Skocz do zawartości

Alan Wake


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak wygladaja sprawa z eksploracja? Z tego co mi wiadomo to miala sie ona odbywac tylko w sekcjach dziennych kiedy w nocy zabawa jest juz bardziej "residenotwska".

Czy w grze jest sporo sekcji dziennych stanowiacych odskocznie nawalania do wiesniakow?

Takich rzeczy to się dowiesz z recenzji, które zaczną pojawiać się za kilka dni.

Odnośnik do komentarza

Nie mądruj się Kubuś i idź w te swoje Girsy grać zamiast głupoty pisać. Obecnie można wspominać jedynie o zawartości pierwszego epizodu. "Eksplorację" masz w nim cały czas, zawsze możesz zejść ze ścieżki głębiej w las i szukać termosów, skrzyń czy kartek. Oczywiście nie są to jakieś wielkie przestrzenie.

Odnośnik do komentarza

Ludzi, którzy czekali na tę grę tylko po to, żeby graficznie skopała wszystkie dupy świata, są żałośni :|

 

W czwartek mam zaplanowane spotkanie z Alanem, ggram go, obejrzę ze wszystkich stron i wydam wyrok. Sprawdzone info od Keymakera, c'nie ;)

 

A tych, którzy również chcą przed premierą sprawdzić tę grę, zapraszam 9 maja na Xbox Night. Szczegóły najprawdopodobniej jutro !

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza

Ludzi, którzy czekali na tę grę tylko po to, żeby graficznie skopała wszystkie dupy świata, są żałośni :|

Oj czuję się wywołany do tablicy. Kluczniku mam tylko nadzieję, że się mylę i nie mówiłeś o mnie? A jeśli tak, to mam ripostę gotową. AW jest tytułem stawiającym na fabułę, nastrój i dlatego od lat na niego czekam. Ale jednocześnie jest grą ekskluzywną dla X360 a w jego wydajność nigdy nie wątpiłem. W związku z tym oczekuję graficznej orgii po tym tytule. Orgii na miarę najładniejszych pozycji z PS3 czyli U2 i K2. To tyle,czekam na Alana ze względów, które podałem wyżej, a jak graficznie będzie taki fajny jak najfajniejsze "dupy konsolowego świata" to będę się tylko cieszył.

 

@wrog

Czy screeny są ulepszane? Podobno skończyłeś grę więc masz materiał porównawczy. Jak lokacje ze sceenów powyżej wyglądaja na TV?

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Gooral, Ty akurat czekasz na tę grę ze zdrowych powodów. Po prostu niektórzy oczekują tylko niesamowitej grafiki, nie biorąc pod uwagę czegoś takiego jak level design, metody budowania nastroju, fabuła. Nadal mam nadzieję, że ta gra to pierwsza liga, jeżeli o grafikę chodzi, ale absolutnie nie tego tego oczekuję podczas gry. Ja chcę nareszcie porządną fabułę, nastrój, który wywoła u mnie emocje, jak niegdyś podczas grania w Blair Witch Project na PC ;p

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Nikt ie mówi o nowej jakości tylko o jakości Killzone'a 2 i Uncharted 2. Grałeś we wszystkie gry więc napisz czy Aw osiągnął poziom U2 lub K2. Tylko tyle chcę wiedzieć, a jak nie osiągnął to na jakim jest poziomie.

 

porównywanie do kz2 nie zbyt dobre do u2 jeszcze jako tako da radę, tylko że AW to jest lekki sandbox który ma być ponury-szarobury zaś U2 liniowa kolorowa przygodówka w której mamy podziwiać różne zakątki świata. :potter:

 

Z tego co napisały dwie osoby na innym forum to x360 dostał swoje U2, tylko że inne, bo to nie Tomb Raider by bezpośrednio do niego porównywać.

 

@wrog - może coś skrobnąć o grze ? fabuła/klimat Może mini recka ?

Odnośnik do komentarza

porównywanie do kz2 nie zbyt dobre do u2 jeszcze jako tako da radę, tylko że AW to jest lekki sandbox który ma być ponury-szarobury zaś U2 liniowa kolorowa przygodówka w której mamy podziwiać różne zakątki świata. :potter:

 

Daddy gdy piszesz "szarobury, ponury" to piszesz o designie danej gry. My natomiast pytając się wroga o grafikę mamy na myśli jej jakość. To ona jest zmierzalna, tak jak ktoś potrafił powiedzieć, że U2 jest jednak trochę ładniejsze od K2 tak ja zadaję pytanie gdzie w tym szeregu plasuje się Alan Wake. Aha i jeszcze jedno - AW nie jest jest sand boxem nawet w najmniejszym stopniu. Nie znajdziesz w tym tytule ani kszty wolności i sami twórcy to potwierdzili w jednym z wywiadów. Oni chcą korytkowymi planszami budować nastrój i wcale im się nie dziwię. Lekkim sandboxem jest według tych kryteriów Bioshock i jego kontynuacja lub The Darkness ale nie AW. Skoro wrog już ograł pełniaka to - wywoływany po raz trzeci do tablicy - niech potwierdzi lub zaprzeczy temu co napisałem w tym poście.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...