Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

rząd i pzpn sam dmucha ten balon nienawiści. Wrzucenie wszystkich kibiców do jednego wora pod nazwą "kibicujesz=jesteś człowiekiem najniższej kategorii" odbije im się czkawką. Wg swoich chorych poglądów robią dobrze, a mi się wydaje wręcz przeciwnie i wg mnie wiele wskazuje,że kibice i ich uzasadniona w pełni irytacja da upust podczas Euro w postaci tego co będzie się dziać w miastach obok stadionów i na ulicach.

 

Dożyliśmy takich czasów,że teraz chyba dla rządzących mniejszym wstydem jest być złodziejem niż kibicem.

Odnośnik do komentarza

Otóż to. Jakbym wygrał bilet na mecz Polski (o co będzie trudno, ponieważ nie biorę udziału w żadnych konkursach), to bez zastanowienia bym opchnął na alledrogo. Jak Euro to tylko przed telewizorem. Nie ma to jak piknik z udziałem vipów, sponsorów i stada januszy w kowbojskich kapeluszach, którzy nie potrafią równo odśpiewać hymnu i generalnie znają tylko "poooolskaaa, biało czerwoooni".

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

oczywiście że nie spadną, przecież w przyszłym sezonie mają grać w pucharach, powiem więcej jest na to spora szansa, bo jeżeli Wojciechowski faktycznie będzie uciekał z Polonii to Filipiak będzie miał szansę na tani zakup licencji :D

 

- Jakie plany wiąże Pan z klubem?

- Pewnie chciałby pan usłyszeć o Lidze Mistrzów. I realnie o tym myślimy. A dlaczego nie? Jak nie będzie takich marzeń, to nigdy się tam nie dostaniemy. Za dwa, najpóźniej trzy lata będziemy grali w europejskich pucharach. To gwarantuję! Już zimą ostro zainwestujemy. Chcemy kupić dobrych zawodników i jeśli trener Lenczyk będzie przekonany, kogo pozyskać, to mam na to pieniądze. Ściągnięcie Matusiaka i Golińskiego pokazało, że potrafimy być agresywni na rynku transferowym.

 

wywiad z Filipiakiem z 2009 roku.

Edytowane przez Wściekły Pies
Odnośnik do komentarza

Legia wskoczyła na fotel lidera dopiero w 20. kolejce, i przez większość tego czasu miała najwyżej te kilka punktów przewagi, tak że już nie szarżujmy z tym szokiem.

 

Śmiałem się, ale jednak kibice Lecha mieli rację - po wywaleniu Bakero zaczęli grać dużo lepiej. W sześciu ostatnich meczach zdobyli 16 pkt. Jak na ligę, w której wyniki są zazwyczaj randomowe, jest to imponująca seria. Taką samą ma zresztą Zagłębie.

Odnośnik do komentarza

:D :D :D :D :D :D

 

Ale zayebiście. Nie wierzę że puchary mogłyby się teraz wymknąć to raz. A dwa mam nadzieję że Legia mimo wszystko nie zostanie mistrzem dzięki tej dzisiejszej porażce. Już wolałbym Ruch, chociaż wiadomo że głównym kandydatem do tytułu i najlepiej grającą obecnie drużyną w Polsce jest Kolejorz.

Odnośnik do komentarza

Niby Bielsko dostało po dupie, ale jednak nie można pozwolić aby ten minus przysłonił plusy dzisiejszego piłkarskiego dnia- Podbeskidzie po raz pierwszy od niepamiętnych czasów pokazało trochę fajnej, otwartej piłki i (leciutko) postraszyło Wisłę, a Legia, za sprawą Ruchu i Lecha, zrobiła duży krok w kierunku utraty mistrzostwa. Aż sobie nieśmiało zakrzyknę dość uniwersalne w tym kontekście ''Brawo Niebiescy'' :D

Odnośnik do komentarza

Ta, oglądaliśmy ten mecz i sobie myśleliśmy że dobrze że gramy akurat z Legią, bo jakikolwiek inny zespół [nawet Cracovia!] wykorzystałby to, że Kikut się przewraca o własne nogi, a obrona jest dziurawa jak polskie drogi :D

Legia zagrała kompletny piach, Lech za dobrego meczu też nie miał ale mimo wszystko byliśmy bliżej strzelenia bramki na 0-2 niż Legia na 1-1

Zajebiście :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...