Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Następcą Czesława Michniewicza na stanowisku trenera Jagiellonii Białystok zostanie prawdopodobnie Tomasz Hajto. - Z Jagiellonią jestem już dogadany i wszystko wskazuje na to, że poprowadzę drużynę przynajmniej do końca sezonu. Warunkowo. Bez licencji UEFA PRO - powiedział Hajto w rozmowie z "Super Expressem".

 

 

Wchodzi Hajto do szatni.

- Dzisiaj będziemy trenować przerzuty.

- Piłki?

- Nie, fajek.

Juź się nie mogę doczekać wizyty Tomasza w Lidze+Extra ;]

Odnośnik do komentarza

Zaskakujące wieści z Grecji. Michał Probierz najprawdopodobniej rozwiąże kontrakt z Arisem Saloniki i wróci do Polski - poinformował sport.pl.

 

- Prawdopodobnie jeszcze w piątek rozwiążę kontrakt i wrócę do Polski - powiedział Michał Probierz.

Jako powód były trener ŁKS-u i Jagiellonii Białytsok wskazuje fatalną sytuację finansową klubu.

- Dopiero teraz dowiedziałem się, że piłkarze od siedmiu miesięcy nie dostają pieniędzy i w styczniu dziesięciu może odejść - wyjaśnił szkoleniowiec.

Michał Probierz przejął Aris Saloniki 4 listopada. Od tego momentu zdołał wygrać trzy spotkania (w tym jedno z Panathinaikosem Ateny) i z końcowej części tabeli przedostał się na 10. pozycję.

Odnośnik do komentarza

Kolejny, któremu się nie wiem czemu wydaje, że jestem jakimś kibicem. Nie jestem i nie będę wypisywał jakichś bzdur tylko dlatego, że ukarany klub ma siedzibę kilka kilosów na mapie od miejsca zamieszkania mojej prababci. Uważam, że to nie czyniłoby ich korupcji mniej korupcyjną. Wiadomo, że taka Legia dostałaby dużo mniejszą karę za to samo przewinienie, ale tak jest wszędzie w krajach zacofanych kulturowo, np. niedawno we Włoszech.

 

Może sobie nie zdajesz sprawy, ale jeśli czasem napiszę coś w stylu "Śląsk miażdży polskich średniaków typu Lech", to dlatego, że tak jest realnie. Jak będzie w środku tabeli, to nie będę tak pisał, ani np. po każdym meczu ubolewał, że nasi wielce wybitni piłkarze przegrywają tylko dlatego, że lekceważą rywali i generalnie to jakiś wyjątkowy pech i nagonka Michnika, że jeszcze sobie nie zapewnili mistrzostwa.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ogq. gdybym brał tak super poważnie to co piszesz, to bym stracił jakikolwiek szacunkens do Ciebie, więc wyjdź z takiego samego założenia jak ja, a życie stanie się prostsze.

 

PS. Podczas 10 edycji Twojego posta chyba nastąpiło zakrzywienie czasoprzestrzeni i zjadło ci trochę wpisu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ocho, tradycyjny sezon na żebry rozpoczęty. Daj, daj, daj, daj, daj...

Dla mnie to jest niepojęte, jak ten pseudoklubik, w którym od końca lat 90-tych panuje radosna prowizorka finansowo-organizacyjna prześlizguje się z sezonu na sezon, regularnie żebrząc u władz miasta, kiedy sytuacja robi się gorąca.

Ciekawe co miasto zrobi teraz, kiedy dopiero co wyszło na jaw, że miejskie zadłużenie jest tak duże, że trzeba będzie brać kolejne kredyty, żeby spłacać stare długi. Kolejna reanimacja trupa ? Pewnie tak, bo jak inaczej przeforsować budowę za ponad 200 baniek nowoczesnego stadionu dla klubu, na mecze którego chodzi 2-3 tys. osób.

Odnośnik do komentarza

Ceny wejściówek poznamy wkrótce. - W naszym przekonaniu będą one przystępne - zapewnia Gojtowski. Aby kupić bilet nie trzeba będzie posiadać żadnej karty kibica. Organizator będzie wymagał jedynie podania danych, które wymaga od niego ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych. Kibice będę zatem musieli podać imię, nazwisko i pesel.

Dystrybucja biletów prawdopodobnie odbędzie się przez jeden z istniejących serwisów, które sprzedają bilety np. na koncerty. - Teraz bardzo popularna jest formuła biletu domowego. Usługa daje możliwość wydrukowania biletu z kodem kreskowym. Jest to opcja którą bierzemy pod uwagę - tłumaczy przedstawiciel Ekstraklasy SA. Wszystko wskazuje więc na to, że kupno biletu na Superpuchar będzie bardzo łatwe. Trzeba będzie zarejestrować się na stronie internetowej, opłacić bilet przelewem, lub kartą kredytową i wydrukować wejściówkę. Oznacza to, że na meczu w Warszawie będą mogli pojawić się fani z całej Polski.

Nie ma ostatecznej decyzji, czy bilety będą też dostępne w kasach. - Dla nas głównym punktem dystrybucji będzie internet - mówi Gojtowski.

 

 

źródło: http://ekstraklasa.net/bilety-na-superpuchar-kupimy-w-internecie,artykul.html?material_id=4f17f21516f1da453f000000

 

chyba jeszcze nic nie wiadomo xD ja już bilet mam :)

Odnośnik do komentarza

Tomasz Bandrowski podpisał półroczny kontrakt z Jagiellonią Białystok - poinformowała oficjalna strona klubu z Podlasia.

 

Siedmiokrotny reprezentant Polski pozytywnie przeszedł badania medyczne i związał się z Jagą półrocznym kontraktem z możliwością jego przedłużenia o rok - do czerwca 2013, a następnie o kolejny rok - do czerwca 2014.

 

 

-_-

 

A Jakub Wilk do końca sezonu w Lechii

 

:yahoo:

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie zabawniejsze jest to, że Sandomierski po pół roku wraca z podkulonym ogonem do Jagi. Napisałbym, że modelowy przykład kariery polskiego piłkarza za granicą, ale ten się trochę wyłamał, bo w miarę szybko zorientował się do czego się nadaje i jakie perspektywy się przed nim malują.

Czego to człowiek nie zrobi, żeby być trzecim bramkarzem na Euro.

Edytowane przez Tokar
Odnośnik do komentarza

Tomasz Bandrowski podpisał półroczny kontrakt z Jagiellonią Białystok - poinformowała oficjalna strona klubu z Podlasia.

 

Siedmiokrotny reprezentant Polski pozytywnie przeszedł badania medyczne i związał się z Jagą półrocznym kontraktem z możliwością jego przedłużenia o rok - do czerwca 2013, a następnie o kolejny rok - do czerwca 2014.

 

 

-_-

 

A Jakub Wilk do końca sezonu w Lechii

 

:yahoo:

 

A ja co do Wilka to mam mieszane uczucia. Fakt, bardzo często mnie kolo w(pipi)iał ale też często jako jeden z niewielu zapierdalał po boisku i chociaż udawał że mu zależy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...