Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski

Featured Replies

Opublikowano

Jak się nie umi karnioków strzelać to się potem przegrywo w piłę  :banana:

Ta seria na wyjeździe to jest coś niesamowitego. Szkoda, że jednocześnie tak dają dupala na Bułgarskiej.

 

 

A typer samej ekstraklapy chyba nie ma sensu.

  • Odpowiedzi 9,6 tys.
  • Wyświetleń 776,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Most Popular Posts

  • Gość Maiden
    Gość Maiden

    Karny z kapelusza, Broź - nurek.    Pastuch z Białegostoku, który po zakończeniu meczu kopnął (sic!) rzeczniczkę prasową Legii zasługuje na sprawę w sądzie.  Co do burzącego się plebsu - jak się nie

  • Gość Maiden
    Gość Maiden

    Swiadczy to o raczej wielkosci Legii. Najlepszy klub w historii Polski, mistrz kraju, zdobywca krajowego pucharu, zwyciezca grupy w LE, dwukrotny (srogi) pogromca mistrza Szkocji, grajac kaszane dekad

  • KAŻDY TO POWIE CRACOVIA RZĄDZI W KRAKOWIE !!!

Opublikowano

Można Liga Polska+LM i by było git

Opublikowano

 

Za tydz stawiam ze wylosuja :sorcerer:

 

 

GKS Bełchatów    -     Widzew Łódź    x
Górnik Zabrze    -     Lech Poznań    2
Lechia Gdańsk    -     Korona Kielce   1
Podbeskidzie Bielsko-Biała    -     Legia Warszawa   x
Pogoń Szczecin    -     Piast Gliwice    2
Polonia Warszawa    -     Wisła Kraków 2  
Ruch Chorzów    -     Śląsk Wrocław    x
Zagłębie Lubin    -     Jagiellonia Białystok    1

8/9 dziękuje dobranoc :D Idąc za ciosem:

 

 

Jagiellonia -:- Polonia W 2
Legia -:- Górnik x
Korona -:- Ruch 1 
Widzew -:- Zagłębie x
Lech -:- GKS 1
Śląsk -:- Podbeskidzie 1
Wisła -:- Pogoń x
Piast -:- Lechia 2
Opublikowano
Jagiellonia -:- Polonia W 1

Legia -:- Górnik x

Korona -:- Ruch 1 

Widzew -:- Zagłębie 2

Lech -:- GKS x

Śląsk -:- Podbeskidzie 1

Wisła -:- Pogoń 1

Piast -:- Lechia 2
Opublikowano

LEch marnuje 1500 sytuacje, posade Rumaka ma ratowac Reiss :sorcerer: Bramkarz GKSu rulez, czyzby 4 0:0 ?

 

No dobra GKS marnuje 12000% sytuacje, Murawski "to byla trudna sytuacja" :x

Edytowane przez Bartg

Opublikowano

Jedyny "pozytyw" po tym meczu, to nadzieja ze Rumak odstawi na dłużej na ławkę Rafała "byle grać do tyłu" Murawskiego i Szymona "co ja robię tu" Drewniaka, gdyż gra bez nich wyglądała o niebo lepiej i dynamiczniej.

 

Chociaż Rumak może nie mieć jajec by to uczynić ; /.

Opublikowano

Ja (pipi)e jakie to są łamagi to brak słów.  Dobrze, że ten snajper z Bełchatowa postanowił się zlitować pod koniec i przerzucić piłkę nad poprzeczką, z dwóch metrów przed bramką.

Opublikowano

Jaki komiczny mecz w Poznaniu :D

 

Już 4 punkty, wracamy do sytuacji sprzed rundy wiosennej, ale kolejek już do końca mniej.

Edytowane przez Ore

Opublikowano

sędzia znowu się popisał :D

 

niesłusznie nieuznana bramka + fail z kartkami = brawo!

 

kosowski na emeryturę, małecki ciągnie całą drużynę do przodu, oby tak dalej!

