Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

To może powiem tak : NIENAWIDZĘ HYPE'U.

 

Wiadomo co było z Haze, co z GTA IV (niektórzy narzekali, że to nie jest przełom i po części mieli rację). Raczej kupię KZ2, bo zapewne będzie bardzo dobry, ale po prostu w(pipi)ia mnie hype. Ludzie już nazywają go najlepszą grą ever, mimo, że nie wyszedł jeszcze. Ale co tam, przecież KILLZONE JEST ZAJEBISTY !!!

Odnośnik do komentarza
Doktorku chyba zapomniałeś o takim tytule jak HAZE, który miał być przełomowy,rewelacyjny itd. a była to wielka kupa

Wiesz mogłem tu wpisać WIELE tytułów, Haze nie jest żadnym specjalnym wyjątkiem - zresztą nie każdy się zgodzi że Haze to to co wydalamy.

eśli chodzi o R2 to nie przesadzaj bo chyba nie liczyłeś że zrobią R2 dodając nowe misje do jedynki i wydadzą w nadziej że będzie OK

To jest właśnie TEN dowód !, że nie ma możliwości zadowolenia wszystkich, jeśli zrobiliby tak jak piszesz - mission pack do jedynki tylko z 2 w tytule, wielu mówiłoby że zostali wyruchani z portfeli, a Insomniac to kanciarze bez honoru - więc jaki mieli wybór ?.

 

ja i do tych gier roku dodał bym kilka gier

Ja też, ale co z tego - "masa" zawsze jest pusta :).

 

To może powiem tak : NIENAWIDZĘ HYPE'U.

Ja tam mam w (_)_) hype, jak chce zagrać w jakąś gre to zagram, bez różnicy jak o niej mówią inni - lol. Killzone 2 podoba mi się przede wszystkim w sposób w jaki pokazuje rozgrywkę - jest dynamicznie, te rozmazania kamery .... Chce zagrać w tą gre i basta :), p*** Hype !.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
To może powiem tak : NIENAWIDZĘ HYPE'U.

 

Wiadomo co było z Haze, co z GTA IV (niektórzy narzekali, że to nie jest przełom i po części mieli rację). Raczej kupię KZ2, bo zapewne będzie bardzo dobry, ale po prostu w(pipi)ia mnie hype. Ludzie już nazywają go najlepszą grą ever, mimo, że nie wyszedł jeszcze. Ale co tam, przecież KILLZONE JEST ZAJEBISTY !!!

 

Ale do kogo Ty masz pretensje?? Tak się dzieje przed premierą każdej potencjalnie hitowej gry. Przypomnijcie sobie co było z Halo ( ludzie pisali jaka to grafika jest prze wy(pipi)ista- a bylo jak bylo), GTA IV( gra dobra ale nic w niej genialnego na 10/10 nie widzę). Ale z drugiej strony jak by nie było Hypu mase tytułów przeszło by nie zauważonych. W końcu o czymś trzeba rozmawiać. I tak jak mówił Ficuś KZ 2 zostało już przetestowane przez wielu graczy a nie tak jak w przypadku pewnej gry-amerykanski marines w Iraku,dla których jakakolwiek gra to jest atrakcja:).

 

W dzisiejszych czasach bez hypu nic się świetnie nie sprzeda..bo jak jest hype jest zainteresowanie.. Nie zmienia to faktu ze w przypadku KZ 2 nasza zajawka w stosunku do tego tytułu nie wynika z obietnic Sony czy Panów z GG ale z tego co możemy zobaczyc na dziesiątkach filmików,trailerow itd

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Nie wiem Figlarz- nie zauważyłem ani jednego posta w którym ktokolwiek mówił o tym że K2 już jest najlepsze.

 

Z tego co czytam to wszyscy mówią o fenomenalnej oprawie i animacji, z którą już wiele osób miało stycznośc i widzieli jakgra wygląda naprawdę.

