Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orson
"

 

@ogórek - jak jesteś widzem, to pozostań przy oglądaniu meczów w tv albo w internecie. Podczas transmisji naprawdę wszystko lepiej widać, masz powtórki, komentatora. Stadion jest dla kibiców (nie mylić z debilami rozpier/dalającymi trybuny), nie dla widzów.

aha, jeszcze to.....co masz na myśli "dla kibiców" ? ty z Łodzi, tak? czyli np kibice nie mogą wprawdzie rozwalac stadionu ale jeśli by śpiewali " żydzew kur.wy " to jest ok?

 

czy o co ci chiodzi? dajmy na to, że mam bilet na mecz ale nie dopinguje, np boli mnie gardło or smth, wiec co , nie mam prawa tam być , musze oglądać w tv?

 

 

co masz wiec na myśli przez zwrot " stadion jest dla kibiców" ? bo to taki truizm...że aż nie pojmuje co chcesz wyrazić przez to...

Odnośnik do komentarza

A ja nie pojmuję tego, że ktoś może mieć problem z odpalaniem rac, staniem podczas meczu i że mdleje po usłyszeniu słowa "(pipi)a" na stadionie. Jak ktoś ma ochotę krzyczeć "żydzew (pipi)y" to proszę bardzo, od tego jest stadion. Jak nie potrafisz na 2 godziny wyłączyć ogarnięcia i dać się porwać atmosferze trybun w niewybredny sposób komentując wydarzenia na boisku i śpiewając brzydkie piosenki o niektórych przeciwnikach, to albo oglądaj mecz zza szkiełka, albo usiądź na trybuniedla smutnych ludzi, którzy robią falę meksykańską na siedząco.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Symatyzować to ja też sobie sympatyzuję z MUsorcerer.gif, Juventusem czy Atletico Madryt, ale kibicem jestem wyłącznie jednego klubu. Prawdopodobnie gdybym mieszkał w NS, to bym łaził na 3 ligę, czy którą tam macie i nie wybrzydzał, że po boisku nie biega Messi ani CR

o lol lolooooooooooooool , jeszcze sezon temu widzew grał z sandecją nowy sącz w 1 lidze a Tokar , kibic prawdziwy tego nie wie...czyżbyś był z Widzewem od tego sezonu?

 

twego światopoglądu komentować nie będe , powiem ci że rzadkooo oglądam ekstraklase a co dopiero 1 lige- po prostu zbyt słaby poziom

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Hehehe, no fejl z mojej strony. Zapomniałem, że ta drużyna, którą Widzew ograł w zeszłym sezonie 1:6 grając na mokradłach to z Nowego Sącza byłarolleyes.gif

 

No i widzisz, o to się sprawa rozbija. Ty nie chodzisz na Sandecję, bo za słaby poziom, a ja bym na twoim miejscu chodził.

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Polonia grała w Gdańsku z Lechią, więc chyba nie udało jej się "wyłamać" z protestu. Co do waszej dyskusji dotyczącej kibiców, w pełni popieram sygne Tokara. Kibicować można drużynie na której mecze się chodzi, dopinguje, wspiera (np. finansowo, poprzez kupowanie biletów). Kibicowanie jakiejś kosmicznej drużynie z drugiego końca Świata/Europy i później walka o jej honor na forach internetowych to jest jakiś śmiech. Rzekłem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie no karanie za transparenty, które są od lat na stadionach czy za brzydkie słownictwo jest genialnym pomysłem na walkę z kibolami, to na euro też trzeba będzie zamykać stadiony, tam to dopiero będzie przekleństw w każdym możliwym języku. Albo za każdym kibicem będzie stał porządkowy i usuwał ze stadionu za każdą (pipi)ę :potter: Cóż wybory idą, na razie PO odrzuciło głosy chyba wszystkich kibiców licząc, że ciemny lud kupi tą szopkę.

Odnośnik do komentarza

Uhu,teraz kibice między sobą będą walczyć o miano najprawdziwszego i wiedzącego "o co chodzi".

 

Generalnie mam wy(pipi)ane na ten temat,aczkolwiek poniekąd zgadzam się z tym,że rząd robi szopkę i potępiam te ich średniowieczne metody.

Inna sprawa,że tych wszystkich kiboli niszczących stadiony,a w szczególności takich jak ten co wyje.bał z czaka norisa tej operatorce to bym od razu zamknął i nie wpuszczał już nigdy na żaden stadion.

PS. Podobało mi sie jak jeden z forumowiczów (chyba lukas1988) powiedział o sytuacji z tą operatorką,że kibic na nią wpadł i,że to media robią nagonkę na tego biednego człeka xD

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

No więc, chyba jednak nikt nic takiego nie napisał. Ja sobie nie przypominam.

Co do tego, że między sobą się spieramy, to bez przesady. Pytam w jakim kontekście oni to śpiewają, bo pierwsze słyszę żeby na boiskach IV-V ligi od kilku lat trwał jakiś protest :D Tam raczej śpiewają to w odniesieniu do piłkarzy. Ofkoz mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza

Uhu,teraz kibice między sobą będą walczyć o miano najprawdziwszego i wiedzącego "o co chodzi".

 

Generalnie mam wy(pipi)ane na ten temat,aczkolwiek poniekąd zgadzam się z tym,że rząd robi szopkę i potępiam te ich średniowieczne metody.

Inna sprawa,że tych wszystkich kiboli niszczących stadiony,a w szczególności takich jak ten co wyje.bał z czaka norisa tej operatorce to bym od razu zamknął i nie wpuszczał już nigdy na żaden stadion.

PS. Podobało mi sie jak jeden z forumowiczów (chyba lukas1988) powiedział o sytuacji z tą operatorką,że kibic na nią wpadł i,że to media robią nagonkę na tego biednego człeka xD

Na pewno tak nie napisałem ;) W ogóle się o tej sprawie z operatorką nie wypowiadałem ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...