Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Życzę Rumakowi z całego seca, żeby wyprowadził Zawiszę conajmniej do pierwszej trójki w lidze. A co do Skorży - szkoda, że na pierwsze wrażenie trzeba będzie poczekać 3 tygodnie. Z drugiej strony - może przez te 3 tygodnie coś uda mu się poukładać. Pytanie, czy da się w ogóle jeszcze nauczyć dwudziesto-kilko letniego grajka celnie kopnąć piłkę na 5 metrów?

Odnośnik do komentarza

U mnie tam Skorza ma czysta kartę i od niego zalezy jak ja zapisze, a pod względem sportowym to chyba najlepszy trener odkad klubem zarzadzaja Rutki. Imo nie ma byc ulubiencem trybun tylko zrobic wynik. Co z niego za treneiro okaze sie na koniec sezonu.

 

Mam tylko nadzieje ze po odejsciu Teodorczyka (bardzo dobry transfer) sprowadza kogos na jego miejsce + najlepiej jeszcze jednego grajka. Tak waska kadra nie wrozy niczego dobrego (juz na Ruchu lawka wygladala komicznie).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wrocila nasz super liga i juz pilkarsie jaja na nowo. Rumak wraca na lawke a jego podopieczny w 47sek laduje pilke do swojej bramki xd

 

Chcialbym zobaczyc jakies najszybsze samoboje w historii czy cos bo czuje ze ten bylby w czolowce

 

 

E; ja pyerdole jaki mecz, 9min i 2 bramki (jedna nieuznana), slupek, dwa dobre strzaly. w sumie juz mozna wylaczyc bo pewnie sie wystrzelali na reszte meczu

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

Zawisza jest debesciak, w jedno okno transferowe sprowadzic tyle szrotu i rozbic fajna druzyne.  A wlasciciel czyli Osuch (pipi)i ze jest wszystko dobrze on kibicow nie potrzebuje :D

 

Bartosz Bereszyński doznał poważnej kontuzji. Obrońca Mistrzów Polski ma złamaną piątą kość śródstopia

 

Job done mozna sezon odpoczac :D

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Wrocila nasz super liga i juz pilkarsie jaja na nowo. Rumak wraca na lawke a jego podopieczny w 47sek laduje pilke do swojej bramki xd

 

Chcialbym zobaczyc jakies najszybsze samoboje w historii czy cos bo czuje ze ten bylby w czolowce

 

 

E; ja pyerdole jaki mecz, 9min i 2 bramki (jedna nieuznana), slupek, dwa dobre strzaly. w sumie juz mozna wylaczyc bo pewnie sie wystrzelali na reszte meczu

Szkoda, że nie wpadło bo mam akurat Wisłę na kuponie z handicapem i na luzaku już mogło być 3:0 do przerwy i spokojne oglądanie. No ale Zawisza też miał swoje sytuacje więc chyba wychodzi na zero. Wisła zero strzałów celnych i prowadzenie 1:0, ciekawy mecz nawet, ale poziom gry defensywnej obu zespołów to jakiś dramat. Mam nadzieję, że jeszcze coś wpadnie dla Wisły i jednak jeszcze się nie wystrzelali.

 

e:no i chu Wisła w szatni została, kupon poszedł się kochać -_- już 2:1 dla Zawiszy a mogło być nawet 3. Ech...

 

e2: o kuźwa jaki mecz sytuacja zmienia się z minuty na minutę teraz ju3 2:3 dla Wisły, co się dzieje... xD

 

e3: hahaha nie wierzę, 4:2 xD polska liga taka piękna

Edytowane przez Alex van Cube
Odnośnik do komentarza

szkoda że piłkarzom nie chce się biegać przez 90 min, tylko przez 30... Franek jakimś cudem zrobił dwie super zmiany, Wisła wróciła do gry i zrobiła to co powinna zrobić w pierwszych 20 min - strzeliła 3 bramki. za tydzień oczekuję zapierdalania przez 90 min i odskoczenie w tabeli.

Odnośnik do komentarza

Akt oskarżenia został wysłany do Sądu Rejonowego w Bełchatowie 17 września. Wśród oskarżonych są byłe gwiazdy ekstraklasy i reprezentanci Polski, w tym m.in. Radosław M. (napastnik, zakończył już karierę, 15 meczów w kadrze), Łukasz G. (obecnie pomocnik WisłyKraków, 16-krotny kadrowicz) i Dariusz P. (obecnie obrońca Podbeskidzia Bielsko-Biała, w kadrze zagrał dwa mecze).

Oprócz piłkarzy w akcie oskarżenia wymieniono nazwiska trenerów GKS Bełchatów oraz byłego sędziego z Łodzi Krzysztofa Z., który miał pełnić rolę pośrednika.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...