Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wściekły Pies

Przypierdalam się, bo po raz kolejny jedziesz po wszystkich, a przyznać się że u Was jest to samo nie potrafisz.

pobawie się w Ciebie: dawaj dowody, pokaż mi gdzie?

 

lool, do czego się mam przyznawać jak każdy doskonale wie jak jest/było. Nikt nie jest święty, nigdzie nie napisałem że my jesteśmy. Powiem więcej u nas w stosunku do innych miast jest dość hardcorowo. I co z tego?

Edytowane przez Wściekły Pies
Odnośnik do komentarza

W zasadzie to spośród dwójki liderów jeden prowadzi 2-0. Legia już od jakiegoś czasu nie wygrywa, tak że obecny wynik specjalnie tutaj nie dziwi.

 

Ciekaw jestem, czy kibice Ruchu skandują teraz Piechowi "M-V-P!". (Czy jaki tam jest piłkarski odpowiednik... "M-V-ku'rwa-P!".)

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

Jak na razie to chyba tylko Śląsk i Ruch :)

 

Śmiesznie by było jakby dzisiaj Lechia utrzymała ten wynik z Legią (1-0), za tydzień podobnie zrobiłaby z Ruchem, a Wisła odpuściła Śląskowi :D

 

Wisła z Lechią zapewniłyby tytuł Śląskowi w końcówce sezonu :) TKWM

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

Wisła akurat chyba nie potrzebuje mieć z kimś przymierza, żeby mu odpuszczać.

 

patrząc na to co robią właśnie obrońcy w meczu z Górnikiem, to muszę przyznać Ci rację. Po derbach kopacze usłyszeli z trybun: tylko porażka, ze Śląskiem tylko porażka ;)

Odnośnik do komentarza

W ogóle to kurczę, jednak Skorża jest trenerem roku. Mieć taki budżet i jednak ostatecznie spaść za niemający złotówki, rozwalony kontuzjami Śląsk, no muszę przyznać rację forumowym znawcom, coś takiego potrafiłby tylko najlepszy trener w Polsce.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Jeśli Wisła faktycznie tak poważnie podchodzi do przymierza, no to raczej tak. Jak pisałem - przez prawie cały sezon dwie ekipy były liderem na zmianę, toteż nie jest to jakaś niespodzianka, jaką byłby rzut na taśmę Ruchu.

 

Niby zabawnie by było, gdyby Legia w ciągu jednej kolejki spadła z pierwszego na piąte miejsce, ale w praktyce to chyba nic nie zmienia, bo i tak obaj finaliści PP będą w Europa League.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

no to sprawę mistrzostwa rozstrzygnie Ruch z Śląskiem. Z racji na to,że Śląsk w ostatniej kolejce jedzie do swoich przyjaciół do Krakowa nie wierzę,że nie wywiozą z tamtąd 3pkt więc znamy zatem już dziś Mistrza Polski. Niestety remis z ŁKS sprawi,że Niebieskim do Mistrzostwa tak jak pisałem - zabrakną 2pkt

Odnośnik do komentarza

Wisła akurat chyba nie potrzebuje mieć z kimś przymierza, żeby mu odpuszczać.

 

patrząc na to co robią właśnie obrońcy w meczu z Górnikiem, to muszę przyznać Ci rację. Po derbach kopacze usłyszeli z trybun: tylko porażka, ze Śląskiem tylko porażka ;)

 

Ambitnie nie ma co. Na Rumaku do Europy jednak się sprawdziło. A może być już tylko lepiej. Muszę się uderzyć w pierś i przyznać, że nie wierzyłem w niego i byłem rozczarowany, że Probierz poszedł do Wisły a nie do nas.

Odnośnik do komentarza

CUDOWNIE MATKOBOSKO CUDOWNIE

 

Boję się tylko żeby Wisła nie podłożyła się Śląskowi, ale z drugiej strone Cupiał za jaja ich powiesi jak łatwym chvjem odpuszczą mecz więc...

Mam nadzieję, że Wisła pomimo tego jak beznadziejną jest drużyną w tym sezonie pokaże resztki klasy i zremisuję choćby z WKSem.

 

Ruch gra chyba z Lechią, więc może Wilczek napnie kumpli i też pokuszą się o remisik. A Kolejorz, wiadomo, deklasuję Widzew w Łodzi.

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

Wisła akurat chyba nie potrzebuje mieć z kimś przymierza, żeby mu odpuszczać.

 

patrząc na to co robią właśnie obrońcy w meczu z Górnikiem, to muszę przyznać Ci rację. Po derbach kopacze usłyszeli z trybun: tylko porażka, ze Śląskiem tylko porażka ;)

 

Ambitnie nie ma co. Na Rumaku do Europy jednak się sprawdziło. A może być już tylko lepiej. Muszę się uderzyć w pierś i przyznać, że nie wierzyłem w niego i byłem rozczarowany, że Probierz poszedł do Wisły a nie do nas.

 

choć to szal zgodowy z Unią to akurat hasło bardzo dobrze pasuje:

wisla_0324_wisla_unia_na_uklady_nie_ma_rady.gif

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...