 

Do ostatecznej oceny przyjdzie nam poczekać do 24 lutego- ot gra może okazac się monotonna, za trudna/ za łatwa i tyle- więcej minusów nie za bardzo jestem w stanie teraz wymyślić.

Odnośnik do komentarza

To naturalne że nie każdy chwyci się na KAŻDY hype, ja np już nie moge patrzyć na S-E (zwłaszcza na FF 13/Versus/Agito) w ogule póki co olewam ich i psiarski Famitsu. Dla mnie mistrzami Jrpg jest Atlus - oni żadnego hypu nie wywołują, i jest dobrze :).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dokładnie,nawet Jacoobs psycho fan Killzone kilka razy pisał,że boi się ,że kiedy ostatecznie zagra w K2 to jego wyobrażenie o tym tytule przerośnie rzeczywistość i gra ostatecznie nie okaże się tak dobra.

 

Nikt w tym temacie nigdy nie napisał,że K2 na pewno będzie najlepszy.Tutaj raczej 80% piszących(w tym chyba 98% posiadaczy PS3) pisze,że pod względem animacji/grafiki nie ma sobie równych na tej generacji.

 

Ja od początku pisze( i wiele zapowiedzi to potwierdza),że najbardziej zawiedzeni K2 będą Ci którzy oczekują po tej grze rewolucji-to nie będzie nowa jakość w gameplayu,nie będzie wyglądać jak produkcje Pixara.Po prostu w lutym posiadacze PS3 dostaną maksymalnie dopieszczony tytuł od strony wizualnej na ile można w chwili obecnej osiągnąć z PS3 w mega niesamowitym mrocznym klimacie.Gameplay singla to praktycznie kopia CoD4/5 w s-f czyli mega widowiskowo,liniowo z skryptami.

 

Ja to kupuje w ciemno-CoD4 to najlepszy fps w jaki życiu grałem ,a uniwersum wykreowane dla potrzeb Killzone1 niesamowicie mi się podobało.

 

 

edit-Altus tak btw jest świetne-shin megami (obojętnia jaka część) są rewelacyjne :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

P**** - Jakbyś wchodził na amerykańskie fora (np Gametrailers - tam to dopiero chlew) to byś był dopiero wk**** , my przynajmniej jesteśmy jeszcze jakoś ułożeni jeśli chodzi o chorobę do jakiegoś tytułu.

 

Ja to kupuje w ciemno-CoD4 to najlepszy fps w jaki życiu grałem ,a uniwersum wykreowane dla potrzeb Killzone1 niesamowicie mi się podobało.

O ! COD4, kolejny fajny przykład, kupiłem go w dniu premiery TYLKO dlatego że nie miałem co robić z forsą, demo mi się zupełnie nie podobało, ale po zagraniu w pełną wersje...... szczęka mi opadła ....... I uważam że gorszego dema IW zrobić nie mogło, później juz nie dziwiłem się czytając pochlebne texty graczy.

 

Nie jestem żadnym fanem KZ, 1 część wspominam jako średnią strzelanke na PS2, coś jak Resistance dla "przeciętnego" gracza - Lecz póki co tytuł powstaje w miare długo, wygląda solidnie, i wszyscy podchodzą do tego tytułu solidnie, nikt nie chce wywoływać ultra hypu - i dlatego uważam że KZ2 będzie świetną grą :).

Odnośnik do komentarza

Ta gra na 100% bedzie ponadprzecietna i bede z niej bardzo zadowolony. A dlaczego? Dlatego, ze kazdy wychwala multi, a nawet jesli single bedzie sredni to mi to bedzie powiewac (wieksza wage przykladam do multi niz singla). Mam tylko nadzieje, ze serwery beda soniackie, a nie p2p jak w niektorych grach, wtedy nie bedzie lagow (miejmy nadzieje). O wlasnie. To mnie glownie martwi: czy beda lagi? Oby nie....

