Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

I tym jakze pozytywnym akcentem konczymy polska pilke w 2013 roku.

 

Zaloze sie tez ze uczestnictwo Maidena w tym roku na forum sie zakonczylo. Bedzie sie tlumaczyl ze zaklinowal sie w kominie przebrany za gwiazdora albo ze tak zatracil sie w wielkim swiecie (bron boze nie mam tu na mysli stolycy) gdzie kupil ps4 na premiere za wielkie pieniadze ze rozgrywki pp zwykle stracily dla niego waznosc. Ale teraz my drodzy ekoledzy, po raz kolejny mozemy sie z niego posmiac! Znowu zostal osmieszony, czerwony oraz napuchniety ze zlosci bedzie czekal az sprawa ucichnie. Posmiejmy sie bo gdy wroci, znow bedzie mial pretensje do calego swiata, znow bedzie uzywal tekstow typowych dla jego osoby, atmosfera znowu przez niego siadzie i bedzie ponuro. Radujmy sie bo jest przeciez pieknie.

 

Jingle bells majden!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Legia przegrała, więc na prowincji czas na święto lasu, igristoje się leje! 

(bo na szampana nie stać, bądź się nie wie szto eta) 

 

A mówiąc poważniej, cóż też wielkiego się stanie, jeśli Legia przegra?
Zawsze się kiedyś przegra. Każdy przegrywa. Taki sport.

A 3 x PP w ciągu pięciu ostatnich lat to tłuuuusty wynik.

 

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Juz calkiem powaznie co znaczy "zawsze sie kiedys przegra"?

Legia od poczatku sezonu przegrala 12 razy liczac wszystkie rozgrywki. Rozegrala meczy 35. Wg prostych obliczen jak dla mnie przegrywa srednio co 3 mecz, czyli nazwalbym to regularnym odnoszeniem porazek.

Co z tego ze 3 x PP to tluuuuuuuusty wynik, skoro druzyna jest tak dobra jak ostatni mecz.

 

Straszna mi podnieta, Legia jest (pipi)owa jak cala nasza liga i to jest fakt. A ze sie wybija w tym smutnym gronie to tymbardziej powod do dumy.

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Tam jest kto grać, tam po prostu nie ma trenera. Jest rozweselony WUEFista. Do momentu w którym szatnie w garści trzymał Ludojad, było dobrze, po jego odejściu, gwiazdeczki się rozbisurmaniły.

Borys, miło, że przytaczasz statystyki, ale są one zmanipulowane, bo liczysz wszystkie rozgrywki. W samej lidze Legia ma bilans 14 Z/ 1 R/ 6 P

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, że wywalą Janka i wróci człowiek sowa (Skorża) :D Chociaż Wójcik deklarował, że jak się Legia odezwie to jest gotowy w każdej chwili xD 6 porażek ma też w lidze np Zawisza i Lechia :teehee: Uhuhu biedny Łukasik zajedzie go nowy trener pewnie :(

 

 

 

Jan Urban nie będzie już trenerem warszawskiej Legii. Dzisiaj prezes Bogusław Leśnodorski podziękował mu za dotychczasową pracę, a zatrudnił Norwega Henninga Berga (Berg będzie gościem „Kontrataku” w sobotę o godzinie 11.15 w Orange Sport, program na żywo). Porażka z Górnikiem w Pucharze Polski nie była powodem rozstania z Urbanem, ponieważ decyzja zapadła już wcześniej i gdyby Legia wczoraj wygrała nawet i 5:0, wszystko potoczyłoby się tak samo: w czwartek komunikat o zmianie szkoleniowca, w piątek konferencja prasowa.
Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

WFefisty już z nami nie ma, jest za to niedoświadczony tyran. Może być ciekawie, choć Leśny, kolejny już raz, gra pokerowo! 

@Bartg: a ile punktów mają Zawisza czy Lechia? Przypomnij proszę. 

 

(wybaczysz, że tak Cię wywołuję do tablicy, ale Twój nick jest tak wspaniały, że aż nieodmnienny)  

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

- Cześć Ole Gunnarze Solskjerze, potrenujesz nas?

- Was? Lol. Weźcie Henninga Berga, opowiadaliśmy sobie w szatni norweskie żarty 15 lat temu, więc jak widać on też jest dobrym trenerem.

- Genialny pomysł!

 

 

Legia szarpnęła się na dość zaskakujący ruch. Moim zdaniem, to żaden zły wynik, jeśli grają bez napastnika i ogólnie bez żadnego piłkarza rangi międzynarodowej, mają tak wiele meczów ligowych (21 kolejek ligowych do połowy grudnia? C'mon), a w Europa League, no cóż, nie było skuteczności, ale była gorszość od Lazio, a gra lepsza od dwóch pozostałych rywali. Jak dla mnie - gra akurat na takim poziomie, jakiego można się spodziewać. Pewnie Legia chciałaby więcej, ale czy to realne? Zobaczymy. Ja tam nie spodziewam się rewolucji, chociaż to przybysz z obcego świata, więc może pokaże jakieś ciekawe metody. Wszyscy wiemy, jak fantastyczny rozwój zanotował Śląsk po przyjściu trenera z Czech.

Odnośnik do komentarza

tylko że Berg to ponoć ostry kat, a o tym, że to nie współgra z mentalnością polskich gwiazdek dobitnie przekonała się kilka lat temu np Wisła, gdzie też postawili na znane piłkarskie zagraniczne nazwisko, które chciało wyegzekwować rygor na kopaczach

 

dla mnie bardziej zabieg marketingowy niż przemyślany ruch legii ale lesniodorski tylko ma takie ruchy

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

Była godzina plus/minus 01:00, a impreza we wcześniej wspomnianym klubie w samym centrum Gdyni rozkręcała się na dobre. Stojąc przy barze w pewnym momencie dojrzałem gościa, który udając trzeźwego, z rękoma w kieszeni przemierzał parkiet w kierunku „wodopoju”;domniemam, że zapewne nie chciał się spytać o godzinę. Nie minęły dwa kwadranse, a ja z telefonem z wbudowanym aparatem 2.0 (sic!) próbowałem raz po raz uchwycić najlepsze ujęcie – nie boję się ująć tego sformułowania – nawalonego – Rafała Murawskiego. Bądźmy szczerzy – każdy potrafi odróżnić pijaną osobę od trzeźwej. Nie ważne jakby się maskowała, kryła z tym to i tak wiadomo, że sok z gumijagód przed chwilą skonsumowany został w ilości większej, aniżeli 50ml.

 
Jednak to co najciekawsze miało dopiero nadejść. Kiedy po raz kolejny „bezczelnie” paradowałem z moim „iPhonem” stanąłem od RM na odległość równą długości ręki w momencie, kiedy zawodnik Lecha dyskutował z jednym z moich kolegów. Ten widząc, iż próbuję zrobić mu kolejne kompromitujące zdjęcie (akurat wówczas telefon trzymałem  na wysokości kieszeni) wziął moją głowę i szepnął  do nastawionego ucha, cytuję:
 
- Jeśli jeszcze raz wyjmiesz ten telefon to przysięgam, że Ci przy(pipi)ę.
 
Murawski nadal odreagowuje odsunięcie do rezerw :D
Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...