Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Nie które tutaj wpisy są masakryczne. A najwięcej do powiedzenia jak zwykle ma chujawiedzący Wielki K.

 

 

 

I teraz mi odpowiedz na taka kwestie: mówisz, ze "elaka w twoim secu, że Legia najwazniejsza"? Ta? a potepiasz w takim razie miska który uderza w twaz piłkarza, który nosi na piersi "L", który dla was gra? zacytuj sam siebie gdzie wyrazasz sie krytycznie o tym facecie...

 

 

____________________________________________

 

 

Stona pamietasz jak pisałem, ze widziałem co najmniej cztery mecze w których kluczową role odegrał Bosacki (w kontekscie negatywnym...a pytam czy pamietasz bo mi odpowiedziałes ;-) ? No to już 5 takich meczy zakodowałem. Bosackiego tez bym sie pozbył.

Pewnie ten misiek co strzelił w pysk piłkarzyka jest bardziej oddany klubowi niż on. Zara się zacznie pojazd, że bandyta itp. Staruch pewnie będzie z Legią na dobre i złe, przy czym piłkarze to najemnicy. Dziś gra dla Legii jutro go przetransferują i zacznie grać w innym teamie. Nie chce mi się ciągnąć tego wątku dłużej.

 

Co do Bosego to tajemnicą nie jest, że najlepsze lata ma za sobą. W tym meczu nawet nie zagrał źle. A to, że nie trafił karnego? Trudno, zdarzało się lepszym piłkarzom w znacznie ważniejszych meczach niż PP.

Odnośnik do komentarza

Legia zdecydowanie najlepsza w Polsce ? :teehee: :potter: (pipi)uem, najpierw kibice wyzywaja pilkarzy na kilku kolejnych meczach po kolejnych tragicznych meczach, a tu nagle najchetniej zdjeli by z nich takze majtki i zrobili dobrze. Smiesznie to dopiero bedzie po sezonie, jak trzeba bedzie cala kadre wymienic, zeby sie nie skompromitowac znowu w pucharach :potter:

Szkoda, że Kotorowski tego ostatniego karnego nie obronił, podzielam ciekawosc innych co by wtedy zrobili kibice na murawie ;) Juz widze mecz na Euro 2012, 90 minuta, karny dla Polski, za bramka 2000 kibicow i goool wszyscy sie ciesza ! No ale najwazniejsze ze oprawa ladna, to co potem to juz nieistotne ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Legia zdecydowanie najlepsza w Polsce ?

 

Pod względem kibicowskim/ultrasowskim? Bezdyskusyjnie.

 

Szkoda, że Kotorowski tego ostatniego karnego nie obronił, podzielam ciekawosc innych co by wtedy zrobili kibice na murawie ;) Juz widze mecz na Euro 2012, 90 minuta, karny dla Polski, za bramka 2000 kibicow i goool wszyscy sie ciesza ! No ale najwazniejsze ze oprawa ladna, to co potem to juz nieistotne ;)

 

No, wszyscy mówicie o tych złych kibicach Legii którzy wbiegli na murawę, tyle tylko, że nikt z was, nie zwraca uwagi, że po ostatnim karnym, sami piłkarze Legii zaczęli biec w stronę kibiców :turned:

 

 

A kibice z Wielkopolski niech nie stawiają śmiesznych hipotez - To Wy nie umieliście się pogodzić z porażką, to Wy "próbowaliście" na nas ruszyć, to Wy rzucaliście krzesełkami, to Wy prowokowaliście policję - reasumując - to Wy nie umieliście się zachować. Więc bierzcie przykład ze Stony, i przyjmijcie to na cycki.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Legia zdecydowanie najlepsza w Polsce ?

 

Pod względem kibicowskim/ultrasowskim? Bezdyskusyjnie.

