Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha Against modern football ! :D To co zamykamy do końca sezonu ?

Dla niekumatych zacytuje Weszło

Kibice Jagiellonii mocno wkurzyli się na wywieszenie na trybunie skrojonych przez fanów Legii flag i zaczęli szturmować ogrodzenie, za co przyjęli porcję gazu łzawiącego. Na sektor buforowy w momencie przetransportowali się co bardziej krewcy kibice Legii, którzy najpierw pogonili stewardów, a teraz sami próbują przedostać się na sektor gości. 

 

kibice Legii przebili się na sektor Jagi, doszło do rękoczynów, a przez moment wydawało się nawet, że pogonią białostockich kibiców z trybuny. Jasne, to będą wysokie kary, jasne, to jest lekkomyślne, szkodzi Legii i wizerunkowi polskiej piłki, ale trzeba przyznać, że legioniści na trybunach są zarówno efektywniejsi, jak i efektowniejsi od tych na boisku. No i atakują skuteczniej.
Biuro Bezpieczeństwa Miasta nie podzielała entuzjazmu związanego z inscenizacją bitwy warszawskiej wykonywaną przez kibiców z obu stron. Koniec meczu, prośba dla wszystkich o opuszczenie stadionu. Takich jaj nie było w Polsce od... 2004 i meczu Ruchu z ŁKS-em? A myśleliśmy, że ta epoka już się skończyła...  
Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Bedzie tak. Kibice Jagi byli niegrzeczni i zaczeli niszczyc obiekt. Rzecznik kibicow zostal poproszony o reakcje i wyslanie grupki uderzeniowej w celu zaprowadzenia ladu i porzadku. Zgoda zostala udzielona i chwile po tym polscy patrioci szybko przegrupowali sie i zdobyli pierwszy przyczolek, ogrodzenie. Ono tez zreszta szybko padlo zostawiajac otwarta droge do koncowej pacyfikacji niedobitkow jagi stloczonych w narozniku, skad juz nie dalo sie s(pipi)ic i zniszczyc wiecej. Zwyciestwo zostalo ogloszone.

Mowie jak jest.

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Profil na fb 'kibice legii warszawa' to calkiem nie zla kopalnia beczki. Awantura zaczela sie od petardy rzuconej przez Jage ktora wybuchla obok malego chlopca na sektorze rodzinnym, takze wiemy juz czyja wina.

 

Ale najlepsze jest to, ze chlopaki ze stolycy mozliwe ze zamkneli sobie stadion do konca sezonu, nalozyli na klub kary ktore przejda do historii pewnie, oddali walkowera jadze ale 'cala polska dzis widziala, jagiellonia spjerdalala' :D

Odnośnik do komentarza

No to jak na plazy bylo. W obronie matek i dzieci. Chwala patriotom.

 

O i filmik sie znalazl. Widac jaka patologia na polskich stadionach. Oczywiscie jak sie pały pokazały to cala smietanka polskich patriotow chyżo spi.erdolila pomiedzy zwykly tlum. Wy(pipi)ac w powietrze i zaorac.

https://www.youtube.com/watch?v=FyOvfzi65bE

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
Mając powyższe na uwadze informujemy, że Policja wystąpi z wnioskiem do wojewody mazowieckiego o zamknięcie stadionu Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3 do końca rundy wiosennej, skieruje prośbę do Ekstraklasy S.A o objęcie zakazem wyjazdowym kibiców Jagiellonii i Legii do końca sezonu 2013/14 oraz złoży zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa przez organizatora w związku z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych.

 

El Prezeso Bogusławo straszy, że zidentyfikowane osoby do końca dnia dostaną zakaz stadionowy (pewnie do końca rundy, akurat jak stadion będzie zamknięty, brak związku między jednym a drugim, bo przecież mogliby np mieć ochotę iść na Polonię, albo Znicz Pruszków), ktoś jeszcze myśli, że zaraz będzie nowa wojna kibice <-> wlasciciel w Wawie ? ;)

Odnośnik do komentarza

No to jak na plazy bylo. W obronie matek i dzieci. Chwala patriotom.

