Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

No wiadomo. Wisła, jak Bayern, przegrywa tylko wtedy, gdy taką ma zachciankę.

 

 

' timestamp='1336324180' post='2612403']

Kolejny rok bez polskiego klubu w LM ;] W tym Śląsku to podobno jest taka dziura w budżecie, że ja pier. Solorz nie chce kasy na klub dawać z uwagi na inwestycję w Polkomtel.

 

Tak jest, linkowałem parokrotnie. Ciekawe, czy Mistrzostwo Polski zdobyte na pustych brzucach cokolwiek zmieni w tej sytuacji, czy też będą tak sobie grać w eliminacjach LM bez żadnej kasy i wyprzedadzą latem kogo się da, żeby opłacić pensje reszty.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
' timestamp='1336324180' post='2612403']

Kolejny rok bez polskiego klubu w LM ;] W tym Śląsku to podobno jest taka dziura w budżecie, że ja pier. Solorz nie chce kasy na klub dawać z uwagi na inwestycję w Polkomtel.

Podział majątku w związku z rozwodem też nie pomaga.

No ale prawda taka, że Ruch sam sobie ten los zgotował. Ktoś, kto nie jest w stanie wygrać z łks-em nie zasługuje ma MP.

 

Zaczynamy kilkustronicowy serial, w którym ogórek będzie udawał, że wierzy, że mecz w Krakowie nie był ustawiony ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

No wiadomo. Wisła, jak Bayern, przegrywa tylko wtedy, gdy taką ma zachciankę.

 

 

 

Cos jeszcze mądrego powiesz?

Dziwne to, ze mecz w Krakowie polowa buków usuneła z oferty.

 

Slask jest slaby. Wygral w tej rundzie az 3 mecze.

zostal mistrzem ok.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

wku.rwił mnie Probierz. Chciał karac piłakrzy? spoko ale nie w takiej sytuacji w lidze. Mógł wnioskowac do zarzadu o kary finansowe itd

 

I wyje.bac tych pseudo -piłakrzy ze składu po SEZONIE NA STAŁE. a tak będzie gadanie , że emcz sprzedany itd.

 

Kur.wa

Odnośnik do komentarza

Ludzie, którzy nie widzieli tego meczu na oczy, na pewno będą tak mówić, bo to brzmi lepiej niż "moja ukochana ekipa po prostu nie była najlepsza w sezonie 2011-12". Ci, którzy widzieli, na pewno nie. No ale czego by nie zrobić, takie gadki zawsze są.

Odnośnik do komentarza

Czerwona dla Śląska. Trener Probierz nie czai układu i każe Wiśle cisnąć na gola. Będzie wesoło, jak w ostatniej minucie wyrównają.

Probierz rzeczywiście nie czaił układu od samego początku. Wyrzucił z zespołu ostatnich trzech (poza kaleką Czekajem) zdrowych obrońców, zmienił Pareikę na znanego paralityka Jovanicia, a gonienie wyniku przypieczętował iście pokerowym wstawieniem napastnika Rojewskiego(?), którego pierwszym zagraniem było pocieszne przewrócenie się na piłce <_<

Sędzia Stefański też propsy, za dwie niepokazane czerwone kartki dla Mraza i Wołczka w pierwszej połowie.

 

Autentycznie szkoda, że sprawa majstra rozstrzyga się w takich okolicznościach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No wiadomo, szkoda. Piłkarze Wisły wcale nie faulowali jeszcze mocniej, sędzia przekupiony, mecz oddany, a te stwarzanie okazji do ostatnich sekund meczu to tak specjalnie, żeby tępe widze nie czaiły, ze mecz sprzedany. Legia, Ruch, czy tam inny Lech, tak naprawdę zawsze są najlepsze. A kto tego nie wie, ten fanatyczny kibol Juve, Borussii i Śląska.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Ciekawe czy leśne dziady wyciągną z tej sytuacji jakieś wnioski. Rozwiązanie byłoby proste - kalendarz ułożony tak, że nie ma meczy przyjaźni powiedzmy przez 3 ostatnie kolejki. Tylko kto by im udzielił korepetycji w temacie kto z kim trzyma :0

