Skocz do zawartości

Mass Effect


Wafrzo

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli sie wkręcisz w rozgrywkę to i bieganie po Cytadelii jest fajne. A momentami to czynnośc wręcz porywająca, w porównaniu do eksploracji planet. Ale i tak kocham tę grę. Jednak bliżej jej do klasycznego rpg w którym odgrywasz swoją rolę, naprawdę czuć to w każdej sekundzie rozgrywki.

Odnośnik do komentarza

Gra powala klimatem, sama muzyczka wywoluje ciary na plecach.

Interesujace jest cos jeszcze. W tej grze jakos magicznie udalo im sie wplesc side questy miedzy normalna fabule w takim stopniu , ze te w ogole nie nuza , nie nudza. Najs. Of koz nie gralem w wersje na klocka ,ale to zadna roznica , to samo jest przeciez na PC. Ukonczenie jej zajelo mi maxem okolo 34h , z tym ze czesto wracalem z sejwem do tylu by zobaczyc roznice w dialogach etc.

 

Dobra gra , choc to nie Wiedzmin :P

Odnośnik do komentarza
Dobra gra , choc to nie Wiedzmin :P

No fakt dialogi nie mają takiego znaczenia jak w Wiesiu i większośc z nich prowadzi do tego samego celu a różnica polega na zdobywaniu różnych punktów karmy (Paragon, Renegat). Ale, nie licząc dialogów, cała otoczka w postaci uniwersum oraz opowidziana historia z grze jest dla mnie bardziej interesująca i lepiej ułożona niż ta w Wiedźminie.

 

PS: Firekage z PCLaba? To ty hultaju? ;)

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Dobra, możecie mnie biczować.

Dlaczego - biczować? Załapałeś klimat, przejrzałeś na oczy - wszystko OK :D

 

No, giera czadzior. Na początku była lipa, nuda i mała ilość skilli i możliwości, ale później nakoksowałem postać, ciekawe wybory i jechana :D

 

Dobra, parę pytań:

 

1. Zrobiłem save'a przed ostatnią misją. Czy mogę porobić niektóre acziki których nie zrobiłem, np. dobić do 1kk kasy(mam 600k), rozwalić 150 osób z shota i pistoleta, itp.?

2. Czemu nie dostałem aczika za sojusznika asari, skoro z niebieską lalą chodziłem zawsze, odkąd ją odblokowałem?

3. Mogę grać dalej moją postacią nową kampanię i zachowam kasę, itemy, i renegat/idealista?

4. Gdzie znajdę jakieś wskazówki, żeby przejść jak najbardziej efektywnie grę na 1050/1050GS?

5. Opłaca się kupić dodatek za 400MSP?

Odnośnik do komentarza
1. Zrobiłem save'a przed ostatnią misją. Czy mogę porobić niektóre acziki których nie zrobiłem, np. dobić do 1kk kasy(mam 600k), rozwalić 150 osób z shota i pistoleta, itp.?

2. Czemu nie dostałem aczika za sojusznika asari, skoro z niebieską lalą chodziłem zawsze, odkąd ją odblokowałem?

3. Mogę grać dalej moją postacią nową kampanię i zachowam kasę, itemy, i renegat/idealista?

4. Gdzie znajdę jakieś wskazówki, żeby przejść jak najbardziej efektywnie grę na 1050/1050GS?

5. Opłaca się kupić dodatek za 400MSP?

1. wydaje się, że tak - do miliona: jak masz co i gdzie sprzedać (nie wiem, gdzie zrobiłeś sejwa), 150 możesz rozwalić dość pracochłonnie, metodą save-load, lepiej zapodać sobie grę od początku i konsekwentnie realizować założenia, zgarniając kolejne achivy.

2. Widocznie albo ją za późno odblokowałe, albo nie zrobiłeś jakich zadań niezbędnych do odblokowania.

3. Możesz, zachowasz ale poziom renegata/idealisty, robisz od nowa.

4. w sieci.

5. IMHO, opłaca się.

Odnośnik do komentarza
1. Zrobiłem save'a przed ostatnią misją. Czy mogę porobić niektóre acziki których nie zrobiłem, np. dobić do 1kk kasy(mam 600k), rozwalić 150 osób z shota i pistoleta, itp.?

2. Czemu nie dostałem aczika za sojusznika asari, skoro z niebieską lalą chodziłem zawsze, odkąd ją odblokowałem?

3. Mogę grać dalej moją postacią nową kampanię i zachowam kasę, itemy, i renegat/idealista?

4. Gdzie znajdę jakieś wskazówki, żeby przejść jak najbardziej efektywnie grę na 1050/1050GS?

5. Opłaca się kupić dodatek za 400MSP?

1. wydaje się, że tak - do miliona: jak masz co i gdzie sprzedać (nie wiem, gdzie zrobiłeś sejwa), 150 możesz rozwalić dość pracochłonnie, metodą save-load, lepiej zapodać sobie grę od początku i konsekwentnie realizować założenia, zgarniając kolejne achivy.

2. Widocznie albo ją za późno odblokowałe, albo nie zrobiłeś jakich zadań niezbędnych do odblokowania.

3. Możesz, zachowasz ale poziom renegata/idealisty, robisz od nowa.

4. w sieci.

5. IMHO, opłaca się.

 

Za dużo męczarni jak widzę na calaka, spróbuję przejść drugi raz, dla rozrywki i dodatkowo dla aczików, tylko nie wiem czy tą samą postacią czy nową ;p

I lipa jeszcze z punktami rene/ideala, gdyż nie byłem zdecydowany w co iść, i skończyłem z ok. 15% paska rene i 60% ideala.

 

@Fisiu

Chyba 35 :P Ilość zrobionych questów pobocznych mogę policzyć na palcach jednej ręki...

Edytowane przez Nadrill
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość ChOomik

No i ukończyłem. Kurde, szczerze mówiąc to naprawdę się niespodziewałem że Mass Effect jest aż tak zajebistą grą :]                          

fabuła niczego sobie, grafika naprawdę zayebista, masa questów do zrobienia i jak to ktoś wcześniej wspomniał -całe uniwersum do naszej dyspozycji :slinotok: tylko (pipi)a szkoda, że to wszystko jest doprawione dzikimi bugami w stylu:                                                                

-robię questa na jakiejś planecie, ubijam niebieskie szumowiny, moje laski chowają broń, wstawka a po filmiku moja postać jest wtopiona w ziemię z bronią w rękach bez możliwości wykonania jakiegokolwiek ruchu o_O Momentami w(pipi)iała prędkość wjeżdżania mako pod stromą górę, jednak da się do tego przyzwyczaić. Wiem, że do Mass Effect jeszcze wrócę, bo gra jest zacna jednak narazie mam dosyć ;p 

Edytowane przez ChOomik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...