Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Prijovic oficjalnie już potwierdził że odchodzi.

 

- Odchodzę. I mówię to w tym momencie po raz pierwszy. Moja misja w Legii jest już skończona. Klub bardzo mi pomógł, ja pomogłem klubowi. Teraz nadszedł czas na rozstanie. Powiem szczerze: myślami jestem już w Chinach. Jak dla mnie klamka zapadła - powiedział w środę wieczorem na łamach "Super Expressu" Aleksandar Prijović, napastnik, który jesienią zdobył dla Legii Warszawa osiem bramek.

Odnośnik do komentarza

Bedzie jak zwykle piec transferow, wypala 2 z czego jeden po pol roku jak Prijovic. No ale jest Kucharidze xD

 

Otóż to.

Całkiem sprawnie ofensywa wyglądała, to oczywiście nie może być inaczej - trzeba rozmontować.

2 mecze na wiosnę w europejskich pucharach to chyba szczyt jaki może osiągnąć polski zespół póki co.

Odnośnik do komentarza

A weszlo podaje że do klubu wpłynęła oferta 1,5 miliona za upragnioną podróbę Zlatana Prijovica, ale Legia wcale nie jest chętna by ją zaakceptować, to dla nich za mało. No i nie podoba im się to co sam Prijo ostatnio wyprawia w mediach, jak jest pewny transferu i niewykluczone że ześlą go do rezerw xD Ciekawa sytuacja.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Coś ostra wyprzedaż w tej Legii po Lidze Mistrzów - Nikolic, Zlatan, Bereszynski, Pazda. Widać Liga Europy w stolicy już nie honor, trzeba zbierać zaplecze finansowe na kolejne kwalifikacje do LM :kaz:

Bereś i Pazdek już sprzedani? No to bardzo ciekawe, daj jakieś potwierdzenie może.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jędrzejczyk, Chukwu, Sanogo od czerwca. Ładne wzmocnienie  ^_^

 

Jedrzejczyk nie zagra z Ajaxem, Chukwu wielka niewiadoma, Sanogo ma fajne nazwisko i koleguje się z Magierą. Stawiam, że na Ajax na 9 wyjdzie Kucharczyk albo Radovic w dobrej tradycji rozsprzedania kadry przy pierwszej okazji.

 

Aha dzisiaj w prasie nagłówki "BŁASZCZYKOWSKI DO LEGII? TAK TO MOŻLIWE!", ponoć złożyli ofertę, ale już widzę jak Błaszczu z pasją całuję herb i pozuję z (L) do zdjęcia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...