Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

xDDDD nie wiedza czy bedzie statek, moze bedzie, moze nie bedzie, developing nie jest az tak rozwiniety by jednoznacznie stwierdzic, moze w dlc

 

 

jak ta gra jest jeszcze w du.pie!!!!! obstawiam 2017 premiere, FFVII pewnie 2019 :P 


no trailer słaby nic tam praktycznie nie pokazali

Ficuś - ale jaki downgrade jak to samo CGI

gadali 10min temu ze caly trailer w 10000000000000000% realtime, kazda sekunda

Odnośnik do komentarza

to bylo widac po trailerze rano, ale figaro wie lepiej, dali jedna scenke i pieknie, jaki swiiitasny trailer, dali jedna scenke i slaby trailer bo za wyjatkiem polany z demka i kilku scenek nic wiecej w sumie nie maja bo to co mieli do tej pory przzepadlo przy zmienie konsol, silnika  i zmianie calego scenariusza

Odnośnik do komentarza

to bylo widac po trailerze rano, ale figaro wie lepiej, dali jedna scenke i pieknie, jaki swiiitasny trailer, dali jedna scenke i slaby trailer bo za wyjatkiem polany z demka i kilku scenek nic wiecej w sumie nie maja bo to co mieli do tej pory przzepadlo przy zmienie konsol, silnika  i zmianie calego scenariusza

 

Co wiem lepiej?

 

Trailer był spoko. Nie wiem czemu łączysz dwie niezwiązane ze sobą rzeczy.

Odnośnik do komentarza

oczywiscie choc figaro dalej nie rozumie ze ten trailer zlozony z jednej scenki to nie byl pewnie celowy zabieg tylko po prostu nic wiecej ponadto nie maja

 

 

xDDDD teraz wprost mowia, ze nic wiecej z gameplayu nie pokaza bo "to jeszcze nie czas" xDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

jakies skrawki z developingu z turbo alfy i malboro xDDDD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

gdzie ogladacie ten event? 

 

kurde jak oni serio tak mało mają, to nie wiem jak oni maja zamiar wypuscic to, FF VII i KH 3, nie wspominając o Nier 2 i innych. Naobiecywali sporo, ale zaczynam się bać, czy nie skończy się to wszystko jak z Versusem XIII na PS3 xD

To chyba jest przede wszystkim problem z tym ich silnikiem, z którym, tak jak z Crystal Tools, są jakieś problemy. KH3 hula na UE4, FFVII ponoć robi CyberConnect2, a Nier 2 Platinum, więc o te gry bym się specjalnie nie martwił.

Edytowane przez Enkidou
Odnośnik do komentarza

zalamany jestem, po cyrkach z wersja na ps3, po tym trailerze w 2013 z leviatanem niszczacym miasto bylem wrecz pewny, ze po kolejnych dwoch latach juz beda mieli praktycznie ukonczona gre i gdzies tam w 2016roku zagram

 

ale to co dzisiaj zobaczylem to tragedia, oni procz tego dema i kilku tech-demo chyba faktycznie nic nie maja, a to co mieli z niewyjasnionych przeze mnie powodow skreslili bo sobie wymyslili inny scenariusz, dramat, no po prostu dramat, na tgs musi sie stac cud bym na nowo uwierzyl, ze to wyjdzie wczesniej niz 2017

Odnośnik do komentarza

 

gdzie ogladacie ten event? 

 

kurde jak oni serio tak mało mają, to nie wiem jak oni maja zamiar wypuscic to, FF VII i KH 3, nie wspominając o Nier 2 i innych. Naobiecywali sporo, ale zaczynam się bać, czy nie skończy się to wszystko jak z Versusem XIII na PS3 xD

To chyba jest przede wszystkim problem z tym ich silnikiem, z którym, tak jak z Crystal Tools, są jakieś problemy. KH3 hula na UE4, FFVII ponoć robi CyberConnect2, a Nier 2 Platinum, więc o te gry bym się specjalnie nie martwił.

 

 CC2 robią remake? Nie wróży to dobrze turowemu systemowi walki :(

 

Eh, SE i ich silniki...

Odnośnik do komentarza

Takie plotki podawano przed rozpoczęciem E3. Jeden serwis napisał, że chodzi o CC2, a drugi, że o zewnętrze studio mające na koncie hołubione jRPG, ale nie podał nazwy (nazw serwisów już nie pamiętam, ale jeden z nich to był chyba Destructoid). W każdym razie nie zapowiada się, że przy grze dłubią ekipy SE.

Edytowane przez Enkidou
Odnośnik do komentarza

Bo Prompto to fanservice dla nieogarniętych Yaoistek ;-) W ogóle cała ekipa to czysty fanservice dla Yaoistek i cosplayerek (czego tym bardziej nie znoszę jak kobieta przebiera się za faceta - fuj)

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...