Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Kozacki biały Dual Shock CoATi

 

O to mój HC ROOM. Nie robiłem fotek całego pokoju bo nie ma potrzeby. Skupiłem się na 2-wóch newralgicznych punktach, a mianowicie komputerze i konsoli :)

 

Kolekcja figurek ze Star Wars:

zdjcie0213filtered.th.jpg

 

zdjcie0217filtered.th.jpg

 

zdjcie0215filtered.th.jpg

 

zdjcie0214filtered.th.jpg

 

Mam sporo figurek, które widać na fotkach. Tam między tymi półkami co są za biurkiem zostanie zawieszony monitor. Będzie fajnie to wyglądało. Przepraszam za jakość, ale aparat padł i musiałem robić telefonem

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Przy VESA jak się nie kupi obrotowego wieszaka to ciężko wypoziomować jak wieszak ma tylko 10cm szerokości, poziomicą sobie czlowiek ładnie zaznaczy, ale przy wierceniu zawsze gdzieś się o pół milimetra wiertarką zejdzie i później kijnia. Jak ostatnio do nowego monitora musiałem kupić nowy wieszak to wykorzystałem niektore ootwory z kołkami od starego, a jak chciałem dodatkową dziurę wkrętarką wywiercić bo w regips wchodzi jak w masło to musiałem trafić pod regipsem na klej i myślałem, że mnie szlag trafi. Szkoda, że nowy monitor nie ma PIVOT, stary na ścianie mogłem o 180 stopni obrócić :P

 

A tu jak nowy monitor wieszałem, jeszcze bez moich czadowych glośniczków za 50zł :P

 

zdjcie164d.jpg

Odnośnik do komentarza

Pjona CoATI też mam takiego metal gear rexa. Sklejałem go cały dzień ale sie opłacało. Przyklej mu działo z prawej strony bo taki smutny stoi :P

tego rexa sklejalem jakos tak przy okazji premiery mgs'a na ngc wiec pare latek juz ma i sie troszke rozpada staruszek ;/

wikol sie skonczyl i nie mam czym posklejac :<

Odnośnik do komentarza

Przyjemny zakątek, brakuje tylko wygodnej kanapy ale pewnie jest po drugiej stronie obiektywu ;)

 

Dzieki, tak zgadza się, wygodne łóżeczko jest po drugiej stronie :)

 

ogolnie bardzo fajnie ;] fotel jest obity welurem?

ah.. i jak to diablo sie tam trzyma? bo nie widac zbyt dokladnie

 

Fotel jest coś w stylu sztucznego zamszu/weluru

a Diablo jest na podstawce do płyt, tylko ze podstawka jest trochę dłuższa niż szafka wiec diablo wygląda jak w powietrzu na zdjęciu :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...