Odnośnik do komentarza

Ja powiem tak:

 

Z hypem nic się nie da zrobić, bo trzyma się od pamiętnego rendera z 2005 roku. Myśmy sobie sami zrobili hype i jeżeli gra nie sprosta oczekiwaniom (w moim wypadku prawie na pewno ^_^) to sami możemy mieć pretensje do siebie.

 

Przypomina mi się sytuacja z premierą Zemsty Sithów. Ja, jako zagorzały fan Star Wars od początku lat 90', byłem tak nahype'owany Zemstą, że spodziewałem się po prostu czegoś co mnie wyrzuci z kina napisami początkowymi. Hype jaki wtedy miałem, był po prostu nie do porównania z Killzone 2. Seryjnie jarałem się tym jak dzieciak :P. No nic, możecie sobie wyobrazić moją reakcję kiedy wyszedłem z kina. :rolleyes: Moja siostra do mnie "Jakob, widzę, że ci się nie podobało?" Niepodobało?! Toż to, nie ma nic wspólnego z tym, o czym sobie śniłem! No ale nic, następny dzień chodziłem zły i rozczarowany, nie wiem zresztą na kogo. To nic, że sam film (bez hype'owania) był najlepszą (no, może prawie najlepszą ;) ) częścią sagi, rozczarowanie jakie przeżyłem z powodu wielomiesięcznego hype'u, było po prostu okropne. No ale wróćmy do KZ2:

 

Po prostu zastanawiam się, czy warto mi się tą grą podniecać i snuć jaki to nie będzie tytuł... Wam zresztą też. Hmmm, powiem wam, że nie wiem co jeszcze napisać :P. Wiele już nie ma...

 

Aha już wiem - a więc, Ci którzy nie grali w część pierwszą, niech się nie martwią.

 

Tutaj macie wszystkie filmiki z jedynki:

 

http://pl.youtube.com/view_play_list?p=064A5946F6CE443C

 

Zobaczcie sobie wszystkie po kolei, i będziecie wiedzieć co i jak.

 

Więcej już nie mam nic do powiedzenia :). Wiem, dziwne :P.

Odnośnik do komentarza
To raczej beta multi była, a nie demo.

 

Montray,

Na preordera lepiej poczekać na jakiegoś z polskiego sklepu, będziesz wtedy miał grę w polskiej wersji.

Na tej aukcji pisza ze w wersji PL tylko instrukcja i pudelko :) Do tego wymienie 2 gry i doplacam 40zl za tego KZ2 :) - spoko sklep nie slyszalem o nim, dzieki za info :)

Edytowane przez Montray
Odnośnik do komentarza
Montray,

Na preordera lepiej poczekać na jakiegoś z polskiego sklepu, będziesz wtedy miał grę w polskiej wersji.

 

Tego sie właśnie boję:P Jak zrobią pełną polonizację to dramat. Nigdy w życiu nie grałem w nic po polsku żeby mnie dubbing nie wkurzał....

Poprzednia część Killzone miała dubbing.

 

Tutaj masz próbkę :).

 

http://pl.youtube.com/watch?v=vo6-hUh3xJI&...feature=related

Odnośnik do komentarza
Oby gra nie miala syndromu GTA4 - na poczatku zaj B ista ale im dluzej grasz tym nudzi czlowieka.

Imo dużo gier tak ma, GTA 4 też po jakimś czasie mnie nudziło, ale to chyba tak już jest z otwartymi światami... (no wiecie o co mi chodzi :P )

 

Montray,

Na preordera lepiej poczekać na jakiegoś z polskiego sklepu, będziesz wtedy miał grę w polskiej wersji.

 

Tego sie właśnie boję:P Jak zrobią pełną polonizację to dramat. Nigdy w życiu nie grałem w nic po polsku żeby mnie dubbing nie wkurzał....

Mają być tylko napisy, więc wyluzuj. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...