Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Uhu,teraz kibice między sobą będą walczyć o miano najprawdziwszego i wiedzącego "o co chodzi".

 

Generalnie mam wy(pipi)ane na ten temat,aczkolwiek poniekąd zgadzam się z tym,że rząd robi szopkę i potępiam te ich średniowieczne metody.

Inna sprawa,że tych wszystkich kiboli niszczących stadiony,a w szczególności takich jak ten co wyje.bał z czaka norisa tej operatorce to bym od razu zamknął i nie wpuszczał już nigdy na żaden stadion.

PS. Podobało mi sie jak jeden z forumowiczów (chyba lukas1988) powiedział o sytuacji z tą operatorką,że kibic na nią wpadł i,że to media robią nagonkę na tego biednego człeka xD

Na pewno tak nie napisałem ;) W ogóle się o tej sprawie z operatorką nie wypowiadałem ;)

 

O a dlaczego akurat w sprawie operatorki nie?

Odnośnik do komentarza

Uhu,teraz kibice między sobą będą walczyć o miano najprawdziwszego i wiedzącego "o co chodzi".

 

Generalnie mam wy(pipi)ane na ten temat,aczkolwiek poniekąd zgadzam się z tym,że rząd robi szopkę i potępiam te ich średniowieczne metody.

Inna sprawa,że tych wszystkich kiboli niszczących stadiony,a w szczególności takich jak ten co wyje.bał z czaka norisa tej operatorce to bym od razu zamknął i nie wpuszczał już nigdy na żaden stadion.

PS. Podobało mi sie jak jeden z forumowiczów (chyba lukas1988) powiedział o sytuacji z tą operatorką,że kibic na nią wpadł i,że to media robią nagonkę na tego biednego człeka xD

Na pewno tak nie napisałem ;) W ogóle się o tej sprawie z operatorką nie wypowiadałem ;)

 

O a dlaczego akurat w sprawie operatorki nie?

 

Bo to wiadome, że zrobił to debil. Więc co tu się rozpisywać ?

Edytowane przez lukas1988
Odnośnik do komentarza

 

Bo to wiadome, że zrobił to debil. Więc co tu się rozpisywać ?

 

Po osobnika Twojego typu można było się spodziewać obrony tego typu zachowania (bo z Poznania) ale dobrze wiedzieć, że mamy podobne zdanie w tym temacie.

Edytowane przez Stona
naucz się cytować tylko to do czego się odnosisz tej
Odnośnik do komentarza

 

Po osobnika Twojego typu można było się spodziewać obrony tego typu zachowania (bo z Poznania) ale dobrze wiedzieć, że mamy podobne zdanie w tym temacie.

 

To, że jestem z Poznania, to nie świadczy o tym, że popieram tego kopacza ani tych co biegali po bieżni na stadionie. Więc na przyszłość nie wrzucaj wszystkich do tego samego worka :thumbsup:

Edytowane przez Stona
naucz się cytować tylko to do czego się odnosisz tej
Odnośnik do komentarza

Jagiellonia Białystok zdecydowała, że na dwa ostatnie mecze ekstraklasy na własnym boisku zamknięta będzie część trybun zajmowana przez "szalikowców" klubu. To kompromis w związku z zagrożeniem zamknięcia, na wniosek policji, całego stadionu.

 

 

Poinformowano o tym we wtorek na konferencji prasowej z udziałem wojewody podlaskiego, przedstawicieli policji i klubu. Decyzję podjął sam klub, nie było decyzji administracyjnej wojewody.

 

Stadion w Białymstoku jest w przebudowie. Użytkowana jest mniej więcej połowa dawnego obiektu, a na pozostałej części trwa budowa nowoczesnego stadionu. Na meczach tego sezonu było ok. 6 tys. miejsc na trybunach. Zamknięte sektory, to ok. 2 tys. miejsc.

 

 

 

Kto tutaj jest fanem Jagi? To ten kolo któremu marzy się oglądanie meczy z kiełbasą w jednej i popcornem w drugiej ręce? Chyba ma wtyki w zarządzie :mellow:

Odnośnik do komentarza

Kto tutaj jest fanem Jagi? To ten kolo któremu marzy się oglądanie meczy z kiełbasą w jednej i popcornem w drugiej ręce? Chyba ma wtyki w zarządzie :mellow:

 

I myślisz, że sami "tru fanatycy" jak Ty (którzy na najważniejszy mecz w sezonie zostają w domu bo...koledzy nie jadą :turned: ) wypełnią nawet kilkunastotysięczne stadiony?

Odnośnik do komentarza

Pytał się ktoś kiedyś Ciebie o coś?

 

Śmiem twierdzić, że część pikników przychodzi dla samej atmosfery, co widać choćby po frekwencji na meczu z Ruchem, gdzie ok 5k osób które mają karnet w ogóle nie przyszło, a frekwencja była najniższa w całym sezonie jeśli chodzi o Lecha grającego na w pełni otwartym Stadionie Miejskim, drogi kibicu który W OGÓLE NIE CHODZI NA MECZE.

