Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Z drugiej strony to i tak granie z USA,czy Azją byłoby zlagowane fest. Wyjdzie w praniu,czy to dobra decyzja.

 

Może dzięki temu wyszukiwarka będzie lepiej działać,bo odpadnie jej filtrowania najbardziej gównianych połączeń. Teoretycznie z EUR powinniśmy mieć prawie maksymalne połączenie jeśli obie strony grają na normalnym stacjonarnym internecie(opieram się na doświadczeniach z sf4).

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

Trofea widze wygladzone wzgledem MK9. O ile te "reach 50lvl" to znow nie jakis czasochlonny, pok.urwiony grind. Reszta w miare - juz nie 2500 respect tylko 1000, 100 fatalitow ogolnie a nie per capita. Po tym co zrobili z trofeami w poprzedniczce, ta lista to nie jest nawet uklon w strone januszy, tylko normalnych graczy.

Odnośnik do komentarza

Najlepszy komentarz na streamie "injustice 2.0".

 

To quitality to akurat fajna sprawa. Jak gość online wali rage quit to wyłapujesz walkower z fajną animacją.

I tak kupie,bo nic innego z tego gatunku nie wychodzi w najbliższej przyszłości.

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

wlasnie to jest tragedia, jestem januszem bijatykowym ale lubie i zawsze mialem jakas pozycje do lajtowego popykania, na ps3 pierw idealnie sprawdzal sie do tego T:DR, a pozniej uwielbiany przeze mnie MK9, teraz takiej pozycji do mnie nie ma i placze - te MK10 smierdzi mi na odleglosc co regularnie tu pisze, zostaje czekac na remaster usf4 na ps4 albo zainteresowac sie hardcorowym guilty gear przy ktorym pewnie odpadne po tygodniu (ma to jeszcze ktos z forumka w ogole na sprzedaz?)

Odnośnik do komentarza

Tak i ma bardzo spoko design.

@Ficuś

Jeśli już to łykaj remaster USF4. Gra ma masę postaci i plansz + najlepszy online w bijatykach ever(no chyba,że coś s(pipi)ą na ps4 :P ). Do tego jest bardziej z gatunku easy to learn, hard to master niż gg,który jest hard to learn,impossible to master.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...