Skocz do zawartości

Alan Wake


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No właśnie. Motyw z prowadzeniem gracza za rączkę, jak po sznurku w tego typu grze jest pomysłem chybionym <_< Lubię czasem wyciągnąć sobie mapę, pomyśleć, znaleźć klucz do niewiadomoczego itd. Coś w stylu dawnych RE czy Silent Hill. No ale niestety takie dziwne czasy przyszły, że gry są odmóżdżone.

 

Jeszcze tylko 3 tygodnie...

Odnośnik do komentarza

A ja się z tym nie zgadzam, bo gra ma straszyć i trzymać nas w napięciu więc to właśnie pełny free-roaming był by chybionym pomysłem a jak Ciągle mamy co robić to się nie nudzimy. To tak jak by w TP Dale Cooper przez kilka odcinków tylko żłopał "cholernie dobrą" kawę, gadał z dyktafonem, delektował się pączkami i rozmyślał nad mapą... eee zaraz, chyba podkopuję własne argumenty :D

 

PS: Zresztą z tego co widać w dzień będziemy mieli więcej wolnego czasu a za to nockami będzie ucieczka na pełny etat.

Odnośnik do komentarza
@luck - akurat woda to jedna z najlepiej wykonanych w grach jaką widziałem co do włosów to Alan ma kudły i może nie zna nowego H&S Ocean Energy z formułą active control.

 

Na zdj powyzej tylko na ost w miare wyglada , te wyzej to dla mnie tragedia , a nie woda. Ladna woda byla bodajze we Far cry ;) Albo gdzies indziej . Mniejsza o to .

Zobacze u siebie na TV , bo jak juz pisalem , na zdj sie nigdy nie grzalem , nie grzeje i nie bede grzac. Czy ma szope czy nie , moze miec na zel te wlosy i nie beda powiewac , wygladaja malo naturalnie. Ale.... to opinia po zdj , ktore zlewam.

W piatek 14 lece do media i wychodze z limitka albo zwykla edycja i biore urlop do srody chociazby. jak odpale w piatek pod wieczor , tak skoncze w sobote ;] Pozostale dni beda na smaczki heh.

 

EDIT:

 

OK , po tej focie nie mam wiecej pytan :]

 

http://www.puolenkuunpelit.com/kauppa/screenshots/alan_wake_03.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Na żadnej polskiej stronie się nawet nie zająknęli o kodzie do DLC więc go na 90% nie będzie. Jak ktoś może poczekać to niech z UK zamawia, ja chyba nie dam rady (a może i dam :P). Wszystko się rozbija o to, że nigdzie nie ma informacji co to za DLC. Jak paczka jakiś pierdół to kij z tym, ale jak to będzie kod na darmowy pierwszy dodatkowy epizod do gry to już kicha. MS daje tyłka z tymi kodami ostro...

Odnośnik do komentarza

 

 

Ciekawie to wygląda, w końcu szykuje się cos naprawdę dojrzałego.Ost. miałem styczność z singlem w GOW2, gdybym nie miał wcześniej przyjemności z takim np. SH2 to po GOW-nie gry pewnie poszłyby w odstawkę i to na wieczną półkę

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Pierwsza recka Alan'a (po hiszpańsku). Długość gry to 10-16 godzin. Ocena punktowa w zamieszczonym linku (tak jak i skany):

 

http://themindchannel.blogspot.com/2010/04/1st-alan-wake-review-success.html

 

Poniżej ważniejsze aspekty gry po angielsku (wyłowione z recenzji).

 

 

-Some NPC seem to be hiding something and some are really creepy. We need to explore the whole town and forest to find all the book pieces , and collectible objects. -Story is spread in episodes and each one will give a twist to the main theme like "Lost" wich leave us glued to the game. - At the begining of each episode we will see a brief of the previous chapters , the game has a movie feeling from the sound, dialogues, the characters, the story to the terrifying atmosphere. -There scenaries are full of detail and are really big , even on indoors ,and stores there is a lot of detail , the forests have trees and plants that moves with the wind, the lights are also stunning from the sun on the day to the flashlight on the night or dark places. We can for example illuminate the inside of a house from the outside. -The character models are pretty detailed but they need a bit more of detail on the expressions. -Is an exellent survival horror game , it mixes the best of Silent Hill with a really fun combat and detailed characters. -The best: The story: awesome ambient and script. The Combat: great use of light and lots of variety. -The Worst Lenght:is pretty short we would like the game to last longer.The game is about 10 hours. Facial Expression: the facial expression is not at the same level as the game intensity. -Graphics (92):Ambience, light and weather effects are awesome -Sound (94): very good soundtrack but the sound effects are really excellent. -Lenght (82): with no doubt this is the Achilles Heel of the game (10 hours) with low replayability. -Fun (93): the story pace , the combat and the dialog will keep you glued from start to finish.

 

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Na żadnej polskiej stronie się nawet nie zająknęli o kodzie do DLC więc go na 90% nie będzie. Jak ktoś może poczekać to niech z UK zamawia, ja chyba nie dam rady (a może i dam :P). Wszystko się rozbija o to, że nigdzie nie ma informacji co to za DLC. Jak paczka jakiś pierdół to kij z tym, ale jak to będzie kod na darmowy pierwszy dodatkowy epizod do gry to już kicha. M$ daje tyłka z tymi kodami ostro...

Gdyby kod miał być po prostu w pudełku, to by go na pewno zabrakło. Problem w tym, że jest wymieniany jako zawartość tej dodatkowej płyty kolekcjonerki:

 

Exclusive Xbox 360 bonus disc with special content:

* Exclusive Xbox Theme and Avatar

* A token for the first downloadable content available for Alan Wake through Xbox LIVE

* Video Documentaries/Behind The Scenes

* The Theme of Alan Wake

* The World of Bright Falls

* The People of Bight Falls

* Alan's Missions

* Exclusive Audio Disc with Soundtrack and Score

Odnośnik do komentarza

NIe ma sie co podniecać tym DARMOWYM KODEM NA DARMOWE DLC bo to bedzie tak samo jak z BC2 i kodem VIP. Przed premierą darli mordę ze kod VIP uprawnia do darmowych DLC ,ale nie buło mowy o tym ze te darmowe DLC to stare mapy z gry dodane w innym trybie rozgrywki !!! .A jak wysło DLC w dodatku strasznie biedne to zawolali 1200 msp !!!! .Zwykły chwyt marketingowy . za ten kodzi do AW dostaniedz jakieś ciuch dla avatarka i tyle a za nowy tryb jak wyjdzie do gry to i tak bedziesz musiał zapłacić i tak . Więc nie róbcie sobie złudzeń .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...