Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

I dobrze jakaś kara za robienie syfu musi być.

Ty chyba nie piszesz tego poważnie ? Bo chyba nie można być takim głupim. Kibiców Lecha na PP było ok. 6 000. Ilu robiło syf? 1 000? Na mecze Lecha przychodzi średnio ok. 20 000.

 

Odpowiedzialność zbiorowa to jest to :potter: Niech Tusk zamknie też stadion swojej Lechii za to, że ich kibice roz(pipi)ali sektor gości na Cracovi. Czekamy premierze.

Odnośnik do komentarza

(pipi) jakie gibbony

z9535366X,Legionisci-rozebrali-pilkarzy--Tez-z-radosci.jpg

 

Zdjęcie roku xD

 

To wygląda, jakbyście się do zbiorowego gwałtu zbierali. Jakim trzeba być deklem, żeby zabierać komuś buty ? o_O

Czarne i białe kaski z tyłu też chyba nie wierzą w to co widząrolleyes.gif

 

 

Co do decyzji o zamknięciu stadionów to nie wiem nawet jak to skomentować. Obie ekipy był chyba ze zgodowiczami, więc stadiony Pogoni, Arki i Cracovii też należałoby zamknąć :potter:

Myślę, że na wszelki wypadek podczas Euro stadiony też powinny być zamknięte, bo nie daj boże ktoś krzyknie "sędzia kalosz" albo puści bąka i będzie wstyd :(

Edytowane przez Tokar
Odnośnik do komentarza

"Skądinąd jak słyszę o zamiarze zamknięcia stadionów w Poznaniu i w Warszawie, to mam wrażenie, że ktoś zamierza zastosować odpowiedzialność zbiorową. Bo dlaczego tysiące kibiców mają zostać ukarane za to, że nikt nie potrafi poradzić sobie z chuliganami?

 

Stosowanie odpowiedzialności zbiorowej jest oznaką słabości Państwa i bezradności rządzących. Co by było, gdyby po 11 września amerykanie zamiast łapać Bin Ladena, zakazali wjazdu wszystkich muzułmanów na teren USA? Mam zresztą inny ciekawy pomysł, skoro nie potrafimy sobie poradzić z plagą pijanych kierowców, to może warto zamknąć ruch na wszystkich drogach?"

 

Rychu Grobelny, nowy Kibol LP XD Nie wiem czy Rysiu wyczuł nosem że może zyskać teraz elektorat, czy chciał się po prostu pokazać w opozycji do Wojewody. W każdym bądź razie celnie uderzył. Jutro decyzja zarządu Lecha co zrobić. Prawnicy działają ;)

Odnośnik do komentarza

Co najlepsze Donald prywatnie pewnie ma wyje/bane na problem chuligaństwa stadionowego, bo sam jest kibicem Lechii i za młodu pewno był świadkiem niejednej ciekawej akcji w Trójmieście. Ale on wie czego oczekuje ciemny lud, który między majką a uwagą przez przypadek usłyszy w jakichś wiadomościach, że kibice znowu zrównali z ziemią pół Polski.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Nie czytalem wczesniejszych komenatrzy, ale stwierdzam, ze doping ekipy Maidena taki sobie ;)

 


  •  
  • Osoby postronne twierdzą co innego :teehee:
  • Ludzie na portalach piłkarskich twierdzą co innego :teehee:
  • Ludzie na forum Wiary Lecha twierdzą co innego :teehee:

 

 

Mi się wasza oprawa spodobała - serio l_raca.gif

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

"Skądinąd jak słyszę o zamiarze zamknięcia stadionów w Poznaniu i w Warszawie, to mam wrażenie, że ktoś zamierza zastosować odpowiedzialność zbiorową. Bo dlaczego tysiące kibiców mają zostać ukarane za to, że nikt nie potrafi poradzić sobie z chuliganami?

 

 

 

to co sie stało jest porażką ale zauważ , ze gdy była mowa o dożywotnich zakazach stadionowych dla ludzi, którzy brali udział w zamieszkach to kluby jakoś nie poparły ochoczo incjatywy...

 

to raz a dwa..powiedz mi czy sie myle ale czy np ty, czy maiden czy ktos inny pojechał tu po gościach z waszych kręgów , którzy robili bydło? No powiedz- przytocz jakies cytaty. Ja cie znam, ty jesteś dobry w czarowaniu i propagandize :D , nie mydl teraz oczu a odpowiedz szczerze...

 

no to masz odpowiedź po czesci- milczeliście gdy trzeba było coś mówic, to teraz konsekwencją jest taka hooojnia.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

A czy którykolwiek z nas popiera chuligankę?! Pogoń nie robiła żadnego bydła. Zagłębia i Hagi były pojedyncze jednostki.

 

Skończ już pier.do.lić - mówiłem już, weź się za coś pożytecznego, idź podwędzić oscypka mf.gif

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Do weź to sobie do serca, bo nieudolnie próbujesz nas sprowokować strasznie przy tym pie.prz.ąc . Jak już bardzo chcesz, to bierz przykład od najlepszych - choćby ze mnie mf.gif

 

 

Stanowisko "Ekstraklasy" :

 

 

""Ekstraklasa SA jako spółka zarządzająca rozgrywkami Ligi Zawodowej Piłki Nożnej z dużym niepokojem przyjęła decyzje administracyjne wojewodów mazowieckiego i wielkopolskiego o zamknięciu dla publiczności stadionów Lecha Poznań oraz Legii Warszawa.

