Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, chyba że odpalisz konsolę w baterią w trybie serwisowym (pandora).

 

 

PS: Aha, możliwe że z kartą jest coś nie tak (MC), ja miałem kiedyś taką niespodziankę bo konsola się nie włączała z kartą pamięci (po prostu był 'ostry' śmietnik) ^^, zobacz co się dzieje bez karty, jeżeli dalej to samo to masz problem z flashem.

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

cholera nie wiem co sie stało.. zamiast aktualnej daty w prawym górnym rogu mam 33/3 i godzine, próbowałem zmienic w opcjach i sie nei da. poza tym w informacji o systemie jest napisane że mam soft 3.33 M33-3 a miałem 3.90 M33-3 ;/ nic nie grzebałem w ustawieniach, nie robiłem żadnych upgrade'ow czy downgrade'ow. Zrobiłem format flash1, ale nic nie pomogło. Poza tym ksywe tez miałem inną a mam March 33 czyli to co mam zamiast daty aktualnej 33/3 ;/ W trakcie grania w gre jak wcisne Menu to pokazuje sie normalna ustawiona przeze mnie data.

 

edit.

Wcisnąłem teraz psp update chociaz z netem nie mam połączonej konsolki ale chcialem cos sprawdzic i własnie wyskakuje okno że aktualna wersja systemu to jednak 3.90 czyli taka jaka powinna byc. Ale co z tą godziną i iinfo w informacji o systemie.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Zeratul tutaj :D?

 

Po 1: PSP 200x ewentualnie PSP 100x, ponieważ tylko te modele można przerobić, nie kupuj nowego PSP w jakimś Empiku czy saturnie, ponieważ tam sprzedawane są najnowsze wersje 300x oraz 2004(z nową płyta główną), których nie da się przerobić, najlepiej wyczaić coś na allegro, można używane modele dostać już za całkiem przyzwoite pieniądze.

 

Po 2: Jeżeli PSP nie będzie miało zamontowanej folii ochronnej to potrzebny będzie jej zakup, tak samo pokrowca/zbroi, aby nie uszkodzić konsolki.

 

Po 3: Używane modele często posiadać mogą już lekko zużytą baterię, więc prędzej czy później będzie czekała się jej wymiana.

 

Po 4: Karta pamięcie to podstawa - filmy, muzyka, gry, HB etc. to wszystko wymaga trochę miejsca i myślę że takim minimum w dzisiejszych czasach będzie 4GB dobrej marki (SanDisk UltraII) ewentualnie jeżeli masz więcej kasy to polecam SanDiski 8GB również z serii UltraII ewentualnie Gaming Edition.

 

 

Co do gier.... zalezy jak na to popatrzeć, moje top 5 prezentuje się tak:

1. GTA LCS

2. Jeanne D'Arc

3. GTA VCS

4. Killzone Liberation

5. God Of War: CoO

W te tytuły na pewno warto zagrać, ale w czołówce znajdują się też takie gry/serie jak LocoRoco, Patapon, FFVII czy WipeOut. No jest tego od groma więc na nudę narzekać nie można ;).

 

 

Gdybyś miał jeszcze jakieś pytania to chętnie pomogę, równiez pod gg.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Karta pamięci, słuchawki, folia, etui. Jak chcesz grać na kopiach, to musisz mieć przerabialną używkę.

 

Gry? GTA LCS, VCS, GoW CoO, Loco Roco, Monster Hunter, Wipeout i wiele innych. Nie podobał mi się Killzone, Jeanne D'Arc średnio mnie wciągnęła, aczkolwiek RPG z niej dobry.

 

Odnośnik do komentarza

o ile psptube obsluguje redtube'a to tak, ale do tego potrzebujesz przerobionej konsoli czyt. z custom firmware.

 

na forum wejdziesz bez wiekszych problemow.

 

winner to jest temat dla zielonych wiec to normalne, ze takie pytania sie tu pojawiaja... i nie chcesz wiedziec o co mnie sie ludzie pytaja na pw czy tam gg. to jest dopiero hc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...