Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orson

postnelismy niemal w tym samym momencie :rolleyes: ok, czaje , jednak mysle że uzyłes zlego slowa...gdybyś powiedział "mam o nich zdanie pobłazliwe" czy coś w tym stylu to byłoby ok...jednak pogarda to zdecydowanie nie odpowiedni typ odczuc...nie znam cie osobiscie ale mam na twój temat w miare dobre zdanie , ufam wiec ze sie przejezyczyłes a nie jestes z(pipi).em który nienawidzi innych...bo sa inni niż on 8)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Lol, nie nienawidzę ich. Po prostu zlewam na nich. Jak słyszę że wg. nich np. protest z brakiem dopingu jest głupi itp., to traktuję tę wypowiedź jak opisy Masowych podbojów sercowych.

Widocznie źle dobieram słowa, wybaczcie, 39' gorączki, katar i siedzenie przy tym w pracy nie wypływa dobrze na moją elokwencję :teehee:

Odnośnik do komentarza
Większość NIE ZAGŁOSUJE na PO a to już jest jakiś procent głosów [im niższa frekwencja w narodzie, tym wyższy procent, co pokazały wybory do rad osiedli w Poznaniu].

 

Mało, mało. Być może nie zagłosują kibice, ale pikniki/oglądacze (w większości) mają całą tą akcję gdzieś, ew. nie wiedzą/nie podchodzą do tego tak fanatycznie jak wiara. Imo jak ktoś tu wcześniej napisał, dobrze to przekalkulowali i na wyniku się to nie odbije.

 

Frekwencji dużo niższej też raczej nie będzie, tym bardziej jak przejdą dwudniowe wybory.

 

Bez obrazy, ale analogicznie jest z moherami, których nakrecają i motywują Kwaczor/Ojciec Tadeusz. Zobacz o ile więcej od kibiców jest ortodoksyjnej moheriady (która po mszy nie myśli o niczym innym jak iść na wybory), a i tak niewiele to dało (przynajmniej w wyborach 2007). Poza tym spora część kibiców głosowała w ost. wyborach na SLD/PiS, więc tak dużo PO nie straci. Raczej nie więcej niż 1%.

Edytowane przez Grabar
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

23mlxxg.jpg

 

To nie moje.

 

edit:

Rozdział VIII

Wykroczenia przeciwko porządkowi i spokojowi publicznemu

Art. 49. § 1. Kto w miejscu publicznym demonstracyjnie okazuje lekceważenie Narodowi Polskiemu, Rzeczypospolitej Polskiej lub jej konstytucyjnym organom,

podlega karze aresztu albo grzywny.

 

Słowo matoł:

1. człowiek chory na matołectwo; 2. potocznie: człowiek głupi, tępy, ograniczony umysłowo, mało inteligentny; tępak, kretyn, idiota, głupek

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

 

 

 

[...] I wiesz co im wyszło najwidoczniej?

 

 

Forumowy góral mnie będzie uczył polityki i_lol3.gifi_lol3.gifi_lol3.gif

 

A tak na poważnie: nie wiem i nie chcę wiedzieć; rób mi oscypka - elo.

 

 

Offsajd: Możesz to przepisać, bo nie jestem w stanie odczytać tych bazgroł.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd
w/w w dn. 17.05.2011r ok godz 16 w B-stoku przy ulicy Mickiewicza 3 w miejscu publicznym okazał lekceważenie konstytucyjnym organom Rzeczypospolitej Polskiej poprzez wykrzykiwanie haseł z użyciem słów nieprzyzwoitych tj art 49&1 KW.

@Maiden:

Proszę bardzo.

 

btw. Ofsajd - przez jedno eF!! ;)

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

 

 

 

[...] I wiesz co im wyszło najwidoczniej?

 

 

Forumowy góral mnie będzie uczył polityki i_lol3.gifi_lol3.gifi_lol3.gif

 

A tak na poważnie: nie wiem i nie chcę wiedzieć; rób mi oscypka - elo.

 

 

Offsajd: Możesz to przepisać, bo nie jestem w stanie odczytać tych bazgroł.

 

 

wiem, ze nie wiesz, dlatego piszesz ciągle farmazony , postanowiłem cie wiec oswiecic :whistling:

 

 

 

i czy wiesz , ze powtarzasz te sama kwestie juz czwart raz? nawet najsmieszniejszy zart powtarzany którrys raz przestaje byc smieszny

 

 

ps zapamietaj sobie i powiedz kolegom: do premiera RP nie mówi sie "matole" . Czy ty szanujesz cos jeszcze prócz bajecznej legii ?

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Czy ty szanujesz cos jeszcze prócz bajecznej legii ?

 

Tak, ale nie Ciebie. A już na pewno, nie mam czego się od Ciebie nauczyć; Ty przecież nawet nie opanowałeś podstaw gramatyki.

 

 

Pan marszałek Niesiołowski używa względem oponentów politycznych (ale nie tylko) dużo mocniejszych określeń niż "matoł".

Jeżeli miłosiernie panujący nam premier, nie chce być nazywany przez kiboli "matołem", to najpierw - niech w swej łaskawości - zrobi porządek we własnym ogródku.

 

 

Jaj ciąg dalszy:

 

 

Już było stronę temu ;) /Stona

Edytowane przez Maiden
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Niezła beka - najpierw okrzyki "Donald matole" a potem pytania "W jaki sposób został znieważony?" =D

 

Generalnie akcja ok, ale sposób jej prowadzenia można łatwo wykorzystać przeciwko kibolom. Sam w 5 sekund po obejrzeniu tego filmu na jutubie mógłbym zmontować ramówkę ala "Pod napięciem" - pokazać paru łysych, jak się kłócą z policją, parę przekleństw i już szary obywatel stwierdzi, że Donald ma rację.

Odnośnik do komentarza

Jagiellonia dostała 10 000 pln kary za szczególne natężenie wulgaryzmów na meczu z Legią. Wiadomo, na kogo bluzgali i nie sądzę, by było to częstsze niż gdziekolwiek indziej (chodzi o miasta gdzie nie bali sie bluzgać). Po prostu do 85min stanowiło jedyny doping.

 

 

Wg delegata PZPN:

- 13 x "(pipi)ać PZPN",

- 3 x "ole ole, od(pipi) się",

- 3 x "policja (pipi)ana będzie",

- 2 x "(pipi)j (pipi)j" (do piłkarzy Legii),

- 3 x "Donald! co? Ty (pipi)o",

- 3 x "Donald łobuzie, wsadzimy Ci (pipi)a w buzię",

- 6 x "Donald gdzie Twój mózg",

- 4 x "gdzie są drogi i stadiony, Donald (pipi)u (pipi)ony",

- 3 x "strzelcie (pipi)om gola".

 

 

(pipi)łem XD

Ciekawe kiedy ktoś dorwie ich taryfikator :D Beczka totalna, dostali 10k za bluzgi. PZPN przechodzi samych siebie , pewnie im hajsu zaczyna brakować.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...