Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

i w h** drogie ! WTF ?


 

Niebawem będę się przeprowadzać i szukam wygodnego fotela do grania oraz oglądania tv w salonie. Poleci ktoś coś? Najlepiej nie za wielki i ciężki.

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/categories/series/07472/

 

Gram na takim od paru lat, świetny jest.

 

Potwierdzam, 4 lata mi służył. Później sprzedałem parkę podczas przeprowadzki, 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość Orzeszek

Okej mały update, pokoju. Postanowiłem zrobić w końcu porządek w pokoju z kablami i prowizorycznymi rozwiązaniami. tv z x360 poleciał na szafe elegancko i jest na czym oglądać netfilxa w słoneczny dzień :F zamiast dykty pcv mam w koncu powieszony ekran na projektor.

785e23abff23417c.jpg

żyrandol mam niestety do zmiany bo rzuca cień na ekran ;/ wstępnie jak w melinie żarówka na drucie XD

07e67b24571c5e60med.jpg

 

stanowisko pc master rejs. tu nie mam zastrzeżeń, biurko wcześniej było wzdłuż prawej ściany gdzie własnie miałem obie konsole pod projektorem, kompa i głośniki. teraz tam mam swój tapczan xd.

No i największa maskara dziś montowana:

96816498b10a4e1dmed.jpg

 

okazało się ze xbox one fat jest tak fat, że się (pipi) nie mieści i musi stać krzywo, ten zasilacz wielkości cegły i kabel wielkości liny okrętowej totalnie psuje wszystko ;/ wstępnie nie chce inwestować w s-ke z wbudowanym zasilaczem, ale chyba bede musiał ;/ co do projektora też coś musze wykombinować prawdopodobnie będe musiał zakupić stojak na obrotowej "główce" by móc swobodnie korygować obraz, no i maskowanie kabli ;/ w przyszłym roku planuje gruntowny remont, ściągne te niebieską paskudną tapetę i wy(pipi) tapczan na rzecz łoża małżeńskiego z jakimś fajnym materacem.

 

:lapka:

 

audio też mam do wymiany niestety, mam głośniki logiteca i niestety kable są za krótkie i nie idzie tego logicznie rozłożyć. pomyśle coś na soundbarem, bo kino domowe z tak małym metrażem nie wchodzi w gre u mnie

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Hivowi wyślesz to zwariuje. Od zawsze mu się marzy pokój gracza, na poddaszu :)

ps. jeszcze tv wymień na jakiś większy i w 4K i będzie jeszcze lepiej.

ps2 ta pufa musi być megawygodna, a nie jakieś taborety jak na PC.

Tv jest w sam raz jak na odległość przy której siedzę (to ta perspektywa trochę go pomniejsza). Poza tym nie uśmiecha mi się wymieniać jak 3 lata temu dałem za tego 40 calowego Soniacza 5 kafli... Zayebisty telewizorek, nic lepszego nie potrzebuję na ten moment. Szkoda tylko że nie ma hdr, ale wtedy to nawet o tym mowy nie było. :dunno:

 

Pufa jest bardzo wygodna to prawda, chociaż przy pc też mam siedzonko całkiem wygodne. http://www.profim.pl/produkty/rodzaj-produktu/krzesla-pracownicze/lightup-1/model-obrotowy

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...