Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Ofsajd:

cytat z TVP.PL:

"...Po spotkaniu pseudokibice Legii wbiegli na murawę boiska, starli się z chuliganami z Poznania. Policja użyła armatki wodnej i gumowych kul..."

A później wjechało wojsko w czołgach :D

 

 

Na debatę oczywiście zaproszono kogoś z OZSK?

 

 

Staruch ma zakaz na Ekstraklasę, nie na PP.

staruch.jpg

 

 

fotka z forum WL

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Apel kieruj do kibiców z Wielkopolski, oni zaczęli siać demolkę - a Policja zgłaszała PZPNowi, że stadion Zawiszy nie nadaję się na imprezę tej rangi, szczególnie na mecz między wrogimi sobie klubami.

 

 

Stona: I widzisz, z Twojego tekstu można wywnioskować, że policja strzelała z kul i armatki do bijących się między sobą kibiców obu klubów, a w rzeczywistości:

 

- Policja nie dopuściła do tego by niebieskie do nas trafiły

- Policja strzelała tylko z kul gumowych, armatki wodnej nie użyto

- Policja strzelała tylko do Wielkopolan

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

W pierwszej połowie było bardzo dobrze, ale w drugiej, doping zrobiliśmy miazgę - Staruch :wub::blush:

 

Twój Staruch powinien siedzieć w pierdlu za pobicie. I jak u nas [...]

 

 

Nie wiem jak jest "u was" w Rewalu, gdyż nie wiem gdzie, na prowincji, leży ta metropolia. Nie obraź się.

 

Nie chodziło mi konkretnie o Rewal tylko o całą naszą piłkę. W Anglii czy Hiszpanii takie rzeczy się nie dzieją. Ale ty jako wielki kibic miałeś prawo się nie domyślić.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

W pierwszej połowie było bardzo dobrze, ale w drugiej, doping zrobiliśmy miazgę - Staruch :wub::blush:

 

Twój Staruch powinien siedzieć w pierdlu za pobicie. I jak u nas [...]

 

 

Nie wiem jak jest "u was" w Rewalu, gdyż nie wiem gdzie, na prowincji, leży ta metropolia. Nie obraź się.

 

Nie chodziło mi konkretnie o Rewal tylko o całą naszą piłkę.

 

No co Ty? i_lol3.gif

Odnośnik do komentarza

Maiden jak się spało z przepoconymi spodenkami Dżejkoba Wawrzyniaka ? Po (pipi) wy ich rozbieraliście ? xD Koszulki to jeszcze rozumiem, bo u nas po mistrzostwach i awansach szczyle też zawsze żebrały o koszulki zawodników, ale (pipi)a dorosłe chłopy rozbierają swoich piłkarzy niemalże do rosołu, no sorry ale nie pojmujęrolleyes.gif

Na bałkanach takie akcje przeprowadza się, kiedy kibice uznają, że piłkarze osiągnęli taki poziom chu/jowości, że nie zasługują na noszenie strojów z klubowym herbem. A na Legii co ? W piątek po wygranej z Widzewem krzyczycie im, że są beznadziejni, a 4 dni później euforia, zabieranie piłkarzom skarpetek i przechowywanie w szkatułce na meblościance jako relikwia. No chyba, że chcecie sprzedawać te fanty na allegrocool.gif

 

 

Na trybunach Legia zdecydowanie wygrała. Co prawda bardziej jest to zasługa żenującej postawy Lecha niż ich samych (ale kartoniada pierwsza klasa, to trzeba przyznać). Na zbliżeniach podczas transmisji wyraźnie było widać, że wśród kibiców z Poznania masa nieogarniętych januszy, którzy nie wiedzą po co tam są ani co mają robić. To chyba efekt uboczny stadionu na 40 tys. i ligi europejskiej.

Odnośnik do komentarza

Mecz jak mecz, ale trzeba pochylić głowę przed kibolami Lecha i Legii. Zrobić zadymę i rozyebać pół stadionu w momencie kiedy przez media i politykę przetacza się debata o walce z chuligaństwem, a wszystko to przed ministrem sportu i delegacją UEFA w ogórkowym dla mediów (poza Osamą) okresie to wręcz pokerowa zagrywka. Widać w tym rękę najtęższych umysłów tego elitarnego ruchu typu Litar czy Staruch. Daliście radę chłopaczki.

 

 

Do kibiców Legii miałbym dwa pytania:

1) Po co komu spocone spodenki Wawrzyniaka, czy innego Manu?

2) Czemu macie flagę z przekreślonym sierpem i młotem, skoro za komuny byliście oczkiem w głowie towarzyszy, którzy dbali, żeby Legii przypadkiem nie zabrakło ptasiego mleka?

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Protestancki Góralu:

 

 

A. Staruch nawoływał kibiców do pozostania na miejscach. Gdy jeden z naszych podszedł do jednego z kapitanów policji by z nim spokojnie porozmawiać, za "nic" dostał gazem po oczach - zdarzenie widziałem na własne oczy.

 

B. Żeby takie plebejusze jak Ty, mogły się głowić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Maidenie Drogi :rolleyes: akcje ze Staruchem to jakaś porazka. Kole uderza w twarz piłkarza waszego klubu a ten:

 

1 nie oddaje , nie broni sie wogóle, zasłania tylko. To dowodzi, ze - mówiąc kolokwialnie- jest "ci.pka"

 

2 po całym zajściu, konformistycznie , przyznaje, ze nie ma sprawy , że nic sie nie stało, ze nie ma sprawy. A to z kolei dowodzi, że- mówiąc kolokwialnie- jest "sprzedajną kur.wą"

 

I teraz mi odpowiedz na taka kwestie: mówisz, ze "elaka w twoim secu, że Legia najwazniejsza"? Ta? a potepiasz w takim razie miska który uderza w twaz piłkarza, który nosi na piersi "L", który dla was gra? zacytuj sam siebie gdzie wyrazasz sie krytycznie o tym facecie...

