Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ofsajd

Marzenia piękna rzecz :P W każdym razie Danowi trzeba przyznać że to jego "hard work" się sprawdza i myślę że w Wiśle też by się sprawdziło gdyby właśnie piłkarze się nie zbuntowali przeciwko jego sadystycznym metodom szkoleniowym. Może za jego kadencji nie graliśmy jakieś bardzo finezyjnej piłki, ale kondycyjnie drużyna wyglądała całkiem nieźle. Jedna wada jego okresu pracy w Krakowie to to że naściągał jakiś dziwnych piłkarzy którzy po za Dolhą, nie grali nic. Z resztą Emilian po jego powrocie na Reymonta też zaczął grać piach :D

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Tak byłem, tak doszło do krótkiej wymiany "uprzejmości" z piknikami. Swoją drogą Lech wczoraj nic nie grał czy mi się tylko wydawało? Średnio wczoraj śledziłem wydarzenia na boisku.

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

Nic nie grał. Po wejściu Stilica coś się lekko ruszyło, ale i tak żenada.

Z tego co czytałem, pikniki nie chciały się przyłączyć do protestu i opuścić trybun na 10minut.

Tymczasem na Wiśle doszło do sporych podziałów na trybunach w trakcie meczu. Grupa kibiców z prostej wyłamała się z protestu i rozpoczęła doping, za co usłyszeli od kiboli z trybuny za bramką "pikniki idźcie do domu" czy "coście tak cicho pikniki coście tak cicho".

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

W zasadzie trybunę po przerwie opuścił tylko młyn. Ludzie z trybuny E kilka razy zaintonowali jakieś przyśpiewki, raz zostali wygwizdani, później leciały już tylko różne hasła o kiełbasie, pójściu do domu, jeżdżeniu na wyjazdy. Wg mnie te teksty nie powinny paść bo na sektorach "piknikowych" siedzi też bardzo dużo starszych, zasłużonych dla ruchu kibicowskiego osób, które w swoim czasie też jeździły na wyjazdy, działały aktywnie. Ciekaw jestem do czego to doprowadzi, mam nadzieję że klub się ogarnie i nie będzie robił takich akcji, bo obecnie na 18tys miejsc zazwyczaj przychodzi koło 15tys, jak dojdzie do jakiegoś większego protest to będą mieli pusty stadion. Z drugiej strony Donald i jego wesoła kompania mogli faktycznie zagrozić jakimś zamknięciem stadionu i władze Wisły się ugięły.

DSC_0371.jpg

 

Na siedząco pozdrowiono PZPN, a w trakcie przerwy opuszczono trybunę południową. Wiślacy w ten sposób przyłączyli się do ogólnopolskiego protestu przeciwko zamknięciu stadionów Legii i Lecha, który rozpoczął się w zeszłej kolejce. Jak na innych stadionach, zaplanowano, że trybuna opustoszeje na 10 minut.

 

Wtedy to zaistniał zdumiewający precedens. Nagle o dopingu przypomniała sobie trybuna wschodnia. Nie podczas pierwszej połowy, nie kwadrans później. "Dzisiaj śpiewacie, protestu nie przestrzegacie" - zganiło ją G. Rozpoczął się swoisty dialog między trybunami. Emocje zaczęły się kotłować. O ile wcześniej czuło się smutek, teraz zażenowanie, które swe apogeum przybrało w chwili śpiewania hymnu.

 

Może musiało do tego dojść, bo i u nas, jak na innych stadionach świata, obserwujemy dysproporcję między rozmaitymi typami zachowań kibicowskich. Każdy ma swoje racje, swoje argumenty. Z niektórymi nie sposób polemizować, niektóre są niepodważalne. Stanowczo jednak sprzeciwiamy się temu, by ktokolwiek obrażał jakiegokolwiek innego, było nie było, kolegę po szalu. Z tego też powodu tekst ten zostaje pozbawiony możliwości komentowania. A my w ostatnim zdaniu wyrażamy nadzieję, że do niedzieli negatywne emocje opadną i w meczu derbowym będziemy świadkami kompletnego widowiska na najwyższym poziomie - i na murawie, i na trybunach.

