lol największy fanatyk Poznania, napina się itd ale na meczyk nie pójdzie, troszkę to biednie wygląda Stona :down: Sami dajecie pożywkę Maidenowi który on zresztą w pełni (poniekąd słusznie <_<) wykorzystuje.

 

Jako że nie jestem kibicem żadnej z tych drużyn meczyk obejrze w tv, liczę natomiast że nie dojdzie do bijatyk i że meczyk nie będzie stał na żałosnym poziomie, chociaż ta żałość jest jak najbardziej prawdopodobna :/

Odnośnik do komentarza

Daleko mi do fanatyka, ale dziękuję że starasz się mnie dowartościować ;)

 

Przecie alienator to z ekipy leśnych ludzi ze Świnoujścia.

 

Jest szansa na powtórkę pokazu europejskiej kultury na tym meczu rolleyes.gif

 

 

 

Dotarła do nas informacja, że władza szykuje prowokację względem kiboli podczas meczu finału Pucharu Polski. Wykorzystując fakt, że właśnie w Bydgoszczy spotkają się zantagonizowane, a zarazem najbardziej społecznie aktywne grupy kiboli, Lech i Legia, szykowana jest spora akcja pokazowa. Ma dojść do prowokacji, która skutkować będzie "modelową interwencją" służb porządkowych. Akcja "widelec" to przy tym subtelne działanie. Jeśli nie chcecie zostać spałowani, trafić do aresztu i otrzymać wyrok w zawieszeniu: żadnego alkoholu, żadnej bujanki, żadnej agresji. To nie będzie zwykły mecz, władza chce na nim rozbić polski ruch kibicowski.

 

Nie zdziwiłbym się. Najpierw zakazali opraw na meczu, teraz takie kwiaty.

Odnośnik do komentarza

U nas wiele osób zrezygnowało, bo żeby dostać bilet trzeba się 2xpokazać pod stadionem [po voucher wczoraj lub dziś], a później w sobotę [(pipi) jasna, dali 1 dzień] po odbiór biletu.

 

Ależ u nas jest dokładnie to samo. Sam, na chwilę obecną mam voucher który 30 kwietnia wymienię na bilet. :)

Tyle, że u nas nikt się z tego powodu nie wykrusza, a w kasach brakło już biletów. Kolejny dowód na to, że żaden klub w Polsce nie ma tak oddanych kibiców. :wub:

 

Jeżeli chodzi o pule to:

 


  •  
  • 600 biletów sprzedał klub
  • 850 biletów będzie sprzedawać Stowarzyszenie. Od 15-ej w "Źdródełku". Start sprzedaży o 15.
  • 5000 biletów trafiło do Stowarzyszenia który rozdysponowało je między stałych wyjazdowiczów, FC, oraz zgody.

 

Stona, dlaczego nie jedziesz do Bydgoszczy Stona? Daleko przecież nie masz, może akurat tego dnia, będziesz pracował? z_dziadek.gif

 

Mówiąc serio - wolisz żebym Cię wrzucił do kategorii "piknik", czy "internetowy kibol"? i_lol.gif

 

 

Czekamy teraz aż głos zabierze Buła1988 i_lol3.gif

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Kolejny dowód na to, że żaden klub w Polsce nie ma tak oddanych kibiców. :wub:

 

Z tego wychodzi, że spinacie się na Lecha, starając się udowodnić że jesteście lepsi. Daremne.

 

A z frekwencją u Was coś słabiaszczo. Szczerze, jak znajdę chwilę, to sprawdzę liczby wyjazdowe i zobaczymy który klub ma najbardziej oddanych kibiców.

Odnośnik do komentarza

Kolejny dowód na to, że żaden klub w Polsce nie ma tak oddanych kibiców. :wub:

 

Z tego wychodzi, że spinacie się na Lecha, starając się udowodnić że jesteście lepsi. Daremne.

 

 

Na Lechię też byliśmy spięci skoro wykupiliśmy wszystkie przyznane nam bilety? :teehee:

 

Albo na najbliższy mecz z Widzewem, na którym zabraknie kibiców gości, a biletów na Żyletę już nie ma, podczas gdy ich sprzedaż w kasach jeszcze nie ruszyła? :teehee:

 

Pamiętaj o jednym - kibicowko, nam zwisacie. Osci zwrócił już na to uwagę. ^_^

 

A z frekwencją u Was coś słabiaszczo. Szczerze, jak znajdę chwilę, to sprawdzę liczby wyjazdowe i zobaczymy który klub ma najbardziej oddanych kibicó

 

Pamiętaj o zakazach wyjazdowych nałożonych na nas przez PZPN. Weź je pod uwagę przy swoich wyliczeniach, jak już uzyskasz swoją krzywą. i_lol.gif

 

Migasz się od odpowiedzi na zadane pytanie stadionowy fanatyku. Dlaczego zabraknie Cię na meczu w Bydgoszczy. Twór któremu kibicujesz najprawdopodobniej zdobędzie drugi w swej historii Puchar Polski. Potencjalnie historyczne wydarzenie, a Ciebie ma zabraknąć - dlaczego? i_lol3.gif

 

Internetowy spinacz.jpg czu? i_lol3.gif

 

 

Znajomy "nie zakombinował" Ci biletu? i_lol.gif

 

20013566.th.gif

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Zrobimy miiiiiaaaaaaazgęęęęę :bomb: :bomb: :bomb:

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Przeczytaj mój post jeszcze raz. Nie mam 13 lat, a forum dla kĄsolomaniaków to nie miejsce, w którym musiałbym się z czegokolwiek tłumaczyć.

