Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

E tam multi :). Najmniej ważne w tym momencie.

 

Filmiki z singla już zostały usunięte :/. Sony szybko zareagowało.

 

Masa screenów:

 

http://boardsus.playstation.com/playstatio...ing&page=22

 

Edit: Przypominam dla niezorientowanych, że Sony dopiero w ciągu jutrzejszego dnia zaprezentuje tą "bombę". Na razie kończy się embargo i serwisy zaczynają puszczać info w obieg.

 

Ponoć NeoGaf zaczął się wieszać - kto pamięta jak było podczas E3 2007 z KZ2? :D

 

http://img512.imageshack.us/img512/1462/kz2gy4.gif

 

3023uza.jpg

 

Bliskie spotkanie, Helghastowego stopnia :P.

 

 

Filmik z singla (bardzo zmieniony i poprawiony ten level!)

 

http://www.youtube.com/watch?v=KNkacCgZUTY

Odnośnik do komentarza

Super, dzięki :).

 

Tutaj filmiki z lepszym transferem (ładują się od razu!):

 

link

 

Jezu, jak to wygląda. Normalnie momentami mam wrażenie, że ogladam CGI.

 

Odpalajcie w wersji HD. Filmiki z Gamersyde (zdążyłem już 2 ściągnąć) kopią i urywają jajca. Bez fanboizmu, tak gra wygląda naprawdę pięknie.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Widac roznice pomiedzy mapa Blood Gracht z wersji Beta, a tym samym miejscem z trybu Single Player na nowych filmikach. :)

Ciekawe czy to po prostu zmiany kosmetyczne czy moze wersja Multiplayer bedzie wygladala tak jak teraz Beta, a Single nieco inaczej, lepiej. :)

 

Widzialem juz kilka filmikow z Singla i musze powiedziec, ze gra wyglada niesamowicie, to co zobaczylem w wersji Beta zrobilo na mnie bardzo duze wrazenie, ale to co widze teraz na filmikach jest...... jeszcze lepsze. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
dokładnie- mieliśmy mieć japy rozdziawione, a jest tylko bardzo dobrze. ale o szoku nie może być mowy.

 

Oczywiscie, ze "japy" nie moga rozdzawione skoro ogladacie te filmiki narywane nie bezposrednio na TV HD. Kiedy ogladalem pierwsze filmiki Gear of War w jakosci Hd (na gametrailers), nie wiedzialem dlaczego ludzie podniecaja sie grafa, wygladalo to co najmniej bardzo dobrze. Dopiero bezposrednio kontakt z gra, uswiadomil mi, ze oprawa AV szokuje. Poczekaj na luty 2009, wtedy dostaniesz ostro po mordzie :)

 

edit: Tutaj sa jeszcze do sciagniecia filmiki (5 razem-na samym dole strony) z singla w jakosi HD (lipa te hd, porownojac hd na LCD!)

http://www.playfrance.com/news-ps3-killzon...ons-215885.html

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Bo nie wychodzi na X360? :lol:

 

Widocznie my, i tysiące innych ludzi na neogafach itd. jesteśmy ślepi.

 

A co wygląda "szokująco"? Ah, jak mogłem zapomnieć <uderza się w głowę> przecież gow 2 wygląda szokująco :lol:

 

Zastanawiam się andertejker, czy my aby na pewno te same filmiki oglądamy...

 

A z teksturami tez nie trafiłeś, bo na Neogafie już pisali, że Guerilla, mimo wszystko jeszcze je poprawi.

 

Chciałbym również nadmienić, że PS3 nie ma nieograniczonych pokładów mocy, więc ramu też może już braknąć na tekstury - ciekawe czy ktoś o tym pomyślał?

 

No i ostatnia rzecz - tego co ma ogłosić Sony jeszcze nie było :).

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
Roznica miedzy kodem alpha, a preview jest dosc spora. Spojrzcie na detalizacje postaci (fryzura seva zostala nawet zmieniona:))

20081204-8t461ydm5xxxhu96wnbxpf3a1h.jpg

 

 

20081204-t9aq2gbjr6pk37ya3u956tgen7.jpg

Te obrazki ewidentnie pokazują jak ta gra wyładniała od pierwszego pokazu w real time.Aż takiej rożnicy się nie spodziewałem.Filmiki są niesamowite,efekty cząstkowe ryją beret.

 

Ja chce już luty-król fps nadchodzi

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...