Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maiden

Widać jak bardzo kibice wielkopolskiego klubiku zdają sobie sprawę z jego maleńkości. Zamiast oglądać się na Mistrza Polski, wygrajcie wszystko do końca i cieszcie się na koniec sezonu. Proste? Jak widać, nie dla Was. 

Pozdro kartofelki, hehe 

Edytowane przez Maiden
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Portal z Warszawy prowadzony przez kibica Legii:

 

yknv2pB.jpg

 

Rzeczywiście nic tu dziwnego, a i czemu Jagielona mialaby byc zla, ze ja ograbili tyle razy i wszyscy to widzieli.

 

 

 

Pogoń - zawsze wiedziałem, że skądś nasza przyjaźń się brała. A Gil nie zawieszony, a taki wniosek do PKS złożył Boniek.

Ponownie apeluję o konsekwencję; i o precyzję. 

Edytowane przez Maiden
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Legia drukuje mecze, nic nowego  :teehee: 94r- Legia-Górnik, sędzia wy(pipi)ał 2 piłkarzy Górnika a potem jeszcze skończył mecz przed czasem byle by nie było remisu.

LET FOOTBALL WIN  :sorcerer:

 

A w Wielkopolsce kradną tytuły!  :sorcerer:

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Legia drukuje mecze, nic nowego :teehee: 94r- Legia-Górnik, sędzia wy(pipi)ał 2 piłkarzy Górnika a potem jeszcze skończył mecz przed czasem byle by nie było remisu.

LET FOOTBALL WIN :sorcerer:

W latach 90 wszyscy handlowali na potege, bez wyjatkow wiec wrzuty na Legie w tym kontekscie sa co najwyzej smieszne. Nie ma klubu, ktory by nie byl umoczony

Odnośnik do komentarza

nikt sie niecieczy ze termalica wchodzi do ekstraklasy? XD

 

gdzies na weszlo mignelo mi ze mieszka tam niecale 800 osob czyli mniej wiecej tyle ile jest dzieciakow w druzynach mlodziezowych Kolejorza. grubo, mecze rozgrywac beda w krakowie i ciekaw jestem kto bedzie na nie chodzil. ogladanie ich spotkan w c+ to moze byc wiekszy hardcore niz odra wodzislaw i ich slynne kielbasy oraz dym z grilla.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

ja rozumie, że po tym co wczoraj wyczyniał sędzia Marciniak (m.in. bezkartkowa kasacja Dudy) mieszkańcy Wielkopolski są heppi? Let Fubtol Łin? 

nie pamiętam też cóż to była za śmieszna drużynka, ale lat temu parę ktoś formułował jakiś śmieszny zarzucik, że Legia regularnie grała z  "podmęczonymi" przez ten team rywali. ja rozumie, że teraz ten krzykacz doszuka się analogii?

:sorcerer:

Edytowane przez Maiden
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...