Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Darude

Zawisza i Pasy awansowaly do ekstraklapy :) Chyba dobrze, bo to jedyne dwa kluby, ktore moga soba cos reprezentowac. Flota czy Termalika to wstyd by byl straszny.

Flota od kilku sezonów na jesien jest zawsze w czubie tabeli ,graja niezłą piłkę z awansem sportowym by nie było żadnego problemu ,ale nie mają zaplecza  ,dlatego  awans nie wchodzi w rachubę .  Na wiosnę to zadowalają się $ od tych z dołu tabeli którym potrzeba punktów. :teehee: Na tej zasadzie na razie funkcjonują.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Zarząd Śląska Wrocław litościwie zaczął coś robić i do klubu przychodzą trzej zawodnicy: lewy obrońca Dudu Paraiba, defensywny pomocnik Tomasz Hołota oraz napastnik Marco Paixao. Dwóch pierwszych zdobyło niezłą renomę w kraju, Paixao z kolei to 28-letni Portugalczyk, włóczy się po Europie, ostatnio grał na Cyprze i zdobył tam 15 goli, będąc jednym z czołowych strzelców. Co ciekawe, już kilka tygodni temu izraelskie media podały, że przeszedł do Hapoelu Haifa, ale widać nie miały racji, skoro przyjechał do Wrocławia na testy.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

To trochę dziwne bo Hapoel to zdecydowanie lepszy klub niż Śląsk, a z kasą na pewno też większą (nie wierzę by Śląsk mógł zaoferować lepsze warunki), co go do Polski przyciągnęło? Piękne stadiony? :D

 

edit: HAPOELU ale Haifa... ehh, druga liga :P teraz wszystko jasne

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kilka propozycji całkiem niezłych. Komentatorzy na tej stronce od dawna leją ze Śląska i niestety mają rację, prawie wszystko co dotyczy tego klubu od czasu zdobycia mistrzostwa jest przeżałosne. Trzeba było naprawdę niewiele, żeby budować jakiś wreszcie porządny klub z Polski, ale wyszło jak zawsze.

 

Mimo wszystko, sypie się w zasadzie każdy polski klub i nie trzeba wiele, żeby pozostać konkurencyjnym na tym tle. Letnie wzmocnienia wypadły nieźle w sparingach. Legia jak ma kogoś dobrego to go sprzedaje, są szanse z nią powalczyć tym razem jeśli Mila będzie zdrowy. Dobrze by było pokonać tego Rudara w czwartek i przejść do kolejnej rundy, tam już będziemy nierozstawieni więc nie będzie siary odpaść.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Rusza polska liga, którą z braku laku można się nieco zainteresować.

 

Z mediów wyczytałem, że zdecydowanymi faworytami są Legia i Lech. Legia ma być "niezrównana kadrowo" w Polsce, piszą dziennikarze (warszawscy, konkretnie mówiąc). Zobaczymy. Dzisiaj zmiażdżyli Widzew, który z kolei jest typowany jako faworyt do spadku. Świetny debiut zaliczył napastnik Patryk Mikita, o którym mówiło się latem jako o potencjalnie największym od dawna polskim talencie (konkretnie, mówili tak o nim działacze Legii). 19-latek w swoim debiucie potwierdził taką renomę. Widzew jednak nic nie znaczy, czekam na mecze w eliminacjach LM z Molde, które jest dość solidną drużyną niskiego szczebla w Europie.

 

Poza tym, trudno powiedzieć, co będzie. Śląsk co prawda - jak cała liga - nie ma kasy, ale ma to gdzieś i zatrudni jeszcze paru piłkarzy ("gdzie zaległe premie, Legio (pipi)ona", zaśpiewają najwyżej tym razem piłkarze na Rynku). Wydaje mi się, że uzupełni podium z Legią i Lechem, w jakiejś kolejności. Reszta to dla mnie, mówiąc popularnie, randomy, nie wiem, na co kogo stać. Podobno Zagłębie porobiło niezłe transfery, ale na razie nic nie pokazali.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Rusza polska liga, którą z braku laku można się nieco zainteresować.

 

Z mediów wyczytałem, że zdecydowanymi faworytami są Legia i Lech. Legia ma być "niezrównana kadrowo" w Polsce, piszą dziennikarze (warszawscy, konkretnie mówiąc). Zobaczymy. Dzisiaj zmiażdżyli Widzew, który z kolei jest typowany jako faworyt do spadku. Świetny debiut zaliczył napastnik Patryk Mikita, o którym mówiło się latem jako o potencjalnie największym od dawna polskim talencie (konkretnie, mówili tak o nim działacze Legii). 19-latek w swoim debiucie potwierdził taką renomę. Widzew jednak nic nie znaczy, czekam na mecze w eliminacjach LM z Molde, które jest dość solidną drużyną niskiego szczebla w Europie.

 

Poza tym, trudno powiedzieć, co będzie. Śląsk co prawda - jak cała liga - nie ma kasy, ale ma to gdzieś i zatrudni jeszcze paru piłkarzy ("gdzie zaległe premie, Legio (pipi)ona", zaśpiewają najwyżej tym razem piłkarze na Rynku). Wydaje mi się, że uzupełni podium z Legią i Lechem, w jakiejś kolejności. Reszta to dla mnie, mówiąc popularnie, randomy, nie wiem, na co kogo stać. Podobno Zagłębie porobiło niezłe transfery, ale na razie nic nie pokazali.

 

MARCO PAJSZAŁO tak z 10 goli w sezonie Śląskowi już zapewnił, więc słuszne prognozy - 3-4 miejsce dla Śląska już jest pewne! Legia chyba jednak naprawdę jest poza zasięgiem lecha, tym bardziej, że cały kapitał Lecha powoli odchodzi do LEgii - tj. piłkarski kapitał - if u know what i mean!

Odnośnik do komentarza

Nowym graczem Śląska został Oded Gavish. 24-letni stoper grał do tej pory w Hapoelu Beersheba. Jego zaletą jest doświadczenie w tym cudacznym systemie "podziału na grupy", który liga izraelska przyjęła rok temu.

 

W tym tygodniu do klubu ma też dołączyć brak bliźniak Marco Paixao - Flavio. Po testowym treningu Sebastian Mila stwierdził: "Oni są identyczni. Bardziej do siebie podobni niż Rafał i Łukasz Gikiewiczowie. Musicie to zobaczyć. Dzisiaj na treningu była z tego powodu kupa śmiechu".

 

 

Zanim bracia podjęli słuszną decyzję o ścięciu włosów, byli przykładem... nie wiem, jak to się nazywa, ale to na pewno było niepokojące zjawisko:

 

oax8u8.jpg

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...