 

O i filmik sie znalazl. Widac jaka patologia na polskich stadionach. Oczywiscie jak sie pały pokazały to cala smietanka polskich patriotow chyżo spi.erdolila pomiedzy zwykly tlum. Wy(pipi)ac w powietrze i zaorac.

https://www.youtube.com/watch?v=FyOvfzi65bE

Ale ci z Jagi spie.rdalali srogo xDDD

Odnośnik do komentarza

No cóż... Sport z założenia jest ideą, ponad podziałami... Polacy jednak dobitnie pokazują, że nie dorośli jeszcze mentalnie do tego typu wydarzeń... Który to już zresztą raz... Tam gdzie inni potrafią się świetnie bawić, u nas pojawiają się wzajemne animozje i otwarta wrogość. Niestety, życie nadal nie uczy nas pokory  :confused: 

Odnośnik do komentarza

Jak to napisał niedawno w swoim chyba najmadrzejszym felietonie Stanowski kibicowanie w Polsce to już dawno wyszło poza piłke nożną, teraz tam sami patrioci, walczący o dobro narodu i pamięc bohaterom, a jak przychodzisz na stadion to musisz się podporządkować reszcie co śpiewać, kogo lubić, a kogo matka jest taka a nie inna i oczywiście nienawidzić Tuska, Policji, władz terytorialnych, ruskich, układu, lewaków itd. Piłka nożna to tylko pretekst żeby się zebrać większą grupą.

Odnośnik do komentarza

No cóż... Sport z założenia jest ideą, ponad podziałami... Polacy jednak dobitnie pokazują, że nie dorośli jeszcze mentalnie do tego typu wydarzeń... Który to już zresztą raz... Tam gdzie inni potrafią się świetnie bawić, u nas pojawiają się wzajemne animozje i otwarta wrogość. Niestety, życie nadal nie uczy nas pokory  :confused: 

no ca pewno  tylko u nas tak jest. kolejny "znawca"

 

i co to za pedalskie pogrubienia i czcionka?

@up stanowski już dawno jest oderwany od rzeczywistości. Od tego spuszczania się nad Barceloną już całkiem odleciał.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, odlatuje w felietonach często, ale akurat z kibicowaniem ma sporo racji, teraz liczą się efektowne transparenty patriotyczne, obrażanie innych drużyn, walka z układami, pokazanie że kibic ma racje w starciu z Państwem itd, nie mówię że ma być u nas Anglia, czyli wszyscy na krzesełku i każdy ma stewarda na plecach, ale też trzeba tu znaleźć jakiś kompromis, bo czytając komentarze po wczorajszej akcji mam wrażenie, że środowiska Żylety są bardzo dumne ze swojej akcji obrony stadionu.

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Nagle się eksperci od porządku na stadionach pojawili i mają pierwszy raz cos do napisania w temacie Ekstraklasa , bo się sensacja trafiła - pobili się  na stadionie :D
Oczywiście tak to tylko w polsce takie rzeczy ,taka patologia.Bijo ,race rzucają ,się wyzywajo.Przejrzyjcie sobie zachodnią ultraske to zobaczycie ,że takie rzeczy nie tylko u nas.W porównaniu co było kilka lat temu to na stadionach jest prawie teatr :D

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

 

No cóż... Sport z założenia jest ideą, ponad podziałami... Polacy jednak dobitnie pokazują, że nie dorośli jeszcze mentalnie do tego typu wydarzeń... Który to już zresztą raz... Tam gdzie inni potrafią się świetnie bawić, u nas pojawiają się wzajemne animozje i otwarta wrogość. Niestety, życie nadal nie uczy nas pokory  :confused: 

no ca pewno  tylko u nas tak jest. kolejny "znawca"

 

i co to za pedalskie pogrubienia i czcionka?

@up stanowski już dawno jest oderwany od rzeczywistości. Od tego spuszczania się nad Barceloną już całkiem odleciał.

 

 

Kolejny homofob ?

