Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Moze bedzie okladka dwustronna? 

Klasyczny motyw by mogli dac z tylu.

 

Square dzisiaj potwierdziło iż w US i Europie będzie okładka dwustronna. w US gracze otrzymają logo na czarnym tle a Europejscy fani dostaną logo na klasycznym białym tle (wasze modły zostały wysłuchane). 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To już nie jest hype to jest real - tak po seansie mogę opisać odczucie po obejrzeniu wprowadzenia? Nie czekaj to krzywdzące określenie na ten film który to fabularnie i wizualnie jest majstersztykiem sam w sobie. Opowiadający dojrzałą historie na której oglądając pare razy się wzruszyłem!! Jeżeli to tylko wprowadzenie to ja już nie wiem co oczekiwać od samej gry.

Film od początku miażdży fana FF tym co się tam dzieje i kto tam jest łącznie z bossami.

Lekkie spoilery

 

Walki z bossami takimi jak Cerberus i Ultros z FF6, rozwalająca wszystko na miazgę kalka Omegi Weapon z FF7, i gadka z rycerzami-królami coś w rodzaju Knight of the Round z FF7!! By zaraz Yojimbo zaczął też rozpierduchę robić!! Do tego w przerwie lekko podpity z piwem w łapie Nyx dla rozluźnienia szczeki

 

To trzeba nie zobaczyć, a przeżyć.

Nyx główny bohater filmu to w jaki sposób jest przedstawiona jego postać, z jakim oddaniem służy swojemu władcy rozkręcając coraz bardziej rozpierduchę bez zbędnych gadek, wszystko da się wyczytać w jego oczach. Nyx to jest kolo bez żadnej niepewności, od początku do końca wie gdzie jest jego miejsce i co ma zrobić. Japończyków przez Nyx'a zbierali z podłogi po seansie, hero nad hero'sy tyle napisze.

Ten film nie oglądnąć przed zagraniem w FF15 to grzech. Po tym filmie każdy zrozumie jakimi wielkimi postaciami są King i Nyx, a jakim wielkim żółtodziobem nie zdającym sobie sprawy z powagi sytuacji i śmiesznym przyrównaniem do nich jest Noctis z bandą.

Na koniec napiszę że film miażdży Advent Children wizualnie i fabularnie.

Dla mnie ten film to jest 11/10 na szelkach ;)

1d0f563dbb7eb60079768dd34a796371.jpg

bab75b0d169f7c891b17dac1cfef2bc2.jpg

Kazdy dostawal unikatowe nie do normalnej sprzedazy artworki.

09984e7dad100643cb1579d2abfa0ac3.jpg

A tu już wszystko co zebralem lacznie z 3D artworkami rozpakowane.

04ab0d0366b240886ce258e1533e1f6a.jpg

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

@Ficus Tak, na koncu filmu po liscie plac, Noctis to jedyna komediowa sytuacja, film jest bardzo powazny.

@Dahaka Tak bedzie i bedzie tez sprzedawna specjalka - gra z filmem.

Przed graniem trzeba obejrzec to sie pozniej bedzie odbierac Noctisa bardziej na luzie i z politowaniem.

Jak wszyscy Japonczycy chce byc jak Nyx. Bez niepewnosci, zlosci i slabosci!!!!!!!!!!!! Cloud i Squall przy nim to bohaterowie z peknietymi doopami. Jeszcze mnie ten film trzyma, jeszcze jak!

edb842d3b014b88a22eb9eb70bf503f6.png

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

Damn miałem obawy co do filmu ale Zetta narobił mi jednak cholernego smaka i nie mogę się doczekać. 30 września robię Omnislasha dla reszty i wycinam wszystkich z mojego marnego żywota na parę dni dopóki nie nacieszę się tą wspaniałą produkcją (i filmem). 

Odnośnik do komentarza

Ja to się dalej zastanawiam jakim cudem oni chcą wyciągnąć 100 czy nawet 200 godzin contentu (bo taka liczba padła w kontekście zrobienia wszystkiego, 50h na fabule i 100h pobocznych rzeczy). To są rozmiary wieśka 3, a po tych trailerach i gameplayach to serio nie widać, żeby ta gra była taka wielka.

Odnośnik do komentarza

Z ostatniego filmiku od IGN wynika iż wiele osób martwi się o wielkość świata bo ciągle pokazują te same 2/3 lokacje. Tak jednak ekipa od FF'a twierdzi iż to jest zaledwie mały skrawek tego co będzie w pełnej grze i w sumie im wierze bo to czego nie widzieliśmy nawet na pełnym gameplayu pojawia się przez kilka sekund na trailerkach i nie są to malutkie lokacje. Czekam i jaram się jak pochodnia!

Odnośnik do komentarza

Od dawna żaden fajnal nie miał takiego potencjału. Może nie pod względem fabularnym, bo ciężko mi uwierzyć, że będę jakoś specjalnie przeżywał rozterki emo-boysbandu, ale gameplayowo wszystkie idzie jak na razie we właściwym kierunku. Martwię się jedynie o optymalizację. Większość ostatnich pokazów śmigała na mocnych pecetach, więc nie zdziwię się, jeśli po premierze zostaniemy zalani wielkimi patchami, które będą próbowały ratować sytuację.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja liczę na to że ten Final będzie tym dla tej generacji czym była VII dla swojej. Mam nadzieję że im się uda wrócić na właściwe tory, po wykolejeniu się z XIII.

Ty optymisto Ty.

Pewnie będzie lepszy od 13 - trudno żeby był gorszy...

Ale raczej nie będzie to gra taka jaką była VII na PSX to niemożliwe.

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

I zadna inna gra nie bedzie. Wiekszosc ludzi uwielbia VII nie tylko przez fabule/postaci czy cokolwiek, ale rowniez przez sentyment. Dla wielu to byla pierwsza taka gra w zyciu. I nie oklamujmy sie, stare gry mialy to cos przez to ze nie mialy wy(pipi)istej grafiki. W dzisiejszych grach to juz tak nie dziala. 

 

Mi sie osobiscie bardziej podobal IX od VII.

 

Jak XV sprawi ze wsiakne i bede chcial znac kazdy zakatek swiata to juz bedzie dobra gra. O muzyke sie nie martwie.

Odnośnik do komentarza

Hmmm ale tam nie ma zadnego fenomenu. Na tamte czasy to byl za(pipi)iscie mocny erpeg, z mocna historia( i fabularnymi szokami). Ja bardziej spodziewam sie( jesliw  ogole porownywanie XV ma jakis sens), ze jakosciowo to bedzie cos w rodzaju X. Czuje, ze w tej czesci bedzie ta magia. Mowie wam. Posypia sie 9/10 w recenzjach.

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...