Opublikowano

Przy tej śmiesznej lidze to jeszcze Wisła zagra w pucharach a Podbeskidzie sie utrzyma Oo Może Widzew sie do roboty weźmie jakiejkolwiek, bo nagle się może okazać że sie nie utrzymają nie wygrywając żadnego meczu w rundzie...

Opublikowano

jak tylko przejdziemy Ślask w półfinale to zagramy, śmiesznie będzie jak się na puchary załapiemy z ligi :sorcerer:

 

swoją drogą 4 wygrane z rzędu, 6 meczy bez porażki - nie pamiętam takiej serii :D

Edytowane przez ofsajd

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Po uznaniu gola który padł z 2 metrowego spalonego, czekam na wyskok mądrali który będzie insynuował, że sędziowe gwiżdżą na korzyść najlepszego klubu w Polsce.

Opublikowano

ale o czym mówicie? o meczu Discopolo - Legia? tych pseudo derbach stolycy? :D 

Opublikowano

Miło że wpadłeś ale oprócz Ciebie nikt tego meczu nie oglądał.

Ja oglądałem.

Opublikowano

Przy tej śmiesznej lidze to jeszcze Wisła zagra w pucharach a Podbeskidzie sie utrzyma Oo Może Widzew sie do roboty weźmie jakiejkolwiek, bo nagle się może okazać że sie nie utrzymają nie wygrywając żadnego meczu w rundzie...

 

Niech przegrają jeszcze ze 3 mecze z rzędu, to wreszcie jakiekolwiek emocje będą. Ustawienie Widzewa w pierwszej połowie z Górnikiem = majstersztyk

Opublikowano

Jerzy Sebastian Dariusz Dudek na ataku priceless ;) Jedyny plus postawa Pawłowskiego, dzieciak się wyróżnia na tle mizerii, Krakowiak też ma pierwszą szmatę za sobą, nie mogł za długo tak dobrze bronić ;)

Opublikowano

Od następnego sezonu wszystkie kluby w najwyższej klasie rozgrywkowej rozegrają po siedem spotkań więcej.

 

Sezon będzie podzielony na dwie fazy. Pierwsza zostanie rozegrana według obecnie obowiązujących reguł, czyli każdym z każdym mecz u siebie i na wyjeździe.

 

Po 30 kolejkach liga zostanie podzielona na dwie grupy - mistrzowską i spadkową. W drugiej fazie każdy klub zagra jeszcze siedem spotkań. Drużyny z miejsc 1-4 i 9-12 cztery razy będą gospodarzami, a trzykrotnie pojadą w delegację. W przypadku pozostałych ekip proporcje są odwrotne.

 

Już raz w historii Ekstraklasy zastosowano podobny system rozgrywek. W sezonie 2001/2002 ligę podzielono na dwie grupy A i B. Po rundzie jesiennej natomiast po cztery najlepsze zespoły z obu grup utworzyły grupę mistrzowską, a pozostałe grupę spadkową. Taki system jednak się nie przyjął i już po jednym sezonie z niego zrezygnowano.

Opublikowano

Czyli połowa drużyn ligi ma nowy cel - dostać się do fazy "mistrzowskiej" i potem można olać ;)

 

Ruch się kompromituje po raz kolejny, Podbeskidzie znow wygrywa i robi się chyba ciekawie na dole, może na poniedziałek się chłopaki na Polonię zepną, bo nie utrzymamy się jednak przegrywając wszystkie mecze. Btw tylko w Polsce królem strzelców może być piłkarz spadkowicza.

Opublikowano

Ten podział jest po(pipi)any. Oby to upadło już po pierwszym sezonie,

 

BUŁGARSKA ODCZAROWANA :yahoo:  i Ślusarz na króla! Żal tylko tych dwóch straconych bramek przez nieporadność obrony;/

Opublikowano

Ja (pipi)ie jaka ta Wisła jest mierna.

 

Inna sprawa, że pięciu pedałów nie zauważyło, że piłka wyszła za linię przy wrzutce Jędrzejczyka.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.