Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

W tej lidze każda kolejka jest kolejką cudów, zazwyczaj trudno stwierdzić, czy w ogóle pierwsza drużyna jest silniejsza od ostatniej. Bo już ta z 3. miejsca na pewno nie jest silniejsza od tej z 13.

 

Jest jednak w tym zabawa, a jest nią Maciej Skorża, który co tydzień rzuci fajnym cytatem. Tym razem znowu porównał się (tym razem bardziej pośrednio) do Jose Mourinho. Miał doskonałą okazję, bo jego potężna Legia zdemolowała 1-0 FC Bar Widzew Łódź.

 

(...) na początku rundy chcieliśmy grać efektownie i za to zapłaciliśmy. Dziś zagraliśmy trochę jak Real Madryt - powiedział po meczu Legia - Widzew, wygranym przez gospodarzy 1:0, trener zwycięzców Maciej Skorża.

 

I już wiemy, czemu Legia miała tak słabe wyniki! Ciekawe, czy jak wygrają Puchar Polski, to Skorża powie coś w stylu "no, wygraliśmy krajowy puchar, zupełnie jak Real Madryt".

Odnośnik do komentarza

Ja pierdolę, równo z gwizdkiem zaczęło się oberwanie chmury i skończyło się jak wyszedłem ze stadionu. Szkoda że projektant stadionu zmarł jakiś czas temu, bo powinien wylądować przed sądem i na własny koszt go poprawiać.

 

Co do meczu: Żurawski na emeryturę, Branco do fryzjera, a później w ślady Żurawia. Nie rozumiem koncepcji z tysiącem dośrodkowań, z których żadne nie było dokładne. Bez sensu, za tydzień ciężki mecz w Gdańsku, chociaż może jak Lechia nie będzie się bronić całym zespołem to będzie troche więcej miejsca dla Meliksona w środku boiska.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ciekawe, czy jak wygrają Puchar Polski, to powie coś w stylu "no, wygraliśmy krajowy puchar, zupełnie jak Real".

Maiden już mówił coś w tym stylu,. Jesli zas przegrają to znów przez sędziego, co również zostało zapowiedziane , nie pamietam juz przez kogo

Odnośnik do komentarza

u nas tylko na trybunie wzdłuż boiska pierwsze 5 rzędów jest zalanych + połowa piętra narożnika od strony trybuny za bramką. Może trzeba jak Kuba Wędrowycz: rozkopać wbić kołek, odrąbać głowę saperką co by nie wstał i nie straszył śp pan Obtułowicz na swoim dziele życia...

 

Z Piotrem "będziecie oglądać nasze plecy" Reissem stworzy atak marzeń :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Ciekawe, czy jak wygrają Puchar Polski, to powie coś w stylu "no, wygraliśmy krajowy puchar, zupełnie jak Real".

Maiden już mówił coś w tym stylu,.

 

Co ćpasz? Bo widzę, że dobre - jaram się.

 

Ewidentnie nikt majstra nie chce zdobyć w tym sezonie :teehee:

Odnośnik do komentarza

@Stona jeżeli chodzi tylko o to żeby przyciągnąć ludzi to darmowe wejściówki nie wystarczają?

 

@Maiden dlaczego bilety na wasz sektor gości mają taką kosmiczną cenę? Coś mi się kojarzy że to odgórnie miało być ustalone że cena biletu dla gości to 15 czy 20 zł.

Odnośnik do komentarza

Nie mam zamiaru, w końcu Warszawa to perła w koronie Mazowieckiego, zarabiacie miliony, to stać Was na droższe bilety ;P

 

Maiden, mówiłeś że w tym sezonie liczy się tylko PP. Nie wiem czy wtedy pijany byłeś czy coś, bo ogólnie dziwnie pisałeś, ale Ty czasem tak masz :D

 

Ofsajd, darmowe będą do końca sezonu, a później Pani Prezes samym swoim wyglądem na trybuny nie przyciągnie ;) Jak bilety będą po 10-20 pln to pewnie znowu na Wartę zacznie chodzić pokolenie emerytów "z ogródka" + kilkaset wiernych kibiców.

 

No ten sezon to totalna padaka jeśli chodzi o ligę. Tzn niby jest ciekawie ale .. żałośnie ;) Nie przypominam sobie tak płaskiej tabeli.

Odnośnik do komentarza

Mam już dość tej wielkiej przyjaźni, nawet u mnie na klatce ktoś wymazał "trzej królowie wielkich miast..." itd. Ciekawie by było zobaczyć "puchary europejskie" (innymi słowy: Szeryfa Tiraspol czy inną Famagustę Larnakę) we Wrocławiu, no ale grunt to być przed Legią, która wydała na transfery jakieś 100 razy więcej kasy i ma polskiego Jose Mourinho na ławce.

