Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

To robimy triadę Widzew + Ruch + Nysa Kłodzko. Szprota rozumiem, że należysz do kręgu osób decyzyjnych MKS-u ?

 

Szprota decyduje co najwyżej o tym czy zamkną dach na czas meczu, czy będą grać "pod chmurką".

 

Z ligi spadnie Bełchatów i Pogoń bo "grają" największą pytę w tej żałosnej lidze.

Odnośnik do komentarza

Mecz Wisła-Śląsk to pierwszy raz w tym sezonie, kiedy włączyłem w internecie polską ligę.

 

Nie było tak źle. Akcje Śląska nawet nie takie złe, Sobota naprawdę dobry piłkarz, ciekaw jestem, czy latem go ukradnie Legia czy jakiś rumuński albo cypryjski średniak. Oczywiście włączyłem na ostatnie 10 minut i po niecałych pięciu już Cetnarski spudłował taką okazję, że Jezus Maria, obrońca mu wybił idealnie na nogę na wprost bramki 5 metrów od niej, a ten z zimną krwią przymierzył w trybuny...

 

 

W finale zmierzą się dwie najlepsze polskie drużyny, co daje nam już dwa miejsca w europejskich pucharach, nie mogę się doczekać kolejnych dziarskich występów polskich ekip.

 

 

Gdyby w Śląsku połączyć trenerkę Lenczyka z załatwianiem transferów z ery Tarasiewicza, to myślę, że byłaby naprawdę dobra drużyna. Kaźmierczak, Mila i Sobota to nadal naprawdę topowy trzon. Niestety będzie już raczej tylko gorzej...

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

 

To robimy triadę Widzew + Ruch + Nysa Kłodzko. Szprota rozumiem, że należysz do kręgu osób decyzyjnych MKS-u ?

 

Szprota decyduje co najwyżej o tym czy zamkną dach na czas meczu, czy będą grać "pod chmurką".

 

.

Nie mamy dachu :(

 

Obojętnie za kim wazne żeby Legia nie wygrała. Znowu chołota Warszawska zrobi wstyd na arenie międzynarodowej [*]

 

 

 

 

Edytowane przez Lionel
Odnośnik do komentarza

Mecz Wisła-Śląsk to pierwszy raz w tym sezonie, kiedy włączyłem w internecie polską ligę.

 

Nie było tak źle. Akcje Śląska nawet nie takie złe, Sobota naprawdę dobry piłkarz, ciekaw jestem, czy latem go ukradnie Legia czy jakiś rumuński albo cypryjski średniak. Oczywiście włączyłem na ostatnie 10 minut i po niecałych pięciu już Cetnarski spudłował taką okazję, że Jezus Maria, obrońca mu wybił idealnie na nogę na wprost bramki 5 metrów od niej, a ten z zimną krwią przymierzył w trybuny...

 

Widziałeś Sobotę w jakimkolwiek meczu ligowym w tym sezonie? Nie wiem po czym wnioskujesz, że to dobry piłkarz. Zwykły przeciętny ligowiec, taki jak jakiś tam Kucharczyk, Małecki czy Możdżeń (bo zaraz ktoś wyskoczy, że nie jestem obiektywny).

 

W finale zmierzą się dwie najlepsze polskie drużyny, co daje nam już dwa miejsca w europejskich pucharach, nie mogę się doczekać kolejnych dziarskich występów polskich ekip.

 

Hehueheuhuauhauheuhahohihohohohhuhihihihihihhahaheheneehehihohohuuuhuehoiioihohiohohoho.

Wierzę, że to pomyłka podczas setnej próby edycji albo jakieś prowo.

 

 

Jeśli chodzi o wczorajszy mecz to mam tylko nadzieję, że to żałosne sędziowanie i ciągnięcie tej legii już się zakończy i w ostatnich kolejkach decydowały będą już tylko umiejętności czysto piłkarskie.

Odnośnik do komentarza

 

529832_367331470040202_755853215_n.jpg

 

321652_526575730714912_925511333_n.jpg

 

Mistrzowka akcja Legii  :teehee:  :teehee:

 

W magazynku baby Jagi

Pochowane były flagi

Przyjechali Legioniści

Żeby rozdać kilka liści

I magazyn ten "wyczyścić".

 

W magazynie wiatr już hula

Znikły flagi, transparenty

W rękach Legii pełna pula

Na Podlasiu zaś lamenty.

 

Że to jest niehonorowo

No i całkiem "niesportowo"

Że postawa Legii zdrożna

I w ogóle-tak nie można!

.......

......

 

Legia dla Was za wysoko

Ponieśliście słuszną karę.

Chcecie sobie szukać wrogów

To szukajcie na Swą miarę.

 

Pusty płotek w Białymstoku

Wiem- Wam nie w smak akcja taka.

Chcecie sobie coś powiesić?

To pożyczcie od... Spartaka.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

W końcu pierwsze 3 punkty w rundzie wiosennej XD ufff.2 bramki wbite przez obronce Hernaniego jestem w szoku OO  ,to jest  dziwne zjawisko kopacz który zazwyczaj odwala babole w obronie (biega w koszulce z napisem słaby piłkarz ;) ) nagle znajduje takiego farta  i pokazuje umiejętności strzeleckie :D .Oby tak dalej z takim  fartem  , a się utrzymiemy.:D

 

Odnośnik do komentarza

Może szczeciński klimat mu nie służy tak jak i chyba  innym obrońcom z zagranicy  ;) ,bo ani  Noll ,Hernani czy Hricko w tym naszym powrocie do Ekstraklasy się nie sprawdzili  IMO.Na jesieni było sporo błędów w obronie ,ale mieliśmy dobrze grający środek pola  i jakoś to szło do przodu . Na wiosnę środek spuchł  i mamy to co mamy .

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

 

 

OŚWIADCZENIE W SPRAWIE SYSTEMU ROZGRYWEK W SEZONIE 2013/2014
 
Ekstraklasa SA informuje, że w dzisiejszym sondażowym głosowaniu większość klubów poparła projekt systemu rozgrywek na następny sezon pod roboczą nazwą ESA 37
Drużyny T-Mobile Ekstraklasy po 30 kolejkach sezonu zasadniczego rozegrają dodatkowe 7 spotkań w dwóch grupach – mistrzowskiej i walczącej o utrzymanie. Podstawowa zmiana w stosunku do wcześniejszego projektu polega na rezygnacji z podziału punktów przez dwa po rundzie zasadniczej. Jednocześnie podkreślamy, iż reforma wejdzie w życie dopiero po zaakceptowaniu terminarza i regulaminu rozgrywek przez Zarząd PZPN, który podejmie tą decyzję najpóźniej do 22 maja. Do tego czasu Zarząd Ekstraklasy SA będzie prowadził robocze konsultacje z Zarządem PZPN.
 
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...