 

Nie da się chyba tak ułożyć terminarzu aby każdemu pasowało ;)

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy leśne dziady wyciągną z tej sytuacji jakieś wnioski. Rozwiązanie byłoby proste - kalendarz ułożony tak, że nie ma meczy przyjaźni powiedzmy przez 3 ostatnie kolejki. Tylko kto by im udzielił korepetycji w temacie kto z kim trzyma :0

 

Nie da się chyba tak ułożyć terminarzu aby każdemu pasowało ;)

 

Bez przesady. Na tą chwilę w ekstraklapie ze zgodziwczów są tylko Wisła-Śląsk-Lechia i Widzew-Ruch

Odnośnik do komentarza

Lech zagrał dzisiaj jak kandydat do spadku, a nie na majstra. Po odejściu Rudnieva, Stilica i kogo tam jeszcze kabaret w LE będzie na pewno nie mniejszy niż w przypadku Śląska i Ruchu.

No (pipi)a żenada trochę ten mecz. Ale kubeł zimnej wody nikomu na złe nie wyjdzie. Stilic na boisku to też był jakiś mały sabotaż. Po chuj? Nie grał w kilku kolejnych meczach więc wpuścił go na ostatni mecz. Aha. To już lepiej by bylo jak by zagrał goło(pipi)ec albo Drygas, Żegnam się z nim bez żalu (kariery to on nie zrobi z takim podejściem). Tak jak z Wojtkowiakiem. Krzyżyk na drogę.

Co do samego Rudniewa to podobno nie wszystko jeszcze przesądzone.

Odnośnik do komentarza

Chyba faktycznie nie widzieliście tego meczu, doping na dwa młyny - fajna sprawa ;)

dsc_0634.jpg

 

dsc_0499.jpg

 

zielony Kraków :D

 

 

Mam rozumieć, że nie byłeś jednym z tych, którzy gwizdali na swoich piłkarzyków, kiedy ci pod koniec meczu zaczęli bezczelnie stwarzać sobie sytuacje ? Poza tym to bardzo naturalne, że w przerwie nagle ni z tego ni z owego zmieniany jest podstawowy bramkarz na znanego paralityka, który oczywiście za chwilę puszcza babola. Tak samo, jak poza podejrzeniami jest dyscyplinarne odsunięcie połowy składu akurat przed tym meczem.

 

Żeby nie było, wielu osobom może się nie podobać to co się stało, ale nikt nie powinien się dziwić. Kwestia nie walenia bezczelnie głupa i to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

Stare ale jakże prawdziwe :D

 

gallery-80207489-500x500.jpg

 

(...) jak zwykle trzymasz poziom.

 

@Tokar: nie gwizdałem, co do odsunięcia połowy składu: Jaliens i Lamey i tak chyba pauzowali za kartki, Biton (pipi)a gra od dłuższego czasu. Pareiko na początku meczu dość mocno oberwał i chwilę go składali, nie wiem czy to było zamierzone czy nie. Wielbiciele teorii spiskowych :D

 

edit. Frankowski dostał dzisiaj pierwszą czerwoną kartę w historii swoich występów w polskiej lidze :D pokazał mu ją debiutujący sędzia z Żywca.

Edytowane przez Wściekły Pies
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Nie ma co tu doszukiwać się teorii spiskowych.

 

Śląsk uczciwie wygrał ligę. Przez cały sezon utrzymywali wysoka formę w T-Mobile Ekstraklasa. Należało im się to mistrzostwo.

 

A jakoś w dzisiejszym spotkaniu nie zauważyłem żeby Wisła się poddawała. Oba zespoły stwarzały sobie sytuację podbramkowe.:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...