Odnośnik do komentarza

Pytał się ktoś kiedyś Ciebie o coś?

 

Śmiem twierdzić, że część pikników przychodzi dla samej atmosfery, co widać choćby po frekwencji na meczu z Ruchem, gdzie ok 5k osób które mają karnet w ogóle nie przyszło, a frekwencja była najniższa w całym sezonie jeśli chodzi o Lecha grającego na w pełni otwartym Stadionie Miejskim, drogi kibicu który W OGÓLE NIE CHODZI NA MECZE.

 

A skąd to wiesz? Bo nie wrzuciłem zeskanowanego karnetu na forum dla kĄsolomaniaków?

Zabawna jest Twoja skrajna postawa. Każdy kto nie jest z wami jest przeciwko wam, na stadionie nie ma prawa być ludzi, którzy chcą po prostu obejrzeć mecz. Dałbym sobie spokój i radośnie rechotał przed monitorem z Twojej krucjaty przeciwko piknikom, ale powoli zaczynasz zachowywać się jak te przygłupy z Wiejskiej.

Pytam jeszcze raz forumowy szeryfie, jak sobie wyobrażasz funkcjonowanie swojego ukochanego klubu bez pieniędzy jakie wydają pikniki na piwo, kiełbaski i bilety (no i kary za odpalanie rac, chyba że płaci je u was WL).

Ja sobie meczu bez oprawy nie wyobrażam, uprzedzając pytanie.

Edytowane przez Ore
Odnośnik do komentarza

Pokaż mi proszę jakikolwiek cytat ze mnie, w którym nawołuję do zakazu wchodzenia pikników/janków na stadion. To że traktuję ich lekceważąco i z pogardą, nie znaczy że nawołuję do banowania ich na stadionach szerloku.

 

Kary są płacone ze zbiórek w Kotle. Piwa na stadionach nie można kupić,więc choćby po tym wnioskuję, że Ty się na nich nie pojawiasz, ergo mam głęboko Twoją opinię na temat tego, czy podoba Ci się oprawa pokazywana w TV, czy nie.

Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

PO.(pipi)ony kraj - spokojnie, zemsta przyjdzie w Październiku.

 

 

pozwol, ze ci nakresle jak wyglada prawdziwy swiat, bede dla ciebie tym, kim Morfeusz był dla Neo :potter:

 

w polityce pierwsze skrzypce za kulisami graja tak naprawde spin doctorzy wraz z armią ludzi "od wszystkiego". Ci goście zajmuja sie analizą masy rzeczy ale tu chce ci powiedziec o jednej istotnej w kontekscie tego kącika: zajmuja sie własnie nakresleniem wyborców stalych i tych których są szanse realne pozyskac.

 

I wiesz co im wyszło najwidoczniej? Wyszło im, ze kibice nie sa dla PO w zadnej z tych grup. bardzo mozliwe, ze znajdują sie w tych 50 % która na wybory nie chodzi. Ze duzo bardziej sie im opłaca pójść z kibicami na wojne niż spełniac ich postulaty.

 

Tak,ze maiden sorry ale teksty w stylu "donald matole twój rzad obalą kibole" są naprawde....kur.wa durne, to chyba najcelniejsze okreslenie?

 

_______________________________

a ci goscie z filmiku przedstawionego powyzej to poztywka dla hejterów. te "złe media" mają z czego montowac 10 sekundówki - otóz pierwsze 5 sekund to przyśpiewka " donald matole" a drugie 5 sekund to kibic pytający "jak my go niby znieważylismy'?

 

 

 

I co , dziwicie sie ze ludzie łykają ten przekaz?

 

 

__________________________________________________

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Pokaż mi proszę jakikolwiek cytat ze mnie, w którym nawołuję do zakazu wchodzenia pikników/janków na stadion. To że traktuję ich lekceważąco i z pogardą, nie znaczy że nawołuję do banowania ich na stadionach szerloku.

 

Kary są płacone ze zbiórek w Kotle. Piwa na stadionach nie można kupić,więc choćby po tym wnioskuję, że Ty się na nich nie pojawiasz, ergo mam głęboko Twoją opinię na temat tego, czy podoba Ci się oprawa pokazywana w TV, czy nie.

Dziękuję za uwagę.

 

Prowo albo...sam wiesz :teehee:

Traktuje z pogardą ludzi, którzy współfinansują jego klub, co za typ.

Edytowane przez Ore
Odnośnik do komentarza

I tu Cię troszkę zadziwię. Wypowiadając wojnę Kibicom zjednoczył ich [lol, jak górnolotnie to zabrzmiało] przeciwko sobie. Kibice jako subkultura raczej olewają wybory itp [w sensie każdy glosuje tak jak chce] , teraz będzie inaczej. Większość NIE ZAGŁOSUJE na PO a to już jest jakiś procent głosów [im niższa frekwencja w narodzie, tym wyższy procent, co pokazały wybory do rad osiedli w Poznaniu].

 

@Ore

 

Chodziło mi o ich podejście do "kibicowania" i klubu. Widocznie źle się wyraziłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...