Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

No, tośmy przegrali w , cytując komentatora " BiałyStołku" .

 

Jak wszedł Ślusorz to wysłałem sms'a z infem że on strzela bramki tylko wtedy, gdy go ktoś nabije piłką. Po kilku minutach Ślusorz dostaje za(pipi)istą piłkę na głowę i co.. no i nie strzela. Ja nie wiem po co on w tej drużynie jeszcze jest. Brakuje im kogoś do gry w dziada czy cuś? Obie bramy po części zapisuję na konto Kamińskiego, który nie potrafi się odnaleźć w polu karnym :(

 

<sad panda>

 

Ano powinien być, z tym że sędzia musiał wyrównać do poziomu kolegów z innych boisk :D

 

Ogqozo od 20minut siedzi w temacie, pewnie szykuje już jakiegoś sierocego posta + myśli jak by go później jeszcze efektownie zedytować ;F

Odnośnik do komentarza

Lech!

 

Co?

 

2:0!

 

Rozi!

 

Co?

 

Wypier.dalaj!

 

 

Słaba pierwsza połowa, druga w sumie też. Jestem zbyt zażenowany żeby teraz napisać coś więcej. Przy pierwszej bramce szkoda mi było Rumaka, przy drugiej już się w(pipi)iłem na maxa. Ciężkie czasy nadeszły.

 

No ale nie można zwalać winy tylko na Rumiego. Fakt że Lech nic wielkiego nie gra ale no (pipi)a. Dwie patelnie na Wiśle Możdzenia, teraz Ślusorz. Jak nie idzie to chvj.

Odnośnik do komentarza

sędzia Piasecki ;/

Piasecki w Bełchatowie sędziował nieźle, osiągnął nawet 50%tową skuteczność w uznawaniu prawidłowych goli Wisły :D

 

Wiadomo, że Lech to najśmieszniejszy temat, ale ja jeszcze słówko o wczorajszych derbach Warszawki- ciekawsze od meczu były gadki znudzonych komentatorów, będące wielką mową oskarżycielską wymierzoną w trendy współczesnej piłki, typu granie jednym napastnikiem, wystawianie 6 defensorów, zbytnie taktyczne wyrachowanie itp, przez które pada mało goli, a gra często zmienia się w piłkarskie szachywno, w wypadku tych derbów wzbogacone o konkurs pt. 'kto wyżej wyjebie piłkę'.

Odnośnik do komentarza
Gość slavssn

To już oficjalne: Lech Rumaka przestał ładnie przegrywać i zaczął po prostu przegrywać. Nie dla nas europejskie puchary w przyszłym sezonie. Trenera oczywiście nie skreślam, bo po prostu brakuje mu dobrej jakościowo kadry.

Odnośnik do komentarza

Ten młody z Jagi przepychał Djurdjevica jak dzieciaka! Oglądałem od ok.60 min. i w dwóch akcjach tak właśnie go ograł. Gol Rasiaka jak za czasów Dyskoboli,rajdzik Niedzielana i nabicie drewniaka.....

 

Nie przepychał, wyprzedzał.

A Porębski powinien w połowie meczu zejść z czerwoną kartką, bo ten człowiek nie ma pojęcia jak czysto walczyć o piłkę.

Odnośnik do komentarza

tak czy siak rewanż z Wisłą w PP chyba urasta do najważniejszego meczu w historii Lecha od ich fuzji/przejęcia/usunięcia z Amicą, nie ma opcji by do europejskich pucharów zakwalifikowali się z ligi. Brak pucharów = brak Stilica, Arboledy, Rudnevsa i pewnie jeszcze paru grajków, jeszcze mniejsza frekwencja i kolejne cięcia mające ratować budżet.

Odnośnik do komentarza

Nie przesadzaj z tym najważniejszym meczem. W tym sezonie to się zgodzę.

 

"Brak pucharów = brak Stilica, Arboledy, Rudnevsa" Arboledę z przyjemnością już dawno bym pożegnał. Niech idzie jak najdalej. Człapiący Semir też za bardzo drużynie nie potrzebny. Dla Rudniewa też bedzie lepiej jak odejdzie. Po co ma zmarnować swój potencjał i zostać z tymi miernymi kopaczami. Ale pytanie jest: KTO ICH KUPI!! Arboleda z pensją życia, Stilic beznadziejny (podbój Europy chyba będzie musiał odłożyć na później).

 

Wietrzenie szatni bardzo się przyda. Z 3/4 piłkarzy pożegnałbym bez zawahania.

Edytowane przez lukas1988
Odnośnik do komentarza

pytanie nie jest tylko takie kto ich kupi tylko za co kupią ich zastępców? Bo za ich miejsce pojawią się albo młodziaki albo zastosują model zagraniczny bardzo popularny w polskiej lidze czyli ściągania graczy, którzy są za darmo.

 

na transfery pieniędzy nie będzie. Niestety zarząd zachłyśnięty sukcesami w LE parę sezonów temu tak niebotycznie podniósł zarobki swoim graczom, że częste wypełnianie stadionu i stała obecność w LE stała się faktem niezbędnym do funkcjonowania tego tworu w obecnej formie z takim budżetem.

 

podobną sytuację ma ITI z Legią - puki sukcesy i moda na Legię jest to jest ok, ale ewentualne potknięcia będą tragiczne w skutkach, to kolejny klub który budżetem wykracza poza to na czym żeruje 95 procent klubów w T-Mobile czyli kasa od sponsorów + premie z canal plus.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

To już oficjalne: Lech Rumaka przestał ładnie przegrywać i zaczął po prostu przegrywać. Nie dla nas europejskie puchary w przyszłym sezonie. Trenera oczywiście nie skreślam, bo po prostu brakuje mu dobrej jakościowo kadry.

 

stary to polska ekstraklasa- nie przesadzaj. Ekipa jest zdolna walczyc o mistrzostwo

 

oczywiscie nie mówie nic o trenerze, trudno skreslac goscia po niecałym miesiącu pracy..choc pewnie wielu tak zrobi

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

To już oficjalne: Lech Rumaka przestał ładnie przegrywać i zaczął po prostu przegrywać. Nie dla nas europejskie puchary w przyszłym sezonie. Trenera oczywiście nie skreślam, bo po prostu brakuje mu dobrej jakościowo kadry.

 

stary to polska ekstraklasa- nie przesadzaj. Ekipa jest zdolna walczyc o mistrzostwo

 

oczywiscie nie mówie nic o trenerze, trudno skreslac goscia po niecałym miesiącu pracy..choc pewnie wielu tak zrobi

 

to może ja zainicjuję ten proces:

 

RUMAK

 

a tak serio to mam nadzieję że gość jak najdłużej będzie sobie trenował Lecha, nieźle mu idzie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Powoli. Kupiono mu nowych zawodników? Nie.

 

By wprowadzic zmiany ze starym składem trzeba czasu. Progres nie przychodzi od pstrykniecia palcem.

 

 

Oczywiscie jesli ten cały Rumak wie co robi. ja nie wiem kto to nawet, zakładam jednak, że klub wie, ze ufa jego umiejetnosciom.

 

nie sztuka zatrudnic NIE ZNANEGO trenera i jak w ciagu 2 tygodni nie poprawi gry -wywalic go. Fajnie fajnie ale cuda to robi Mou i Jezus w Biblii :)

 

na ani jednego ani drugiego polskie kluby nie moga sobie pozwolic

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...