 

Każdy kibic powinien zrozumieć jedna sprawę: cała oprawa, pokrzykiwania, obelgi, wymachiwanie szalikiem czy wpadanie jak trzoda chlewna na murawę by zdzielić gracza bądź zabrać mu buty to TYLKO I WYŁĄCZNIE TŁO DLA WYDARZENIA SPORTOWEGO. Nikogo nie interesuje, że Legia czy inna drużyna polska nie posiada w swoim składzie kolesia, który potrafiłby przyjąć piłkę, zagrać prostopadle do napastnika, zgasić długie podanie i inne. Nikogo nie interesuje, że w polskiej piłce brakuje podstawowych umiejętności by mówić o wielkości danego klubu. Nie, bycie najlepszym w zadymie i buractwie jest super cool i trendy. A tu nie chodzi o to. Zupełnie nie o to chodzi. To jest żenada i smutek, żal i rozpacz nad polską piłką i kibicem.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

A kibice z Wielkopolski niech nie stawiają śmiesznych hipotez - To Wy nie umieliście się pogodzić z porażką, to Wy "próbowaliście" na nas ruszyć, to Wy rzucaliście krzesełkami, to Wy prowokowaliście policję - reasumując - to Wy nie umieliście się zachować. Więc bierzcie przykład ze Stony, i przyjmijcie to na cycki.

 

No ja to przyjmuję na klatę, bo to było głupie ale nie mów proszę że wszystko co złe na tym meczu, to MY. Bo to nie MY rzucaliśmy gaśnicami w policję/ochronę ;) Obejrzałem kilka filmików z trybun i z tv i widać że zarówno jedna jak i druga strona popuściła smycz jeśli chodzi o zachowanie po meczu. Trochę obiektywizmu Maiden.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Z tą różnicą, że u nas się zagotowało, po tym jak jeden z dowódców policji, puścił gaz w kierunku jednego z Turystów który poszedł z nim spokojnie porozmawiać - zapewnić go o tym, że nie będziemy na Was reagować. Wtedy reszta z nich ruszyła mu na pomoc.

 

To Wy ruszyliście w naszą stronę w momencie w którym bawiliśmy się z piłkarzami na murawie.

 

 

 

@YAP: Rozróżniasz takie pojęcia jak:

 

- Ruchy chuligańskie?

- Ruchy kibicowskie?

- Konkretniej, ruchy ultrasowskie?

 

 

 

Mnie na przykład, pierwszy nie interesuje - dwa kolejne, jak najbardziej tak - i na tych polach, Legia jest wyraźnie najlepsza w kraju. I to mnie cieszy, bo ja chodzę na mecze się bawić, skakać, śpiewać, machać flagami, jeżeli trzeba pomagać w przygotowaniu oprawy.

 

Jak chcę jakiś mecz obejrzeć, to oglądam powtórkę po powrocie do domu. A chuligani? Duży ch.uj im w dupę.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Legia zdecydowanie najlepsza w Polsce ?

 

Pod względem kibicowskim/ultrasowskim? Bezdyskusyjnie.

 

Każdy kibic powinien zrozumieć jedna sprawę: cała oprawa, pokrzykiwania, obelgi, wymachiwanie szalikiem czy wpadanie jak trzoda chlewna na murawę by zdzielić gracza bądź zabrać mu buty to TYLKO I WYŁĄCZNIE TŁO DLA WYDARZENIA SPORTOWEGO. Nikogo nie interesuje, że Legia czy inna drużyna polska nie posiada w swoim składzie kolesia, który potrafiłby przyjąć piłkę, zagrać prostopadle do napastnika, zgasić długie podanie i inne. Nikogo nie interesuje, że w polskiej piłce brakuje podstawowych umiejętności by mówić o wielkości danego klubu. Nie, bycie najlepszym w zadymie i buractwie jest super cool i trendy. A tu nie chodzi o to. Zupełnie nie o to chodzi. To jest żenada i smutek, żal i rozpacz nad polską piłką i kibicem.

 

 

kur.wa wreszcie ktoś mądry sie pojawił;-) piona :thumbsup:

 

________________________________________________________

 

 

@YAP: Rozróżniasz takie pojęcia jak:

 

- Ruchy chuligańskie?

- Ruchy kibicowskie?

- Konkretniej, ruchy ultrasowskie?

______________________________________________________

 

 

lukas 1988 - o czym ty powiadasz wogóle, staruch moze byc oddany Legii, swej zonie czy MKSowi Kluczbork, hooooooj mi do tego. Ale czy ty kur.wa pojmujesz sedno sprawy, ze.....NIE BIJE SIE LUDZI? Kapiszi?