Jeśli po czcionce wskazujesz na orientację seksualną, to aż strach zagłębiać się w treść Twoich postów i interpretację otaczającego świata  :devil: 

Poza tym, jeśli taką sytuację uznajesz za normalną, to tylko Ci współczuć... No cóż, tolerancja ponad wszystko  ;) 

Edytowane przez MrHellios
Odnośnik do komentarza

Nagle się eksperci od porządku na stadionach pojawili i mają pierwszy raz cos do napisania w temacie Ekstraklasa , bo się sensacja trafiła - pobili się  na stadionie :D

Oczywiście tak to tylko w polsce takie rzeczy ,taka patologia.Bijo ,race rzucają ,się wyzywajo.Przejrzyjcie sobie zachodnią ultraske to zobaczycie ,że takie rzeczy nie tylko u nas.W porównaniu co było kilka lat temu to na stadionach jest prawie teatr :D

 

No tak, jeśli nie mam nic mądrego do powiedzenia, to hejtuje ...

 

Kibicuję od ponad dwudziestu lat. A właściwie, to kibicowałem. Gdy zaczynałem chodzić na stadion z ojcem, to nie jeden z Was skakał sobie jeszcze z jajka na jajko... Widziałem i przeżyłem nie jedno. Mało tego, nie raz uczestniczyłem w podobnych akcjach. Obracałem się w środowisku skrajnych ultrasów, z których "słynęła" "Duma Wielkopolski" Z biegiem czasu przyszło jednak opamiętanie. Otworzyłem również nieco szerzej oczy, na to co dzieje się w Polskiej piłce nożnej. I raczej niewiele ma to wspólnego ze zmaganiami sportowymi. Trzeba mieć naprawdę ograniczone poglądy by reprezentować podobne stanowisko jak Ty. Oczywiście w tym co napisałeś jest ziarno prawdy. Nie tylko w Polsce mamy do czynienia z podobną sytuacją. To problem globalny. Z tym, że w innych krajach podłożem takiej sytuacji są w większości fanatyczne emocje, towarzyszące kibicowaniu danej drużynie, a nie animozje na tle politycznym, lokalnym, czy też bezmyślne manifestowanie siły i przewagi.

Edytowane przez MrHellios
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Darude

 

Otworzyłem również nieco szerzej oczy, na to co dzieje się w Polskiej piłce nożnej. I raczej niewiele ma to wspólnego ze zmaganiami sportowymi. Trzeba mieć naprawdę ograniczone poglądy by reprezentować podobne stanowisko jak Ty

Panie ładny przybiegłeś nie wiadomo skąd i już  wiesz co mi tam  w głowie siedzi :teehee: od antycypacji też jesteś ekspertem ?czy po prostu zabolał cie ten "steward od porządku na stadionie".Otworzyłeś nagle oczy i co jest może gorzej niż było to kilka lat temu wtedy jak sam napisałeś  byłeś w środowisku ultrasów ?Mając to chociażby na uwadze inaczej byś to rozumował  .Rozumiem ,że można spokornieć ,ale jakbyś  tak naprawdę  obcował  w takim środowisku to w życiu byś takich rzeczy nie wypisywał . :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

Weż pisz normalna czcionka to nie forum.pwn.pl. Oczywiście, że Ultraska jest wszędzie, tylko że u nas chce kontrolować wszystko, transfery, ochrone na stadionie, catering, rozwieszać dowolne flagi, rzucać racę itd, to nie Zagrzeb czy Mediolan, gdzie Ultrasów przyjdzie nie wiem strzelam 10 tysięcy, a pozostałych 50 tysięcy. U nas przyjdzie Ultrasów 5k, pozostałych ze 3, a po takich akcjach mit bezpiecznego stadionu zabiorę rodzinę już na dobre upadnie ;)

