Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maiden

Zbliża się otwarcie rundy więc czas na małe podsumowanie; z Legii odszedł Dominik "Gladiator" Furman. 

Na Ł3 przychodzi prawdziwy Kozak; wypchnięty w nasze objęcia przez klubik z Poznania talent. Nowy Bartek? Czas pokaże :wub:

 

No i być może będzie też Sa. 

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

A propos Kozaka i pierdó.ł wypisywanych przez poznaniaków, że tylko przytoczę:

 

Nie sądzę.Więc czym się kierował Bereszyński? Tego nie wie pewnie on sam. Tam jest masa zdolniejszych chłopaków i nie widzę go za bardzo w pierwszym składzie. Przeglądałem na szybko forum Legii i tam na poważnie też go nikt nie bierze. Takie wzmocnienie to dla nich chvj nie wzmocnienie a najbardziej z tego transferu cieszy ich fakt, że tym ruchem pod(pipi)ili kibiców z Poznania ;)

Podsumowując koleś przegrał życie w swoim rodzinnym mieście a i w stolicy pewnie łatwo mieć nie będzie.

i_lol3.gif 

Nie wyciągają wnioski w POznaniu*; i w zarządzie, i Ci z trybun i_lol3.gif

 

a co do screena, szkoda, że nie wrzucisz wątku gdzie się go pytali o ulubione kluby  "Pogoń, Legia, Lech". 

A OSA roz.je.bie systemy w tej buraczanej lidze.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

No, to w pierwszej kolejce pan sędzia wytypował pierwszego spadkowicza. Nawet grajek PBB nie wiedział co się dzieje i dlaczego gwiżdżą. Inna sprawa, że z czym do ludzi, spotkały się dwie drużyny, które są tak kalekie, że nie potrafią sobie nawet zrobić krzywdy, o ile sędzia się nie wtrąci. Orlikklasa

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Ogórek dostał intelektualnego gonga  od Dekomunizatora w "wieściach", więc teraz tutaj próbuje podskakiwać, ale za wysoko podskoczyć nie może i_lol3.gif.


Ogórek, podrosło Ci się ? Masz już te 1.54 cm? i_lol3.gif



Berg - Korona: 1-0

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

A propos Kozaka i pierdó.ł wypisywanych przez poznaniaków, że tylko przytoczę:

 

Nie sądzę.Więc czym się kierował Bereszyński? Tego nie wie pewnie on sam. Tam jest masa zdolniejszych chłopaków i nie widzę go za bardzo w pierwszym składzie. Przeglądałem na szybko forum Legii i tam na poważnie też go nikt nie bierze. Takie wzmocnienie to dla nich chvj nie wzmocnienie a najbardziej z tego transferu cieszy ich fakt, że tym ruchem pod(pipi)ili kibiców z Poznania ;)

 

Podsumowując koleś przegrał życie w swoim rodzinnym mieście a i w stolicy pewnie łatwo mieć nie będzie.

i_lol3.gif 

 

Nie wyciągają wnioski w POznaniu*; i w zarządzie, i Ci z trybun i_lol3.gif

 

A OSA roz.je.bie systemy w tej buraczanej lidze.

 

To moja wina że bierzecie samych takich przeciętniaków jak Bereszyński czy nołnejm Kozak?

 

 

 

 

a co do screena, szkoda, że nie wrzucisz wątku gdzie się go pytali o ulubione kluby  "Pogoń, Legia, Lech".  

 

To tylko pokazuje jak zwichrowany sufit ma ten piłkarz. Do kompletu ulubionych drużyn powinien dorzucić jeszcze Wisłę i Cracovię. Finito.

Edytowane przez _lukas_
Odnośnik do komentarza

Dobra, znalazłem, trzeba było na chwilę wyłączyć ignory ale było warto.

 

 

 

Cabral w Legii:

http://www.youtube.com/watch?v=xNSUIx-bgOk

Cóż, Wielkopolanie zazdroszczą Legii transferów. Trzeba ich zrozumieć. Gdy Legię wzmacnia młodzieżowy mistrz świata, oni sprzedają Lewandowskiego a Peszko im stroi fochy. A wzmocnień jak nie było, tak nie ma. Ach, Kiełb, zapomniałem o tym wirtuozie futbolu.


Stona wie wszystko najlepiej - to niewątpliwe. Ja zdaję się na opinie jeszcze lepiej poinformowanych. I tak, gdy parę lat temu do Legii przychodził M. Radovic pytałem zaprzyjaźnionego Serba, kibica Crveny o tego gracza. Wypowiadał się o nim chłodno. Teraz znów go spytałem ale o Kneżevicia. Laurkę wystawił mu pozytywną. To mi wystarczy. A zwróćcie tylko uwagę, że to "najmniej rozreklamowany" zakup Legii.

O frekwencję się nie boję. Skończy się konflikt, to atmosfera na Ł3 będzie znowu najlepsza w Polsce. A dziś zdecydowanie bliżej jego zakończenia niż jeszcze kilka tygodni temu.



Stona mam do Ciebie pytanie. Liczę na zwięzłą odpowiedzieć. Ile goli strzelił Robert Lewandowski w barwach Znicza Pruszków. I ile miał wtedy lat?
Bo Bruno Mezenga mając 19 lat wje/bał 24 bramki w 25 meczach grając w tureckim drugoligowcu. A śmiem twierdzić, że tamtejsza druga liga jest mocniejsza od naszej.

 

 

 

Real już sra w pory, Bruno Mezenga szykuje pięć goli.

 

 

 

Czaicie, to taki żart, bo on gra w Akhisarze Belediyespor, czyli szanse na zobaczenie Ligi Mistrzów ma pewnie takie, co Legia Warszawa.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...