Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też. Kibicowałem Legii jeszcze wtedy, gdy grali tam prawdziwi żołnierze. Płakałem po każdym sukcesie, świętowałem każdą porażkę... Nigdy nie opuściłem Legii. Dziś tacy jak ja mogą nareszcie radować się - Legia znowu jest na szczycie.

Odnośnik do komentarza

Gdzie można zapisywać się do klubu sympatyków drużyny piłkarskiej Legia Warszawa ? Jestem kibicem Barcelony i teraz będę kibicował polskiej Barcelonie.

 

Podobno w stolicy kultury znowu mają stadion do remontu. Myślę, że powinny się tam odbywać wszystkie mecze podwyższonego ryzyka.

Odnośnik do komentarza

Kibice byli po karnym. Nie no rozpierducha w (pipi) :teehee: Pół Bydgoszczy musieli ewakuować przez to :potter:

To niezly sprint maja Ci kibice, ze zanim Kotorowski wstał z murawy już byli w połowie drogi do piłkarzy na środku boiska :potter: Tokar oj tam do remontu, pare krzeselek, troche ogrodzenia, jakis kibel, przeciez to zadna zadyma, w niektorych miastach to widac standard.

Odnośnik do komentarza

Muszę się przyznać, że parę lat temu sam po jakimś wygranym meczu ze setką kibiców ( I to ja, internetowy napinacz - cześć maiden) wbiegliśmy na boisko podziękować piłkarzom. Nikt nas wtedy nie wyzywał od chuliganów i pseudokibiców. To był taki spontaniczny wybuch radości.

Edytowane przez lukas1988
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Akurat chlew robiły bulwy. I to do nich waliły psy z gumowców.

 

1042.JPG

 

Było przekozacko, mega wyjazd z wariatami, kapitalna atmosfera, mega oprawy (oczywiścei tylko po stronie najlepszych kibiców w Polsce - Legii / Wielkopolanom wychodziły tylko wrzuty na Legię), mega doping, jak się ogarnę to napiszę coś więcej, gdyż właśnie wróciłem do domu - a opusciłem go wczoraj, o tej porzej 8)

 

24h bez snu, za to z alko <3

 

Wooooooooooooooojna!

 

1084.JPG

 

Obsolete: powiedz mi proszę, gdzie na Nowym Świecie można dostać te "mega drogie" drinki, kosztujące 18 zł, których konsumpcją się tu tak bardzo kiedyś chwaliłeś? Chciałbym oblać sukces mojej drużyny, ale tak na bogato - wieeeeesz? (pipi).ać biedę.

 

 

Tymczasem:

 

1125.JPG

 

 

Puchar jest nasz, ten puchar do nas należy, nie damy nikomu, nikomu nie damy, ten puchar do Legii należy!!!

 

i ch.uj

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Mimo wszystko, jak twierdzi, PZPN zajmie się stadionowymi chuliganami. Rząd nie potrafił tego do tej pory zrobić. Ale jakie my mamy możliwości? Nie jesteśmy policją ani prokuraturą. Być może zarząd podejmie decyzję, że tych 11 tysięcy osób, którzy wczoraj zrobili rozróbę, jedną uchwałą będą pozbawieni wejścia na stadiony - dodaje Kręcina.

 

czyżby to był ostatni mecz Maidena i Mefiego? :ninja:

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Pragnę Ci uświadomić, że kibicuję Legii od kilku lat.

 

 

jak tylko PSN wróci do zycia to cie wywale z listy hehehe :D

 

 

jak pyry mogliscie dopuscic do tego, ze ten połamaniec Manu strzelił wam gola :/:(:(

Odnośnik do komentarza

Pragnę Ci uświadomić, że kibicuję Legii od kilku lat.

 

 

jak tylko PSN wróci do zycia to cie wywale z listy hehehe :D

 

 

jak pyry mogliscie dopuscic do tego, ze ten połamaniec Manu strzelił wam gola :/:(:(

 

Tego nie wiedzą najstarsi górale. Rykoszet, Kotor na spacerze i wpadło.

 

Przegrany PP ma swoje plusy. Może zacznie się wietrzenie składu i wreszcie wyjebią tego palanta Bakero.

Odnośnik do komentarza

<puacze>

 

 

Legia psim swędem strzela bramę na wyrównanie, Maiden płacze z radości, Poznań płacze ze smutku, Bydgoszcz płonie [przynajmniej z wg.niektórych internetowych serwisów :turned: ].

Ewidentnie zabrakło największego FANTAYKA I ULTRASA na trybunach, czyli MNIE :(

 

PS. Witamy NOWYCH kibiców Legii :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...