 

To moja wina, że dostajecie zakazy? Widocznie nie umiecie się zachować na wyjazdach. Nie dziwota, w końcu jesteście z Warszawy :potter:

 

A "twór" któremu kibicuję to KKS Lech Poznań S.A.

 

 

"kibicowsko nam zwisacie" a mimo wszystko non-stop się napinasz. Więc zweryfikuj albo swoje poglądy, albo zacznij być konsekwentny. Wiele razy już udowadniałeś że interesujesz się Lechem niemal tak samo jak swoją Legią. Coś tu nie halo :unsure:

 

 

Zrobimy miiiiiaaaaaaazgęęęęę :bomb: :bomb: :bomb:

 

Możecie sobie robić nawet purée. Byle byście się zachowywali jak na cywilizowanych ludzi przystało i nie wbiegali na murawę żeby bić piłkarzy [swoich czy naszych].

Odnośnik do komentarza

Spoko Stona, napiszę Ci z iPada jak było <3

 

 

Podsumujmy więc dane dla Wielkopolski:

 

  • Internetowych napinaczy: 1
  • Pikników: 1

 

 

 

Podsumujmy więc dane dla Wielkopolski:

 

  • Internetowych napinaczy: 3
  • Pikników: 1

e_lol.gif

 

[']

 

 

Wielkopolscy fanatycy z forumingu i_lol3.gif

 

Dawać kur.wa Yap'a na wyjazd, w czapeczce, w czapeczce i_lol3.gif

 

PS: Buła - jak już piszesz mojego nick'a z dużej litery, to pamiętaj, że słowo "Ty", też piszemy z dużej. i_lol.gif

PS2: "Ci" zresztą też i_lol.gif

Edytowane przez Maiden
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

PS: Buła - jak już piszesz mojego nick'a z dużej litery, to pamiętaj, że słowo "Ty", też piszemy z dużej. i_lol.gif

 

 

A Ty jak kogoś poprawiasz, to wiedz że pisze się z Wielkiej litery, nie z DUŻEJ.

 

 

Wracaj do tematu, a ze swoimi wynurzeniami idź do luźnych gadek, bo z PP nie ma to już nic wspólnego. To tak żeby temat wrócił na właściwy tor, bo się trochę rozbrykaliśmy :potter:

Odnośnik do komentarza

Ja zmieniłem własne plany nie czekając na Twoje prowo, FANATYKU i_lol3.gif

A co mnie to obchodzi :potter: ?

 

PS: nigdy nie nazwałem siebie fanatykiem ale dziękuje za dowartościowanie ;*

Chodzenie do Kotła i dopingowanie nie czyni mnie jeszcze fanatykiem... Chyba, że u was jak ktoś przyjdzie na żyletę to od razu się za takiego uważa. No ale to nie mój problem :teehee:

Edytowane przez lukas1988
Odnośnik do komentarza

Dobra, już cicho - Ty siedzisz w domu, FANATYKU i_lol3.gif

 

 

Stona - Ja i tak uważam, że z polszczyzną całkiem zgrabnie sobie radzę; a już na pewno, lepiej od części Wielkopolan e_lol.gif

 

 

Co by było na temat; trochę praktycznych informacji na temat samego finału: http://www.express.bydgoski.pl/look/article.tpl?IdLanguage=17&IdPublication=2&NrIssue=1804&NrSection=2&NrArticle=201934&IdTag=17

 

:bomb: :bomb:

Edytowane przez Maiden
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Ofsajd

Wyjazd jest, 2k osób jedzie.

@Osci [sorks ,jakoś zawsze czytałem Twój nick jako ości ;)]

aaaaaa, rozkminiłem, mówimy o różnych meczach ;P

 

A teraz coś z zupełnie innej beczki.

http://stadiony.net/aktualnosci/2011/04/bezpieczenstwo_zakaz_stadionowy_za_slowo_na_k

 

To już (pipi)A przesada. Art trochę długi ale polecam się zapoznać, bo się może okazać, że za rok-dwa nie będzie po co chodzić na mecze. No chyba że się jest [tutaj wstawcie nick fana Podbeskidzia] i zamiast dopingować drużynę, siedzi się na (pipi)e i kontempluje kolor sznurówek skórokopów...

Odnośnik do komentarza

@Stona, co do tego artykułu: szkoda słów...

 

ale ciekawa jest jedna rzecz: w Wodzisławiu za jedną (pipi)ę gość dostał 2lata zakazu + prawie 2k PLNów grzywny, w Warszawie za zwyzywanie i uderzenie piłkarza Staruch został odprowadzony do wyjścia. Obie sytuacje były wynikiem tego samego czyli słabej gry piłkarzy, a konsekwencje diametralnie różne. Ciekawe co by zrobili wodzirejowi na Odrze gdyby jeszcze (pipi)ał jakiemuś piłkarzynie.

Odnośnik do komentarza

Za (pipi)ę dostajesz zakaz +2k. Za coś, za co masz mandat 50pln na ulicy jak policjant ma okres. Co to ma być? Chcą sobie wyhodować kibiców z teatru? Jest rywalizacja, są emocje. Nie wiem do czego to wszystko dąży, ale coraz bardziej żałuję tego Euro. Groteskowo to zaczyna wyglądać w Kielcach. Stadion zaczyna pustoszeć. Chopaki robią naprawdę dobre oprawy i co? I im wpierdalają za to zakazy. Podcinają gałąź na której sami siedzą. (pipi)one aparatczyki z PZPNu. Nachapią się pieniędzmi z euro i obudzą się z ręką w nocniku. Mam tylko cholerną nadzieję, że nasze leśne dziadki z zarządu cały czas będą trzymały naszą stronę, bo jak zacznie się taki cyrk jak w KK czy Wodzisławiu,to słabo widzę przyszłość tego klubu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...