Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, devilbot napisał:

Mortal 11 został celowo zdeseksualizowany żeby wam nie stały podczas gry. 

Art director potwierdza to w wywiadzie podając niezłe bzdury jako powód:

 

https://www.oneangrygamer.net/2019/03/netherrealm-confirms-mortal-kombat-11-females-wont-have-sexy-items-were-purposefully-de-sexualized/81034/

 

Nie no co ty, jak to, przecież Frendzel sie tak naprodukowal że to nieprawda i wymysł prawackich ciot. Nie ma to jak być zaoranym przez samego autora gry.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Observer napisał:

 

Nie no co ty, jak to, przecież Frendzel sie tak naprodukowal że to nieprawda i wymysł prawackich ciot. Nie ma to jak być zaoranym przez samego autora gry.

 

Naucz się najpierw czytać głąbie ;) To będzie raczej przydatna umiejętność, kiedy będziesz chciał rozwiązać tajemnice tego feministycznego spisku.

 

A w ramach odpoczynku od stulejarzy:

 

333942_sRsTqi2Sxc_d4icphuucaatxkg.jpg

 

To będzie dobry miesiąc :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Drantzell napisał:

 

333942_sRsTqi2Sxc_d4icphuucaatxkg.jpg

 

To będzie dobry miesiąc :)

 

 

Tylko tej stulejarskiej Gry o Tron nie włączaj czasem, są tam kobiece cycki, znowu będziesz musiał wyspowiadać że widziałeś obrzydliwe kobiece ciało. Poczekaj lepiej na wersje z burkami. 

 

Godzinę temu, Tiny napisał:

Gdzieś w Hiszpanii ludzie już dorwali fizyczne kopie gry, uważajcie na spojle.

 

  Pokaż ukrytą zawartość

ZeiZs3H.png

 

 

Trzeba by zdefiniować co jest spojlerem, a co można wrzucać.

Bo właśnie wyciekły screeny nowej kobiecej postaci ubranej w zbroje rodem z fortnite czy tam innego overwatch - na wszelki wypadek daje w spojler:

 

Spoiler

1fi7og4nkgs21.jpg

 

Frost kiedyś: Jestem ninją z Lin Kuei

Frost dziś: Jestem magnetyczną gwiazdą, która otacza centralny zielony zamek synchronizacji. Przewodnikiem mi żółty samoistny człowiek...
Jestem otwarta dla wyższych wymiarów i przekraczam granice wyobraźni. Tworzę piękno i harmonię gdziekolwiek się pojawię. Po mojej prawicy zasiada czerwony galaktyczny wędrowiec. Po mojej lewicy niebieska wiodąca moc. Przez życie prowadzi mnie białe rytmiczne zwierciadło.
Witam was w moim świecie. Bawcie się i cieszcie razem ze mną.

 

 

 

Edytowane przez Observer
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Te fatale jakieś takie sobie.

Brakuje tego czegoś jak np. Negan i kij bejzbolowy z The Walkin Dead. Proste, ale mroczne i klimatyczne a tutaj bardziej wszystko komiksowe aby było dopuszczone do sprzedaży. MK 2 to nadal wzór jeśli chodzi o fatale.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, milan napisał:

A ja własnie widziałem tego fatala sandmana i ja pier,dole, ta gra jest piękna, chyba tak porytego fatala nie było.

Czy  w tej części też będzie wyvór styli przed walką? Tak ponoc było w X dlatego postawiłem na niej krzyzyk.

 

tak będzie wybór

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...