 

 

____________________________________________

 

 

 

oglądałem tylko pierwszą połowe meczu, skrót z drugiej i karne widziałem "na youtubie". rany boskie ale frajerski gol Manu, kotorowski jest do wywalenia, jest to wg mnie bardzo niepewny bramkarz. Tu ok, rykoszet ale bramkarza mimo to obciąza sytuacja, nie przeczytał gry

 

 

Stona pamietasz jak pisałem, ze widziałem co najmniej cztery mecze w których kluczową role odegrał Bosacki (w kontekscie negatywnym...a pytam czy pamietasz bo mi odpowiedziałes ;-) ? No to już 5 takich meczy zakodowałem. Bosackiego tez bym sie pozbył.

Odnośnik do komentarza

Ale co ma walenie gazem po oczach do rozbierania piłkarzy ? :D

 

Że wbiegliście na boisko jestem w stanie zrozumieć (chociaż podobnie jak ktoś powyżej zastanawiam się jaki mieliście scenariusz awaryjny na wypadek obronienia karnego przez Kotorowskiegorolleyes.gif), ale promocję w lumpeksie już ni chu-chu.

 

Jeżeli Lech nie zajmie 3 miejsca w lidze, to latem zapowiada się wyprzedaż na całego.

Odnośnik do komentarza

Odczuwam wrażenie że nikt poza Stoną, Maidenem i jeszcze może dwoma kolesiami nie jest ani brany pod uwagę ani traktowany na poważnie :thumbsup: No nic, widocznie skoro nie mamy karnetu (teoretycznie miałbym no ale nie uśmiecha mi się 300km w jedną stronę na mecz), nie bratamy się z kimś typu Staruch i ogólnie nie macamy przepoconych skarpet nie mamy nic do gadania.

 

Nie potrafię tego pojąć, koleś uderza swojego piłkarza. Co z tego że żałuje? Czyli ja mogę komuś bezkarnie naje.bać, szczerze żałować i w sumie będzie ok?

 

Kolejna paranoja to że policja poprosiła o bilet dla Starucha. Rozumiem że ma zakaz na ligę a nie puchar ale taki gość powinien mieć całkowity zakaz wchodzenia na jakikolwiek stadion piłkarski w tym kraju.

 

A co do tych filmików, to .. no ok. Kilka wyjątków. Ale byłem na meczu w Niemczech. Borussia - Bayer Leverkusen, kilka lat temu. Nie było żadnych wydzielonych sektorów. Gość na dole coś tam rzucił do jednego 'Aa BvB szajse'. Ten drugi 'Bayer szajse'. Klepnęli się po plerach i było po rozróbie. U nas nie wiem czy tak by to wyglądało.

 

E; A ty pod wieże ajfla :teehee:

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

[...] nie bratamy się z kimś typu Staruch i ogólnie nie macamy przepoconych skarpet nie mamy nic do gadania.

 

 

 

 

 

Idź już sobie, najlepiej "na pole".

 

 

 

Offsajd: Na wyjazd się wybierasz, teraz, w maju? To pucuj się tu, czy dasz radę, byłoby fajnie ;)

Odnośnik do komentarza

Wszystko rozbija się np o zasadę linii namalowanej na ziemi i ewentualnie 30 cm płotku, żeby było tę linię z daleka widać. Przekroczysz linię, bo chcesz wziąć bieliznę piłkarza, pomachać do kamery krzesełkiem czy racą stojąc na murawie, wypłacić lepę piłkarzowi- ok, w tym momencie zostajesz zwinięty, płacisz powiedzmy drobne 3tys kary i już nigdy nie wchodzisz na stadion, nieważne czy na Ligę, Puchar, dożynki itd. System czytelnych, prostych i nieuchronnych kar, coś jak w przypadku tresowania psa rolleyes.gif

 

To jedz se do Międzybrodzia polatać na szybowcu.

 

Boli was bardzo, że Nasza Legia jest najlepsza w Polsce, pod każdym względem - prawda, że boli? e_lol.gif

 

Ja jeszcze nie lubię Legii, bo zawsze kradnie piłkarzy do wojska. A na poważnie to Legia zupełnie mi zwisa, ale dawno nie słyszałem większej obelgi wobec Polski niż powyższe zdanie thumbsup.gif

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Planuję taką wycieczkę, ale jak na razie o jakichkolwiek zapisach na bilety nie było żadnych informacji. Przecież pisałem już tutaj, że za Legią nawet do Gdańska pojechałem ;P Byłem już w tym sezonie odwiedzić w Poznaniu Stone, lukasa i resztę wielkopolskiej ekipy forumowej, teraz pora na Warszawę ;]

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

 

Ja jeszcze nie lubię Legii, bo zawsze kradnie piłkarzy do wojska. A na poważnie to Legia zupełnie mi zwisa, ale dawno nie słyszałem większej obelgi wobec Polski niż powyższe zdanie thumbsup.gif

 

Wylatałeś się już?

 

 

Offsajd: No to czekam, liczę, że sobie pomachamy e_lol.gif

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...