 

W ocenie Ekstraklasy SA takie decyzje niosą za sobą fatalne konsekwencje wizerunkowe dla rozgrywek Ligi Zawodowej. To także przyjęcie zasady odpowiedzialności zbiorowej za chuligańskie ekscesy, które miały miejsce na innym stadionie i nie były związane z rozgrywkami prowadzonymi przez Ekstraklasę SA. W naszej opinii, jedyną skuteczną metodą eliminowania ze stadionów piłkarskich takich patologii, jakie miały miejsce po finale Pucharu Polski, jest szybkie zidentyfikowanie i surowe ukaranie osób, które dopuściły się przestępstw. Tym samym dzisiejsze decyzje godzą w tysiące prawdziwych kibiców, dopingujących regularnie drużyny Lecha Poznań i Legii Warszawa podczas meczów ligowych. To także skazanie piłkarzy na udział w meczach pozbawionych atmosfery prawdziwej, sportowej rywalizacji.

 

Decyzje te wiążą się również z ogromnymi stratami finansowymi dla klubów. Rozegranie meczów bez udziału publiczności może powodować roszczenia wobec klubów ze strony kibiców, czy partnerów biznesowych i sponsorów.

 

Zdaniem Ekstraklasy SA dzisiejsze decyzje w żaden sposób nie przyczynią się do wyeliminowania aktów przemocy i wandalizmu ze stadionów piłkarskich w Polsce. Nie powodują one ukarania stadionowych chuliganów, jednocześnie uniemożliwiając prawdziwym kibicom uczestnictwo w meczach Ekstraklasy.

 

Ekstraklasa SA""

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Nie czytalem wczesniejszych komenatrzy, ale stwierdzam, ze doping ekipy Maidena taki sobie ;)

 


  •  
  • Osoby postronne twierdzą co innego :teehee:
  • Ludzie na portalach piłkarskich twierdzą co innego :teehee:
  • Ludzie na forum Wiary Lecha twierdzą co innego :teehee:

 

 

Mi się wasza oprawa spodobała - serio l_raca.gif

 

Czytasz jakiś nobków z forum WL, wszyscy którzy powinni być byli w Bydgoszczy, a tam słychać było inne głosy, ale nie martw się za rok będzie lepiej :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Orson, weź nie kombinuj.

Masz cytat z Maidena :

 

A chuligani? Duży ch.uj im w dupę.

 

 

Ja, jako ULTRAS I FANATYK nie mogę tak napisać, bo sam wyrywam krzesełka i pluję na kobiety w ciąży :(

 

O fak, mefi23 jest chyba megaultrasem, bo nie czyta forum WL :turned:

 

 

Orson, wszystko już jest. Wystarczy EGZEKWOWAĆ PRAWO. W tym kraju niestety się tego nie potrafi robić.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

 

 

 

dlatego gdzieś tak w 32004 roku przestałem niemal wogóle sledzi ekstraklase. Bo tu ważniejsza jest otoczka, oprawa jak to mówicie a przy tym robienie burd

 

 

Jesteś bardzo stary.

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

To są jakieś jaja z tymi stadionami? Przecież ta "rozróba" była w Bydgoszczy, a nie Warszawie czy Poznaniu... W takim razie trzeba będzie wprowadzić plan B na weekend 20-22 maja i wziąć udział w juwenaliach. Maiden chyba sobie jednak nie pomachamy :(

Odnośnik do komentarza

Zabawne jak rząd s(pipi)ił atut jaki miał w ręce w postaci Bydgoszczy. Zamknęli stadiony i nagle wszystko obróciło się przeciwko nim. Już nie ma artów o chuliganach i bandytach, teraz jest wysyp artów o głupocie rządu.

 

Co tam w Warszawie Maiden? Bo u nas wiara już kombinuje przyjście pod stadion [przy okazji urządzając nielegalne zbiegowisko i narażając się pałom] w czasie meczu, ewentualnie pikiety pod UW [ryzykowne, jeden debil z kamieniem i pozamiatane] , a na razie lecą mejle i listy do wojewody ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Jak to co - wybierzemy się na spacer do Ryżego. i_lol3.gif

 

 

"W związku ze skandaliczną decyzją organów administracji rządowej, zbieramy się w piątek o 18:30 w Źródle, by przejść w niedalekie miejsce spontanicznego protestu przeciwko zamknięciu stadionu Legii na mecz z Koroną" - informują kibice Legii na zyleta.info.

"Zachowujemy pełną trzeźwość, niekonsultowane z osobami decyzyjnymi przyniesienie pirotechniki niewskazane. Protest ma charakter obywatelski, organizowane będą również pikiety.

 

Osoby, które zakupiły bilety na jutrzejszy mecz Legia – Korona prosimy o nie zwracanie się do klubu o zwrot pieniędzy. Nie klub jest tu winien – w przygotowaniu jest pozew zbiorowy przeciwko rządowi. Nie ma zgody na komunistyczne metody stosowania odpowiedzialności zbiorowej. Zwłaszcza w sytuacji, gdy nie dowiedziono ani winy klubu ani braków w zabezpieczeniu stadionu Legii ani – co najważniejsze – jakichkolwiek przejawów łamania prawa nie tylko przez kibiców, którzy byli w Bydgoszczy, ale np. nie wybiegli na murawę, albo niczego nie demolowali (dowodów na demolkę brak) – także takich, którzy na finale PP nie byli. Po prostu zakupili bilety na jutrzejszy mecz z Koroną Kielce.

 

Widzimy się jutro.

 

Grupy Kibicowskie"

 

KU.RWA a mnie akurat nie ma w Warszawie!

Edytowane przez Maiden
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...