Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Darude

Nikt na pewno nie będzie jesli przegrają mistrzostwo patrzał na to ,czy tam oni byli w barze czy tez nie .Zresztą walka jest napięta i wyluzować też trzeba.

Zgoda , jeżeli Legioniści przegrają walkę to będzie jakiś tam wstyd ,ale to znaczy tylko tyle ,że  piłkarsko byli minimalnie gorsi , jak bedzie to się zobaczy.Gdy Legia przegra mistrza to raczej w tym dziale mało kto będzie płakał :XD.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Stanoski na pewno klamie, Radovic wrocil samochodem do domu !

 

- Radović mówi w jednym wywiadzie, że z Ljuboją wypili "po lampce wina, po drinku". W drugim - że wracał samochodem jako kierowca. Wolałbym, żeby jednak wrócił taksówką.

- Niektórzy pytają: a co Bogusław Leśnodorski robił w klubie o 4 rano? Nic nie robił, bo go o 4 nie było. Zniknął pewnie gdzieś tak po drugiej, bo wkurzyło go, że spotkał piłkarzy.

- Pojawiła się teoria spiskowa: na pewno zobaczyliście piłkarzy i zadzwoniliście po prezesa. Nie. Prezes był w klubie przed piłkarzami, oni przyjechali później.

- W klubie koło północy pojawił się inny piłkarz, ale taki, który i tak z Jagiellonią nie zagra. Zobaczył prezesa, przywitał się i miał dość oleju w głowie, by szybko się zmyć. Nie wymieniam nazwiska, bo niczego złego nie zrobił. Żadnych innych zawodników nie zauważyłem.

- Po wypowiedziach Radovicia widać, że kompletnie bagatelizuje sprawę. Mógłby chociaż udawać, że mu głupio.

- Niektórzy pisali, że było inaczej itd. Sęk w tym, że rozmawiałem z prezesem Legii przy barze, pewnie z godzinę albo i dłużej i po prostu obaj byliśmy przypadkowymi świadkami serbskiej zabawy. Spory pech: trafić akurat do knajpy, w której przy barze stoją: twój pracodawca i dziennikarz.

- Dziwili mnie kibice, którzy stawiali piłkarzom kolejki.

Odnośnik do komentarza

No Ljuboja odsuniety od skladu, Radovic ma kare finansowa, ogolnie atmosfera w legii pewnie troche siadla przed meczem z Jaga. Ale to w sumie bez roznicy, nawet w optymalnym skladzie nie sa zagrozeniem dla Lecha w tym sezonie.

 

Dzisiaj wracamy na fotel lidera i mam wrazenie ze legia nas z niego nie zepchnie w ten weekend ;-)

Odnośnik do komentarza

No i si:) 4-0 dobry mecz w wykonaniu grajków tym bardziej, że jak przeczytałem skład przed meczem to się trochę wystraszyłem, brak Panamy, Toneva, na ławce Hamalainen. No ale w końcu dobry mecz zagrał Możdżeń, młody Kędziora to spory talent, a Węgier ewidentnie nie chce wracać do ojczyzny. No i ten wszędzie wyśmiewany Ślusarz ma coraz większe szanse na koronę króla strzelców, tym bardziej, że Ljuboje wywalili z drużyny. 

 

Za tydzień będzie się działo.

Odnośnik do komentarza

No i si:) 4-0 dobry mecz w wykonaniu grajków tym bardziej, że jak przeczytałem skład przed meczem to się trochę wystraszyłem, brak Panamy, Toneva, na ławce Hamalainen. No ale w końcu dobry mecz zagrał Możdżeń, młody Kędziora to spory talent, a Węgier ewidentnie nie chce wracać do ojczyzny. No i ten wszędzie wyśmiewany Ślusarz ma coraz większe szanse na koronę króla strzelców, tym bardziej, że Ljuboje wywalili z drużyny. 

 

Za tydzień będzie się działo.

 

jeżeli to biegające drewno zostanie królem strzelców to przysięgam że nie wypowiem się więcej nt. polskiej piłki na tym forum.

Odnośnik do komentarza

Ja mam nadzieję, że ślusarski nie zagra znowu z legią. Po porażce w Poznaniu i jego kompromitacji myślałem, że wywala go do Warty czy coś. nie widziałem kiedykolwiek i gdziekolwiek, aby napastnik zmarnował, jak pan bartosz wtedy, tyle sytuacji! Tylko, że Teo ma pecha i jego dotychczasowych bilans bramkowy na bułgarskiej jest hmmm właśnie

Odnośnik do komentarza

Ja mam nadzieję, że ślusarski nie zagra znowu z legią. Po porażce w Poznaniu i jego kompromitacji myślałem, że wywala go do Warty czy coś. nie widziałem kiedykolwiek i gdziekolwiek, aby napastnik zmarnował, jak pan bartosz wtedy, tyle sytuacji! Tylko, że Teo ma pecha i jego dotychczasowych bilans bramkowy na bułgarskiej jest hmmm właśnie

A ja mam nadzieję, że zagra. Na tą chwilę co by nie mówić to on strzela więcej bramek od Teo i zasługuje na miejsce w pierwszej 11. Wiadomo, że Messim nigdy nie będzie i każdy wie, że jaki jest Ślusorz no ale i tak trzymam za niego kciuki;)

 

@Ofsajd - Jeżeli te biegające drewno traci jedną bramkę do pierwszego Ljuboji (czy jak to się pisze) i jest najskuteczniejszym polskim graczem w tym sezonie to jak nazwać resztę kopaczy ;)?

 

@Tokar - całkiem dobra teoria. Macie jeszcze mecz z Legią to pokażcie, że jednak potraficie grać w piłkę i rozwalcie ich z trzy-zejro.

Odnośnik do komentarza

Na ta chwile Teodorczyk wyglada beznadziejnie w porownaniu do Slusarza, przede wszystkim Bartek zapier.dala i jego poswiecenie cieszy oko, a Teo co podanie to odpuszcza i rozklada rece jak pajac, albo wiecznie zostaje na spalonym jakby nie chcialo mu sie biegac. Slusarzowi nalezy sie miejce w pierwszym skladzie.

Odnośnik do komentarza

Stępiński nie podpisał profesjonalnego kontaktu z Widzewem i prawdopodobnie spier/dala do Norymbergi xD

 

(pipi)a oni nigdy się nie nauczą. Co takiemu młokosowi, który ledwo zaczął się wybijać w kalekiej ekstraklapie podpowiada, że ma choćby cień szansy, żeby grać nawet w tej II Bundeslidze ? Przecież jego wiatr przewraca nie mówiąc o przeciwnikach. No ale może to po prostu błędne założenie, że jemu zależy na graniu w piłkę. Może 17 latek odkłada już na emeryturę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...