Odnośnik do komentarza

Nie da się oglądać tej ligi. Dawniej z wyczekiwaniem myślało się o kolejnej kolejce, a teraz to czasami mnie to nie obchodzi. Przecież tutaj każdy z każdym może wygrać, a jak sobie pomyślę, że w przyszłym roku nasz kraj w europejskich pucharach będzie reprezentowały takie tuzy futbolu jak: Lechia Gdańsk, GKS Bełchatów czy inne Polonie to nie widzę tego w różowych barwach. Pozostaje tylko oglądać "Barwy szczęścia".

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Nie da się oglądać tej ligi. Dawniej z wyczekiwaniem myślało się o kolejnej kolejce, a teraz to czasami mnie to nie obchodzi. Przecież tutaj każdy z każdym może wygrać, a jak sobie pomyślę, że w przyszłym roku nasz kraj w europejskich pucharach będzie reprezentowały takie tuzy futbolu jak: Lechia Gdańsk, GKS Bełchatów czy inne Polonie to nie widzę tego w różowych barwach. Pozostaje tylko oglądać "Barwy szczęścia".

Co to za różnica? I tak się skompromitują jak Wisła czy Legia ostatnimi czasy.

Odnośnik do komentarza

Co do Legia-Widzew to standardowo jak od 11 lat. Totalna patologia piłkarska i wygrana Legii 1:0 po idiotycznym golu. Trzech kołków niby asekuruje typa, który chce dośrodkować, to po chu/j do tego jeszcze bramkarz wychodzi ? Efekt taki, że piłka przechodzi przez 3 kołków bez trudu, a bramka zostaje pusta i Cabral ma niesamowicie ciężkie zadanie.

Zresztą 2 strzały celne w całym meczu to idealne podsumowanie tego sportowego widowiska woot.gif

 

Hitem meczu Sernas, który tak podniecił się hipotetyczną możliwością wyjścia sam na sam, że aż przewrócił się o swojego wymyślonego przyjaciela. Dobrze, że chociaż wcześniej przy biciu wolnego przypier/dolił któremuś warszawiakowi w łeb.

 

Nie wiem w końcu czy ktoś od nas był na tym meczu, ale wydawało się, że w pewnym momencie jakieś prowidzewskie hasła dało się słyszeć. Co prawda w lokalu panował taki harmider, że równie dobrze mogło to być kolejne je/banie ze strony Legii. Tak btw. to Doda nowym gniazdowym L ?ninja.gif

 

 

Z ciekawostek, to dzisiaj z kumplem, który pochodzi z Siedlec, byliśmy na 3 lidze łódzko-mazowickiej w Zelowie na Pogoń Siedlce - Włokniarz Zelów i o mało nie wyłapaliśmy w(pipi)u od miejscowych (FC Widzewa) za prolegijne Siedlce. Dopiero jak pokazaliśmy widzewskie karty kibice to się uspokoili i nawet pozwolili siedzieć na swojej trybunie flag_of_truce.gif

Odnośnik do komentarza

Nie da się oglądać tej ligi. Dawniej z wyczekiwaniem myślało się o kolejnej kolejce, a teraz to czasami mnie to nie obchodzi. Przecież tutaj każdy z każdym może wygrać, a jak sobie pomyślę, że w przyszłym roku nasz kraj w europejskich pucharach będzie reprezentowały takie tuzy futbolu jak: Lechia Gdańsk, GKS Bełchatów czy inne Polonie to nie widzę tego w różowych barwach. Pozostaje tylko oglądać "Barwy szczęścia".

Co to za różnica? I tak się skompromitują jak Wisła czy Legia ostatnimi czasy.

 

Tym większa szkoda, że Lecha nie zobaczymy :confused:

Odnośnik do komentarza

Nie da się oglądać tej ligi. Dawniej z wyczekiwaniem myślało się o kolejnej kolejce, a teraz to czasami mnie to nie obchodzi. Przecież tutaj każdy z każdym może wygrać, a jak sobie pomyślę, że w przyszłym roku nasz kraj w europejskich pucharach będzie reprezentowały takie tuzy futbolu jak: Lechia Gdańsk, GKS Bełchatów czy inne Polonie to nie widzę tego w różowych barwach. Pozostaje tylko oglądać "Barwy szczęścia".

Co to za różnica? I tak się skompromitują jak Wisła czy Legia ostatnimi czasy.

 

Tym większa szkoda, że Lecha nie zobaczymy :confused:

Ja tam straty nie odczuje, może Ci na stołkach się ogarną i wy(pipi)ią tego pacana a z nim paru "piłkarzy"

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

 

Nie wiem w końcu czy ktoś od nas był na tym meczu, ale wydawało się, że w pewnym momencie jakieś prowidzewskie hasła dało się słyszeć. Co prawda w lokalu panował taki harmider, że równie dobrze mogło to być kolejne ze strony Legii. Tak btw. to Doda nowym gniazdowym L ?

 

Było, i to ostre :potter:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...