Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie, 30.09 ogólnoświatowa premiera, dziś demo, chyba ze coś sie w tej kwestii zmieniło. SE zaskoczyło na duży plus, a jeszcze niedawno Ficus płakał, ze ta gra w tym roku na pewno nie wyjdzie.

 

Niestety, ale siedze w pracy i nie mogą sprawdzić tego nowego gameplaya, ale z tego co czytam, to jest bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

ja mam cały czas demko z tamtego roku nie ruszone. Jakoś po XIII moja wiara w Square zniknęła . Poczekam na pełną wersje poczytam recenzje i wtedy może kupię. Lubię jRPG ale FF XIII i XIII-2 to pomyłki .  BTW : Zetta taki hajp bo w sumie sam wyglądasz jak ci metroseksualni chłopcy. Ja nie mogę na ten design. Mogę go zdzierżyć w anime style tales of ale daliby troszkę mniej pedalskie postacie w FF.  :P

 

 

@up

FF XIII też wyglądało przed premierą za(pipi)iście. I hajp był i grafa wow a wyszło jak wyszło

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

ja mam cały czas demko z tamtego roku nie ruszone. Jakoś po XIII moja wiara w Square zniknęła . Poczekam na pełną wersje poczytam recenzje i wtedy może kupię. Lubię jRPG ale FF XIII i XIII-2 to pomyłki .  BTW : Zetta taki hajp bo w sumie sam wyglądasz jak ci metroseksualni chłopcy. Ja nie mogę na ten design. Mogę go zdzierżyć w anime style tales of ale daliby troszkę mniej pedalskie postacie w FF.  :P

 

 

@up

FF XIII też wyglądało przed premierą za(pipi)iście. I hajp był i grafa wow a wyszło jak wyszło

Akurat mnie hajp na XIII ominął, ale zgadzam się, że trzeba poczekać. Dlatego napisałem, że zobaczymy pierwsze recenzje itd. Najbardziej mnie nahajpował moment jak

samochód zmienia się w statek! Jak dadzą możliwość polatania sobie po mapce to biorę na premierę, ale pewnie niestety będzie tylko jakaś szybka podróż i to wszystko.

 

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

FFXIII - 2 razy podchodziłem do tej gry i no nie mogłem przejść na takie klasyczne fajnale i po 2 razy kończyłem .  Największe zarzuty to bezpłciowe postacie . Snow , hope i jeszcze kilka strasznie w(pipi)iające. W RPG postać musi mieć jakąś osobowość a w postaciach w ff było tyle osobowości co w moim taborecie kuchennym. No i ten nudny system walki. Boże full auto.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...