Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Legia w tabeli coraz wyżej, przy odpowiednich rozstrzygnieciach moze po tej kolejce zamykac tabele.

 

HwEMbWD.png

 

Swoj kamyczek do ogrodka pt "Kibice Legii w Madrycie" dorzucil celebryta-pisarz-ponoc-swiadek-koronny Masa

 

 

 

"Czerwus" , moje mięso armatnie w latach 90-tych. Dzisiaj pupilek i kolega prezesa Legii, ale również członek teddy boys 95! Dzięki przyjaźni z prezesem klubu, ma kartę upoważniającą do wejścia w miejsce niedostępne dla innych! Podróżuje również tym samym samolotem co piłkarze i prezes! Potem oczywiście idzie do swoich ziomków dymić i wszczynać awantury! Na zdjęciu w akcji z Hiszpańską policją, której się chwalił (podczas zatrzymania) swoim 17 letnim wyrokiem w więzieniach PL! Widząc hipokryzję włodarzy Legii, którzy płaczą w tv narzekając na kiboli, po prosty chce mi się rzygnąć!

 

14681656_1127616120692612_68061551972545

Odnośnik do komentarza

Jeszcze ze spalonego, zeby reszta znala swoje miejsce w szeregu przy pomaganiu przez sedziow. Brak czerwonej dla malarza tez komedia

nie ma mowy o czerwonej dla Malarza. gdyby Buric nie byl rezerwowym bramkarzem tylko przykladowo napastnikiem w grze to tez by dostal zolta kartke. Marciniak dajac czerwona Buriciowi bral pod uwage ze ten wybiegl z lawki, przebiegl paredziesiat metrow tylko po to zeby stanac w miejscu, w ktorym nie ma prawa byc i klocic sie z pilkarzami eLki.

no ale jesli chodiz o spalonego.... parodia!

Odnośnik do komentarza

Powrót Rado do ligi daje do myślenia.

Koleś momentalnie stał się najgroźniejszą opcją w ataku mistrza Polski i od wielu lat najlepszej drużyny w kraju.

 

Specjalnie nie śledziłem jego występów w Chinach, ale statystyki mówią same za siebie - rok w klubie i 5 spotkań, w których strzelił jedną bramkę.

W sumie w ciągu nieco ponad 1,5 roku zagranicznych wojaży na boisku pojawił się 28 razy. 

 

Szukam, już na siłę, argumentów pod tezę, że polska liga się rozwija i reprezentuje coraz wyższy poziom, ale takie historie tylko sprowadzają mnie na ziemię.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Rado jest przez Ekstraklasę ukształtowany - jego umiejętności przez lata szły w kierunku konkurencji w naszej lidze. Chiny miały być emeryturą. Nie pykło, shit happens. Ocena całej ligi przez pryzmat jednego Radovica mija się z celem. 

 

Są przykłady odwrotne - nie będę smencił o Lewym czy Szczęsnym, ale przykład Traore z Lechii ( zanim wszedł inwestor) świadczy o tym , że nasza Ekstraklasa ma potencjał.

Edytowane przez marak1
Odnośnik do komentarza

Żadna z 10 najlepszych lig Europy nie ma po 14 kolejkach nikogo w top3 tabeli ligowej zespołów które by regularnie nie punktowaly w europejskich pucharach. Polska piłka klubowa to dżungla. U nas się udaje zrobić jednorazowe zrywy raz na 20 lat(liga mistrzów) lub raz na 30 lat(euro 2016). Nie ma żadnego planu strategicznego jak zmobilizować młodzież do gry w piłki nożna bo z tego widać orliki nie okazały się tak wspanialym pomysłem jak chciał tego były premier Tusk a piłkarzy którym dokręcania się śrubę by coś z nich było z reguły strasznie marudza i są odsylani do rezerw.Kto chcę się wybić z bagna spędza sam na treningach godziny doszkalające swój warsztat. 95% piłkarzy występująch w polskiej lidze zadowala się polska bylejakoscia i myśli o szybkim skończeniu treningu i okresie wypoczynkowym. Jak z takich ludzi ulepić piłkarzy?

Odnośnik do komentarza

akurat ponoc dzieciakow trenujacych mamy sporo, problem pojawia sie w momencie przejscia z juniora do seniora: dalej za malo i za rzadko (w polskiej lidze tak odwaznie robi to tylko ruch chorzow ale pewnie dlatego, ze jest biedny), no i jakosc tych dzieciakow tez jest problematyczna bo w juniorach w polsce kladzie sie nacisk jednak na cos innego np w hiszpanii (u nas dalej trenerzy mlodzikow uwielbiaja jak dzieci biegaja kolka wokol boiska zamiast koncentrowac sie na technice, przeciez niektore dzieci w juniorskich grupach zachodnich klubow potrawia zrobic wiecej z pilka niz niejeden nasz ligowiec)

 

co do bylejakosci 95% pilkarzy w polskiej lidze to nie problem naszej ligi tylko chyba ogolnie charakteru czlowieka - bycie ligowym pilkarzem o najbardziej przeplacony zawod w tym kraju - srednio 30-50tys zl miesiecznie za jeden mecz w tygodniu i 5 dwugodzinnych treningow - pokazcie mi inny zawod gdzie tak sie zarabia? po co ma taki pilkarz sie wysilac i starac jak za bylejakosc tak zayebiscie placa?

Odnośnik do komentarza

Rzecz w tym, że w tym kraju prawie nikt nie pracuje a dostaje co miesiąc pensje. Administracja, która w niczym nie pomaga ludziom a wręcz przeszkadza, Służba zdrowia robi z siebie męczennika nie dając dosłownie nic pacjentom, służby porządkowe które więcej pierdza w stołek niż dają poczucie bezpieczeństwa a o kulturze polskiej nie mam już nawet ochoty pisać bo znam kilku ludzi i to co się wyrobi w ich zakładzie pracy przechodzi nawę moje pojęcie. W Polsce nie ma poszanowania dla pracy, wszelkie inwestycje przepierdala się na takie cuda jak stadion śląska Wrocław który nie ma przed sobą żadnej przyszłości a pieniądze z unii idą w parokrotne remontowanie dróg co by w papierach sie wszystko zgadzało że zostały "spozytkowane" pieniądze xD w tym kraju nigdy nie będzie dobrze skoro cały kraj popadł w katastrofę demograficzna z której już nie ma szans sie wykaraskac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...