Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Darude

Dobrze ,że smudzie nie udało sie go przefarbować do gry w reprezentacji ,złapał kontuzje i juz od tamtej pory nie zagrał ,ani jednego nawet średniego meczu .Byle by do Szczecina nie przyjechał ,bo coś ostatnio za blisko się zrobiło z tego Poznania .Murawski na razie niewypał ,widac straszne braki w przygotowaniu  do gry ,watpie ,żeby zagrał jakis dobry mecz do końca tego sezonu .

Odnośnik do komentarza

Mimo rabanu zrobionego tradycyjnie przez warszawskie media, wszyscy eksperci potwierdzili, że karny był oczywiście słuszny.

 

 

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ekstraklasa,boniek-rozwiewa-watpliwosci-uefa-karny-dla-slaska-sluszny,artykul,426805,1,721.html

 

 

Jednakże wystarczyło to jedynie na remis. Efekt nowej miotły raczej nie działa, Śląsk dalej dołuje. Oficjalnie uznaję, że w tym sezonie w polskiej lidze nie wydarzy się uż więc zupełnie nic wartego uwagi.

Odnośnik do komentarza

Dziwne, że większość warszawskich dziennikarzy mówi zapytana, że Legia królem itp.? Dla mnie nie. No ale wiadomo, z jednej strony szef Kolegium Sędziów PZPN czy odpowiadający za ocenę takich sytuacji organ UEFA, z drugiej - dziennikarze, i to, jak podkreśliłeś, z C+!... z czym do ludzi, panowie? Nie wiem, zajmujecie się zawodowo sędziowaniem piłki na najwyższym poziomie, żeby atakować podstawowy autorytet w historii piłki, dziennikarzy C+?

 

Trzeba by zgłosić się do jakiejś władzy, żeby w końcu zdymisjonowała UEFA po takiej kompromitacji, jak niezgodzenie się z werdyktem dziennikarzy z C+, ale ich nic nie ruszy. To pewnie w końcu ci sami ludzie, którzy, jak udowodniono w tym temacie niedawno, ustawili mistrzostwo dla Śląska.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No wiadomo, prawdziwym autorytetem są forumowicze internetowi i dziennikarze C+, którzy łącznie przeczytali 0 stron przepisów gry w piłkę nożną oraz artykułów wiążących się z duchem i literą sędziowania w piłce. Tak jak pisałem, Przesmycki i inni ze swoim "znaniem przepisów" tylko się skompromitowali próbując się kłócić z mądrzejszymi.

Odnośnik do komentarza

No tak Ci z C+ tylko od 15 lat prowadzą kontrowersje i na pewno im Stempniewski nigdy o aktualizacji przepisów nie opowiadał, zresztą mam wrażenie że nigdy i tak Ligi+Extra nie oglądałeś, tylko masz swoje lepsze źródła. Założe się, jakby sytuacja była odwrotna i to dla Legii byłby karny byłby to fatalny błąd sędziego :potter:

Odnośnik do komentarza

Jakby sytuacja była odwrotna i wszyscy zawodowi eksperci od sędziowania stwierdziliby, że był karny dla Legii, to... sytuacja byłaby taka, że wszyscy zawodowi eksperci od sędziowania stwierdziliby, że był karny dla Legii.

 

Trudno mi sobie wyobrazić z kolei pełne odwrócenie sytuacji, czyli że warszawscy dziennikarze w takiej sytuacji... mówią, że nie było karnego dla Legii, to by było kapitalne. Jeśli jednak tak by było, to... sytuacja byłaby taka, że wszyscy zawodowi eksperci od sędziowania tłumaczą, że był karny dla Legii, a dziennikarze C+ uważają, że nie było.

 

 

Nie wiem, co chciałeś osiągnąć takim gdybaniem. Jak widzisz powyżej, tutaj nie ma jakichś elementów zmiennych. Nadal są dziennikarze i forumowicze forum dla konsolomaniaków z jednej strony, a z drugiej ludzie, którzy zajmują się rozstrzyganiem takich rzeczy. Jak zmienisz nazwy klubów, nadal tak to wygląda.

 

 

Jak dla kogoś wyrocznią są dziennikarze C+, to niech będą, wszystko jedno. Legia i tak i tak zdobędzie mistrzostwo. Na pewno jak za rok odpadnie w eliminacjach Ligi Mistrzów, to odpowiedzialny będzie spisek sędziów europejskich, widoczny już dziś przez skandaliczną decyzję podważenia autorytetu C+ przez UEFA.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Napisałem wyraźnie po polsku. Nie kłócisz się ze mną, tylko z ludźmi, którzy w zasadzie od tego są, żeby oceniać, kiedy jest karny, a kiedy nie ma. Dość zabawne. Mi to wszystko jedno, jak ktoś chce to będzie powtarzał do dzisiaj, że mistrzostwo Śląska ustawione, mistrzostwo Legii z któregoś tam roku odebrane niesprawiedliwie, i tak dalej, co mnie to? Kibicowskie sprawy. Tak jak napisałem wyraźnie, Legia i tak zostanie mistrzem, Śląsk i tak nie wejdzie do pucharów, więc ja nie widzę sensu się wypowiadać - napisałem tylko, że zapytani ludzie zajmujący się zawodowo sędziowaniem na najwyższym szczeblu powiedzieli, co powiedzieli.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

 

 

Stowarzyszenie Sympatyków Klubu TS Podbeskidzie poinformowało, że zawiesza swoją działalność na czas nieokreślony. To już trzecia grupa kibicowska w Ekstraklasie, która w tym roku decyduje się na zaniechanie dopingu podczas meczów swojej drużyny.

 

Nawet nie wiedziałem, że istnieje coś takiego :D A tak serio jak już wszystkie stowarzyszenia zawieszą działalność to można całą ligę na narodowym rozegrać w jakiś miesiąc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...