Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Gadałem ze znajomym, mówił, że spotkał Ediego w Szczecińskim Saturnie. Podobno w ogóle nie wygląda na piłkarza, jest grubawym, zabawnym murzynkiem :D Przybił piątkę z ochroniarzem po czym kupił nową Fifę na pleja i polazł. Podobno ma tak sympatyczną pyzowatą gębę że nie da się nie śmiać na jego widok.

 

koniec offtopa, w jednym z hitów Ruch remisuję na razie w GKSem 0-0. A Wisła mogłaby się w sumie dzisiaj przebudzić dzisiaj na Legię, no ale szczerze mówiąc nie liczę na to, że ugrają coś w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Gadałem ze znajomym, mówił, że spotkał Ediego w Szczecińskim Saturnie. Podobno w ogóle nie wygląda na piłkarza, jest grubawym, zabawnym murzynkiem :D Przybił piątkę z ochroniarzem po czym kupił nową Fifę na pleja i polazł. Podobno ma tak sympatyczną pyzowatą gębę że nie da się nie śmiać na jego widok.

 

Twój kolega pewnie nie widział osoby z trzeciego świata i pewno stąd taka jego opinia.Gamoń i rasista tyleXd

Odnośnik do komentarza

Ślusorz na króla!!

 

 

 

Ten mecz pokazał jaka piłka bywa niesprawiedliwa. W 1 połowie Kolejorza przed stratą bramki uchronił słupek potem poprzeczka... Druga połowa to już gra jednego aktora, 4 bramki i również poprzeczka. Wynik idzie w świat a zwycięzców się sądzi i w tym wypadku mnie to bardzo cieszy.

 

PS: sam na sam to dla Bartka za mało by strzelił 2 bramkę w jednym meczu :(

Odnośnik do komentarza

Ostatnio widzę ze w ..uj ludu na mecze WKS Sląsk przyłazi .Rzec można by powiedzieć - jaki mistrz taka publika. :D

Czwarte miejsce na mapie pod względem liczby mieszkańców w PL ,nowy stadion ,miszcz i taka posucha na stadionie .Wstyd.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Tak :D ,no wiesz ja jakoś widzę bardzo dużo pustych krzesełek na trybunach .

Macie mistrza ,byliście na fali ,ale kibiców to mało na stadionie ,na wyjazdach też was nie chwalą .Kibicowsko słabo stoicie .

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

No faktycznie, to chyba pierwszy taki przypadek w historii Polski.

 

 

Pisząc "wy macie mistrza, wy byliście na fali", masz na myśli ludzi którzy umieją liczyć czy co? Też sobie nie przypominam, żeby kiedyś coś takiego było.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Wisła Kraków, powołując się na nowy regulamin wyjazdowy Ekstraklasy S.A., odmówiła wpuszczenia kibiców Lecha na spotkanie pomiędzy tymi drużynami zaplanowanemu na 2 listopada. Przedstawiciele „Białej Gwiazdy” argumentują swoją decyzją zachowaniem kibiców podczas ostatniego meczu Wisły z Lechem, który odbył się w Krakowie.

 

Ciekawe czym jest to spowodowane.

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

Wisła Kraków, powołując się na nowy regulamin wyjazdowy Ekstraklasy S.A., odmówiła wpuszczenia kibiców Lecha na spotkanie pomiędzy tymi drużynami zaplanowanemu na 2 listopada. Przedstawiciele „Białej Gwiazdy” argumentują swoją decyzją zachowaniem kibiców podczas ostatniego meczu Wisły z Lechem, który odbył się w Krakowie.

 

Ciekawe czym jest to spowodowane.

 

jakbyś był to byś wiedział, kibolu.

 

 

 

wasze pasiaste koleżanki które was wtedy wspierały jeszcze przed meczem walczyły z ogrodzeniem i jakieś krzesełka powyrywały. Nie pamiętam czy coś więcej się działo, a nie chce mi się teraz szukać. Podejrzewam że klub dowiązał do tego ostatnią śmierć Darka i zrobili to samo co Korona z nami.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ale po co to spina. Ciekaw tylko byłem czemu wasz klub boi się przyjazdu kibiców innego klubu. I tylko tyle. Bo chyba wy jako kibice nie popieracie decyzji panów w krawatach ?

No chyba, że się mylę. To mnie popraw.

 

PS: dodam tylko, że gdyby przez decyzję władz Kolejorza jakaś ekipa by nie mogła przyjechać to tym samym doping u nas by nie był prowadzony.

 

No ale wasz klub, wasze miasto, wasze reguły.

 

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

1/ nie spinam się, gdzieś kiedyś na początku pisania na tym forum zdarzało mi się. teraz już mi się nie chce.

 

2/ o tym całym zakazie dowiedziałem się z Twojego postu. Nie ma żadnego oficjalnego oświadczenia więc nie wiem dlaczego to zrobili (i czy w ogóle zrobili).

3/ na panów w krawatach wszyscy mają wy(pipi)ane bo to banda debili i patałachów którzy nic pożytecznego nie robią, czasem przeszkadzają.

4/ nie wiem czy u was była taka sytuacja, ale skoro napisałeś "gdyby" to zakładam że nie.

 

 

 

 

No ale wasz klub, wasze miasto, wasze reguły.

 

tu się z Tobą w 100% zgadzam. Nasze miasto, nasze zasady.

 

egekxf.jpg

 

hłe hłe hłe ;)

Odnośnik do komentarza

4/ nie wiem czy u was była taka sytuacja, ale skoro napisałeś "gdyby" to zakładam że nie.

 

GDYBY w tym sezonie wydarzyło się tak, że przez władze klubu goście by nie mogli zawitać na Bułgarską to tym samym doping u nas będzie zawieszony.

 

Na Zagłębie zakaz za Lechię, u was zakaz za poprzedni sezon... Niech zaorają te wszystkie stadiony, postawią jakąś biedronkę i problem z głowy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...