Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wściekły Pies

Polonia przekręcona na karnolda, założe się że Wisła w swoim stylu zdobędzie punkt(y) w doliczonym czasie ;-)

 

także tego :)

 

zasłużona porażka, nie wiem co to za pomysł na ustawienie w pierwszej połowie... nie rozumiem dlaczego w przerwie zszedł Wilk, a nie Sobol. I nawet nie chcę rozumieć dlaczego Quioto przeszedł się po tym Poloniście... to było (pipi)owe, tak jak pisałem wcześniej Pareiko, Sobol i Chavez nie nadają się do gry w piłkę. Niech gra ten Miśkiewicz z Milanu, niech gra Łukasz "Orbit" Garguła, niech gra Bunoza, nawet Jaliens niech gra.

 

Jedyny pozytyw jest taki że Szewczyk i Chrapek pokazali się z dobrej strony i jest szansa że coś z nich będzie. Kamiński niech zrobi trochę masy, albo nosi mniejszą koszulkę bo wygląda jak młodszy brat reszty zawodników i może też coś z nie go będzie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to przytyk w stronę Widzewa czy Oresta. Tak czy inaczej Lenczyk raczej by się nie dogadał z tutejszym zarządem, bo chyba nie jest przyzwyczajony do robienia transferów przez youtube i w ogóle dostawania w pakietach po kilka sztuk randomowych grajków, którzy akurat byli za darmo.

 

Nasz Mroczkowski jeszcze przejmie kiedyś kadrę, tak będzie !

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Wściekły Pies

"sędzia" Liczmański zawsze spoko! Karny z dupy, wyimaginowany spalony przy sytuacji 1 na 1. super.

 

edit:

druga połowa: bramka na 2-0 z metrowego spalonego, doliczone 7min?! wtf? za godziny płacą temu pajacowi?

Edytowane przez Wściekły Pies
Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

w pierwszej połowie zdecydowanie częściej atakowała Wisła, później dostała jeden strzał od sędziego do szatni, później na samym początku 2. połowy. Od drugiej bramki Pogoń dobrze się broniła + wyprowadzała groźne kontry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...