 

Do tego klub zmuszając rzeźniczaka do takiej postawy pokazał jaka tam jest atmosfera a to musi sie przekładac na calokształt i tak jest- legia ciągnie dupe w ekstraklasie, (pipi).a moze spadnie, ale by była beka hheehehe

 

własnie w Polsce, zwłaszcza w przypadku Legii trudno o rozróznienie :confused:

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Z tą różnicą, że u nas się zagotowało, po tym jak jeden z dowódców policji, puścił gaz w kierunku jednego z Turystów który poszedł z nim spokojnie porozmawiać - zapewnić go o tym, że nie będziemy na Was reagować. Wtedy reszta z nich ruszyła mu na pomoc.

 

 

Nie zmienia to faktu że nie byliście tylko biernymi widzami tego co się dzieje. Pogódź się z tym, będzie Ci łatwiej ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

oj jak dziecko, sam wystosował...nie sądzisz ,ze ktos go nakłonił do tego?

 

enyway - tak czy siak- macie (pipi).kę w składzie. Parafrazując znany powszechnie dowc.ip- nic dziwnego,z e gracie...khem...nie napisze, Stona czuwa ale sie mozna domyślic :)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Nie, bo tak się składa, że mój przyjaciel się z nim zadaję, i wiem wszystko z pierwszej ręki. :teehee:

 

 

Tak więc jeszcze raz - masz o czymś zielone pojęcie to, w całej swej łaskawości:

 

stfu-punk.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

oj tam , oj tam , a mój przyjacie, szpieg z krainy deszczowców, pije ze skorzą i mówi, ze....

 

 

 

 

 

pierd.olisz farmazony

 

 

 

 

he he

 

 

 

dobr, jesteś serio jak dzidzi...jesli mówisz prawde, i twój kolega rozmawiał z Rzeźniczakiem to co, sądzisz ze ten jest az tak głupi by rozpowiadac kulisy sprawy? No kaman, Maiden, w WWA wszyscy mają tak lotne umysły czy tylko ty?

 

 

dobra, konczmy offa, zeby nei było nie mam nic do ciebie maidenie, nawet jestes ok ;-) nienawidze tylko Legii ;-)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Rozmowę z Tobą kończę - gadasz, głupoty, od A do Z, i próbujesz - marnie, i kompletnie nie na temat - prowokować.

Zajął byś się lepiej czymś pożytecznym - jesteś z gór - np. wędzeniem oscypka na mój Pański stół - Elo.

 

 

 

Wróćmy do wątku:

 

 

http://legia.net/wiadomosci,41372-michal_zewlakow_i_jerzy_dudek_trafia_do_legii.html

 

Ponoć Legia chce Żewłakowa i Jurka Dudka :ninja:

Odnośnik do komentarza

 

 

lukas 1988 - o czym ty powiadasz wogóle, staruch moze byc oddany Legii, swej zonie czy MKSowi Kluczbork, hooooooj mi do tego. Ale czy ty kur.wa pojmujesz sedno sprawy, ze.....NIE BIJE SIE LUDZI? Kapiszi?

 

Do tego klub zmuszając rzeźniczaka do takiej postawy pokazał jaka tam jest atmosfera a to musi sie przekładac na calokształt i tak jest- legia ciągnie dupe w ekstraklasie, (pipi).a moze spadnie, ale by była beka hheehehe

 

własnie w Polsce, zwłaszcza w przypadku Legii trudno o rozróznienie :confused:

 

 

Dlaczego na tym forum nie ma ciskań po Smolarku który też uderzył Arboledę. Tak samo powinien dostać zakaz stadionowy. Bo jak Staruch jest od kibicowania a nie od bicia tak samo gwiazda Ebi jest od grania. I darujcie sobie te wpisy o palcach w (pipi)e bo nic takiego kamera nie zarejestrowała. Przed meczem prowokował Mańka wypowiedziami a kto okazał się lepszy na boisku widzieliśmy wszyscy. Gwiazdeczka psychicznie nie wytrzymała. Tak, że zakaz stadionowy dla SMOLARKA!

Edytowane przez Stona
naucz się cytować tylko to do czego się odnosisz tej
Odnośnik do komentarza

Rozmowę z Tobą kończę - gadasz, głupoty, od A do Z, i próbujesz - marnie, i kompletnie nie na temat - prowokować.

Zajął byś się lepiej czymś pożytecznym - jesteś z gór - np. wędzeniem oscypka na mój Pański stół - Elo.

