Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Tez racja, ale czepianie sie, ze gra ma tylko 900p zamiast 1080 lub liczenie klatek animacji (chyba, ze sa to spadki utrudniajace gre) tez nie ma sensu.

Teraz jest latwiej uniknac kupowania crap'ow, chociaz ile bylo przypadkow, ze recenzenci dostali kase za wypromowanie gry i zawyzenie jej ceny.

W takich przypadkach najlepiej chyba jest zaczekac na spadek ceny, sprawdzic i odsprzedac jak nie podejdzie.

 

Nigdy raczej nie bedzie zlotego srodka.

Odnośnik do komentarza

Najlepsze jest porównywanie na którym sprzęcie lepiej działa, liczenie ząbków na krawędziach i inne tego typu duperele.

 

Dzisiejszy problem z grami jest taki że za dużo wiemy przed premierą, tak jak pisał Killabien wcześniej. Jeden góra trzy trailery jak to było kiedyś i człowiek by nie wiedział przynajmniej czego może się spodziewać, a teraz praktycznie większość rzeczy wiemy przed wydaniem gry co jest chore.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś człowiek wybierał tytuł po opisie na pudełku i paru obrazkach (ew. recenzji / zapowiedzi w gazecie). Tylko dodatkowo jak było się młodszym to nikomu nie przeszkadzało że tytuł trochę przycina, Voice-Acting robiony był w garażu (o ile w ogóle był) a intro to był głównie tekst na kilkanaście minut. Wtedy po prostu człowiek cieszył się że gra w coś zupełnie nowego i mógł pochwalić się lub zjechać grę przy kolegach. Teraz gra jest niszczona przez marudy jeszcze zanim wyjdzie i tak niektóre pozycje dostają po d.upie za nic w zasadzie a inne wychwalane są pod niebiosa. No i twórcy sami obdzierają swoją produkcję z tej tak zwanej magii obcowania po raz pierwszy z tytułem w domu bo przecież nie jeden developer przechodzi prawie że połowę jeszcze nie wydanej gry prezentując ją na Twitchach i innych serwisach.

 

Dodatkowo nie oszukujmy się ale przynajmniej połowa osób, która narzeka na serie/grę XYZ i tak kupi dany tytuł, będzie go jeszcze bardziej jechał i co najlepsze kupi kolejną część tylko po to aby powiedzieć "miałem rację, niczego się nie nauczyli". A taki wydawca ma w pupce setki tysięcy forów i narzekanie ludzi skoro słupki sprzedaży pokazują iż tytuł "dobrze" się sprzedał więc można wcisnąć im to samo. 

 

Gdyby było inaczej to wiele serii nie powinno dzisiaj istnieć ale tak nie jest a to co jest naprawdę ciekawe ginie w motłochu przeciętności i malutkie teamy developerskie bankrutują bo wydawca stwierdził że gra jest niewarta  nawet tych kilku reklam na krzyż. 

Edytowane przez chrno-x
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kupię pierwszy w życiu season pass.

 

 

DLC#1 Booster Pack
Otrzymaj potężną broń do swobodnego korzystania, która sprawi, że walki będą bardziej ekscytujące.

DLC#2 Episode Gladiolus
Epizod skupiony na Gladiolusie, towarzyszu Noctisa. W tym epizodzie możesz sterować Gladiolusem jak grywalną postacią.

DLC#3 Holiday Pack

Otrzymaj wspaniały pakiet przedmiotów, który wniesie nowe barwy do gry.

DLC#4 Episode Ignis
Nowy epizod skupiony na Ignisie, towarzyszu Noctisa. W tym epizodzie możesz sterować Ignisem jak grywalną postacią.

DLC#5 Episoe Prompto
Nowy epizod skupiony na Prompto. W epizodzie można sterować Prompto jak grywalną postacią.

DLC#6 Online Expansion Pack
Pakiet pozwalający na granie w kompletnie nowe Final Fantasy XV.

Odnośnik do komentarza

Ale po kiego wala mi online do tej gry?

W FF15 chce sie rozkoszowac epicka fabula, a po skonczeniu gry na 100% odlozyc ja na polke i popatrzyc w lustro jak na lepszego siebie. Jezeli tego mi ta pozycja nie dostarczy to online napewno mi tego nie zastapi.

Ja chce okolo 100 epickich godzin sam na sam z ta pozycja bez widzenia jakichkolwiek online ryjow, jakbym chcial online to bym juz dawno gral w FF14.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie nie Shen po filmie mnie maja. Do tej pozycji wszystko kupie lacznie z dedykowanym kubkiem na poranna kawe, jedynie co oczekuje ze ta gra mnie rozwali na atomy jak to film zrobil.

Troszke pocieta gra z platnymi dlc by poznac historie boys bandu Exile?

Platne online?

Nadal mocno wierze!

Odnośnik do komentarza

No wlasnie nie Shen po filmie mnie maja. Do tej pozycji wszystko kupie lacznie z dedykowanym kubkiem na poranna kawe, jedynie co oczekuje ze ta gra mnie rozwali na atomy jak to film zrobil.

Troszke pocieta gra z platnymi dlc by poznac historie boys bandu Exile?

Platne online?

Nadal mocno wierze!

Takie czasy, prawie wszedzie dlc.

Zazdroszcze tego filmu, ja obejrze dopiero na premiere gry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

http://www.gamnesia.com/news/report-final-fantasy-xv-has-been-delayed-to-november-29th

 

 

It's been a long wait with multiple delays along the way, but earlier this year Square Enix announced that Final Fantasy XV is launching on September 30th. Unfortunately, it appears that one more delay is on the way. A source within GameStop management has tipped us off that Square Enix has delayed the game until November 29th. Promotional materials with the new date have arrived at some GameStop stores with instructions that they are not to be put up until after Sunday, August 14th, so an official announcement could be coming then. 

 

The same source that has revealed this information to Gamnesia has proven reliable on multiple occasions in the past. This includes leaking the release date and trade-in deals for New Nintendo 3DS as well as the release date for Star Wars Battlefront.

 

 

jeżeli to prawda to xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...