 

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

Propsy dla Bakero, facet jest konsekwentny i mimo, że jest jedyną osobą widzącą sens (?) w swoich działaniach trzyma się ich twardo- Wołąkiewicz jako rozgrywający zamiast Stilica przez 3/4 meczu? Czemu nie rolleyes.gif

Dla, jak to ładnie ktoś ujął '-G-imnazjalistów' z młyna Wisły też, za usilne próby zyebania meczu rundy- gwizdy (m.in. na swój hymn), wyzwiska na pikników to naprawdę mistrzowski pomysł w kontekście otwarcia bliskiego całego stadionu. Rozumiem, że ultrasi po skłonieniu większości zwykłych kibiców do zrezygnowania z przychodzenia na R22 sami zapełnią te 36tysi??

 

A z cyklu żart tygodnia- przed meczem w Bielsku psy zarekwirowały jakiś antyrządowy transparent teehee.gif Jak widać nasz młyn, który składa się z 30 zasmarkanych pionków, głównie z podbielskich wsi, którzy zaraz po wyjściu ze stadionu chowają szaliki pod kurtki, chce wejść do pierwszej ligi huliganki rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza

No, Bakero jako ciekawostka marketingowa Polonii wzięty do Lecha. Wiedziałem, że nic dobrego z tego nie będzie. Oqqozo, zobacz ile punktów i przegranych meczów Lech miał w poprzednim sezonie :confused:

 

Niech zamkną wszystkie. Po 2-3 rundach ekstraklasa im wytoczy jakiś proces i się skończy wożenie.

 

Proces będzie trwał 5 lat, póki zainteresowani nie zapomną o co chodziło :teehee:

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden
Mecz Legia - Wisła zaplanowany na przyszłą sobotę obejrzy 31 tysięcy widzów, o ile oczywiście przeciwwskazań nie będzie miał wojewoda mazowiecki. Fani Wisły na mecz otrzymają 1400 biletów w cenie 35 złotych i już dziś szykują się do wyjazdu.

 

Wiślacy do Warszawy przyjadą dwoma pociągami specjalnymi, a zapisy na wyjazd rozpoczną w piątek. Koszt wyjazdu wraz z biletem na mecz wyniesie ich 100 zł.

 

Będzie to pierwsza wizyta Wisły na nowym stadionie Legii (nie licząc wspierania Lechii i Śląska). Po raz ostatni wiślacy na Łazienkowskiej obecni byli 26 października 2008 roku, kiedy przyjechało ich 492. Wówczas mimo protestu legionistów, wokalnie wypadli słabo.

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

napisałem że to oświadczenie dotyczy tylko I i II ligi, jakoś pominąłem wymienioną także ekstraklase :potter:

 

edit: I miałem rację ;) musieli coś zmienić na tej stronie pzpnu, bo wcześniej ekstraklasa nie była wymieniana ;)

http://img837.imageshack.us/img837/6083/6f9167703dd9bf6c4836f2e.jpg

cytat na końcu artykułu.

 

btw.

http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/prosba__dotyczaca_walki_z_kibicami/925

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

Ło (pipi)a, co ja słyszę, ścigany jestem. Jakby co ślijcie pozdrowienia do więzieniasorcerer.gif

 

Rząd przechodzi kolejne stadia zdebilnienia. Najpierw zamyka stadiony za to, że kibice zrobili zadymę w innym mieście, a teraz chce zamknąć nasz za bluzgi i Bełchatowa za nic, bo wczoraj na pół godziny przed ich wyjazdem do nas policji przypomniało się, że kibice Widzewa i GKSu się nie kochają i w związku z tym nie wypuścili 800 osób spod stadionu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...