Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrałem w to Platinum demo i to jest coś zupełnie innego niż to pierwsze demo - chodzi mi o system walki, wtf? Co ja pacze.

Walka z iron giantem zdecydowanie na minus w ogóle to taka słabsza wersja kingdom hearts, pod względem bijatyki  :(.

Ale tam były 2 ciosy na krzyż, więc na pewno będzie lepiej w pełnej ;p

Jednak jak Persona wyjdzie w podobnym terminie to FFXV zdecydowanie poczeka.

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość ragus

Właśnie ograłem demo.

 

Bardzo mi się podobało. Lubię takie dema, które nie są wycinkiem gry, a odrębnym tworem. Gra jest miła dla oka, walka mi się podoba, dynamiczna zmiana ekwipunku daje radę, animacja podczas walki jest cudowna, a wszystkie rozbłyski i czary tylko potęgują doznania. Walka z bossem trochę ba tzw. "chaos", ale może to przez tragiczny framerate (do poprawy!).

 

Widać, że chcą zrobić coś dobrego. Kibicuję żeby im wyszło. To może być mój czarny koń tego roku.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Eeee... easy to learn, hard to master?

 

Miałem okazję zagrać w demko i faktycznie:

 

- można wygrać/walczyć tylko trzymając przycisk ataku

- ale możesz też to zrobić kombinując z systemem walki i to jest też fajnie!

 

Zobaczymy jak w pełniaku, ale akurat o ten aspekt to jestem spokojny. Biorąc pod uwagę fakt, że celują w kilka milionów egzemplarzy to muszę też zrobić ukłonik w stronę niedzielnych graczy.

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

Zgoda. Ale poczekałbym z tym jednak do pełnej wersji, bo dopiero tam będzie można realnie ocenić poziom trudności.

 

Zresztą pamiętacie choćby demo Dead Space. Mnie tak odstraszyło, że grę "zawiesiłem" na kilka lat. Ostatnio zrobiłem podejście do fulla i wyszło jedno z GOTY poprzedniej generacji  :reggie:

Odnośnik do komentarza

a do mnie to dalej wielka niewiadoma, po tych wszystkich pokazach i demach dalej mam metlik w glowie i jedyne co pewne, ze zarzadzi to muzyka, ktora jest genialna

 

cala reszta - system walki z demka mnie nie porwal, historia i bohaterowie dalej wywoluja u mnie strach, warstwa techniczna na ps4 taka jakby za chwile gra miala sie wysypac (ten filmik powyzej to albo z ps4neo albo z pc porownujac do dema)

 

kibicuje z calych sil ale dalej nie wiem co o tej czesci sadzic

Odnośnik do komentarza

Lokacje :

 

https://www.youtube.com/watch?v=CzIsbgDt5oM

 

Genialnie to wygląda. Oby wkoncu wrocili do formy bo ostatni dobry final w ktorego grałem to ffIX i Crisis Core.

Oczy mi sie szeroko otworzyly ze zdumienia jak to wyglada i z jakim rozmachem sa te lokacje zrobione.

Chce wierzyc w to ze to bedzie tak wygladac!

Jak narazie ta czesc juz teraz dorownala legendarnemu FF7 jezeli chodzi o napiecie i narastajace oczekiwania wobec niej.

Nawet Hironobu Sakaguchi sie przy niej udzielal naprawde wierze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...