 

 

 

Wróćmy do wątku:

 

 

http://legia.net/wiadomosci,41372-michal_zewlakow_i_jerzy_dudek_trafia_do_legii.html

 

Ponoć Legia chce Żewłakowa i Jurka Dudka :ninja:

 

Wg Ciebie to zły pomysł? Są leciwi ale Dudek (chyba) byłby lepszy niż którykolwiek z obecnych bramkarzy Legii.

A Michał to zawsze jakaś alternatywa dla wiecznie schorowanego Choto. Lepszy on niż Wawrzyniak na środku moim zdaniem.

 

 

 

lukas 1988 - o czym ty powiadasz wogóle, staruch moze byc oddany Legii, swej zonie czy MKSowi Kluczbork, hooooooj mi do tego. Ale czy ty kur.wa pojmujesz sedno sprawy, ze.....NIE BIJE SIE LUDZI? Kapiszi?

 

Do tego klub zmuszając rzeźniczaka do takiej postawy pokazał jaka tam jest atmosfera a to musi sie przekładac na calokształt i tak jest- legia ciągnie dupe w ekstraklasie, (pipi).a moze spadnie, ale by była beka hheehehe

 

własnie w Polsce, zwłaszcza w przypadku Legii trudno o rozróznienie :confused:

 

 

Dlaczego na tym forum nie ma ciskań po Smolarku który też uderzył Arboledę. Tak samo powinien dostać zakaz stadionowy. Bo jak Staruch jest od kibicowania a nie od bicia tak samo gwiazda Ebi jest od grania. I darujcie sobie te wpisy o palcach w (pipi)e bo nic takiego kamera nie zarejestrowała. Przed meczem prowokował Mańka wypowiedziami a kto okazał się lepszy na boisku widzieliśmy wszyscy. Gwiazdeczka psychicznie nie wytrzymała. Tak, że zakaz stadionowy dla SMOLARKA!

 

 

O jesu <facepalm>

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Pewnie że się przydadzą - Dudek na pewno. Choć "Fikoł" we wczorajszym meczu, bronił naprawdę świetnie, i nie chodzi mi tu tylko o karnego. Czy Żewłakow jest lepszy od Choto? To trochę inny typ stopera - Choto swoją grę opiera na swojej masie. Najchętniej, znów zobaczybym w Legii "Predatora" Ouatarrę 8)

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Wy zawsze na bramkarzach dobre wychodziliście więc Dudek chyba jako zastępca trenera by był sprowadzany :D Co do Żewłakowa to dobrze, że dla niego liczy się powrót tylko do Legii. Nie chciałbym go u nas widzieć, ale to tylko moje prywatne zdanie :rolleyes:

 

@Ore - Nawet nie marzyłem że ludzie Twojego pokroju to zrozumieją :teehee: Podałem tylko przykład. Bo czym różnią się te dwa czyny? Nie wiem :potter:

Odnośnik do komentarza

"Zamknięto stadiony Lecha Poznań i Legii Warszawa.

 

Tak jak zapowiadał premier Donald Tusk, w czwartek zapadła decyzja ws. stadionów Legii Warszawa i Lecha Poznań. Oba stadiony będą zamknięte dla kibiców. O zamknięciu stadionu Legii poinformował wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski, a o zamknięciu stadionu Lecha informuje na Twitterze dziennikarz Polsatu Tomasz Machała."

 

"Jutrzejszy mecz na stadionie Legii Warszawa odbędzie się pod warunkiem, że odbędzie się bez udziału publiczności."

 

reszta: http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/zamknieto-stadiony-lecha-poznan-i-legii-warszawa,1,4262916,wiadomosc.html

 

:whistling:

Odnośnik do komentarza

Wreszcie wrocilem z wyprawy. Powiem szczerze, ze na tak zle zabezpieczonym stadionie nie goscilem, szkoda gadac. Nie wiem kogo organizatorzy wynajeli do pilnowania bezpieczenstwa, ale na pewno nie byla to profesjonalna ochrona, o czym przekonalem sie sam. Nie czytalem wczesniejszych komenatrzy, ale stwierdzam, ze doping ekipy Maidena taki sobie ;) Jeszcze zachacze o sam wynik i musze powiedziec, ze puchar powinien wyladowac w rekach Bosego i reszty druzyny, bo to Lech do 65 min rozgrywal pilke, a przede wszystkim prowadzil 1:0.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...