Odnośnik do komentarza

Ja jestem w stanie w pełni zrozumieć prymitywną werbalną przemoc wobec nielubianej drużyny, nawet fizyczną, o ile w zajściach uczestniczą tylko jednostki, które się na takie atrakcje piszą i nie mieszane są w to osoby postronne. Proste jak drut - piłka budzi duże emocje, a rywalizacja kibicowska na różnych poziomach dodaje kolorytu, szczególnie w takich smutnych jak pizda ligach jak nasza. Wszystko spoko dopóki nie ma tej wioskowej otoczki patriotycznej, pier/dolenia o rocznicach, żołnierzach wyklętych, bogurodzicy i cudzie nad wisłą. A wszystko przez to, że jeden z drugim wstydzi/boi się przyznać przede wszystkim przed samym sobą, że za tym nie idzie żadna wyższa idea i że w ramach stadionowej konwencji chce sobie na te 90 min wyłączyć ogarnięcie (o ile je posiada) i pokrzyczeć, że xxxxx to stara kurwa, a sędzia chuj, ewentualnie trochę bardziej aktywnie w imię swojego ukochaneko klubu dać po mordzie komuś, kto przejawia taką samą ochotę po drugiej stronie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Otworzyłem również nieco szerzej oczy, na to co dzieje się w Polskiej piłce nożnej. I raczej niewiele ma to wspólnego ze zmaganiami sportowymi. Trzeba mieć naprawdę ograniczone poglądy by reprezentować podobne stanowisko jak Ty

Panie ładny przybiegłeś nie wiadomo skąd i już  wiesz co mi tam  w głowie siedzi :teehee: od antycypacji też jesteś ekspertem ?czy po prostu zabolał cie ten "steward od porządku na stadionie".Otworzyłeś nagle oczy i co jest może gorzej niż było to kilka lat temu wtedy jak sam napisałeś  byłeś w środowisku ultrasów ?Mając to chociażby na uwadze inaczej byś to rozumował  .Rozumiem ,że można spokornieć ,ale jakbyś  tak naprawdę  obcował  w takim środowisku to w życiu byś takich rzeczy nie wypisywał . :sorcerer:

 

 

Odpuszczam sobie polemikę. Wyraziłem tylko swoją opinię. Nie zamierzałem prowokować kolejnych przepychanek słownych. Wiem, że jałowa dyskusja niewiele wniesie do sprawy. Nie godzę się jednak na bezsensowne komentarze w stosunku do mojej wypowiedzi. Nikt z Was nie ma monopolu na ten dział czy forum. Jeżeli jednak tam bardzo Wam wadzi to co piszę, to nie wezmę więcej udziału w dyskusji. 

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Wracając do wątku meczu. Co tu komentować? Kibice Jagi dostali piany jak na wschodnią wjechała masa zdobytych na nich flag. Zaczęli napierdalać achtungami w pikników, Tedki wyczuły koniunkturę, zrobiły wjazd i pregobiły białostoczan. 

Wielkie halo i oburzenie. Ciekawe czy ktoś pamięta "bombardowanie" racowe Widzewa na kibicach klubu którego właścicielem jest owner Amici. Wtedy jakoś takie laurum się nie podniosło. W dwudziestotysięcznym tłumie, zawsze znajdzie się 5% poszukiwaczy przygód; tak jak w każdym innym miejscu gdzie publicznie gromadzą się ludzie.

Aniwej, Prezes ogarnie, Leśny jest za cwany. 

Edytowane przez Maiden
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Slabe te tlumaczenie, zwlaszcza kawalek ze w tlumie zasze znajdzie sie te 5%. Jak te dałny robily wjazd na sektor jagi to na tylu filmikach slychac tych "zwyklych" kibicow + jakis szczyli po 12 lat, ktorzy nie przebieraja w slowach i zycza oczywiscie "jak najlepiej" przyjezdnym. Nie wspomne jak caly stadion drze te mordy "DO KONCA x iles tam". Ja bym powiedzial ze to 90 %. Po chu.j ich w ogole usprawiedliwiasz i przywolujesz jakies inne wydarzenia? Moze wspomij tez jak to w Brazylii leb sedziowi obcieli i nabili na pal? To wtedy faktycznie, wysilki debili z legi, nie wygladaja imponujaco. Mam nadzieje ze prezes spakuje mandzur i wyjedzie w chu.j z tej wiochy. Pozdro 600.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...