Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam się martwić. Po pierwszej połowie odetną nas od mapy i będziemy zapieprzać po rynnie?

 

 

"Na strukturę FFX składają się segmenty z otwartym światem ale też części liniowe. Pierwsza połowa gry posiada otwarty świat, ale fabuła w drugiej części FFXV rozwija się poprzez liniową ścieżkę. W ten sposób nie znudzicie się otwartym światem i cała gra zyskuje na takim zabiegu, więc pokusiliśmy się na takie rozwiązanie, typowe dla konwencjonalnych odsłon Final Fantasy. Sądzę, że średni czas rozgrywki wyniesie w przypadku podążania główną ścieżką od 40 do 50 godzin".

Odnośnik do komentarza

image_final_fantasy_xv-32693-2754_0046.j

 

polecam okulary wszystkim ludziom, którzy mówią, że ta gra jest ładna :yao:

 

w sensie nie jest brzydka do końca, ale tak niskiej rozdziałki to ja dawno nie widziałem, te tekstury, brak antyalisingu, dosłownie era ps2 i to ponoć w 15 fpsach

 

Jestem ostatnia osobom, ktora by bronila FF15 ale wydaje mi się, że ten screen może pochodzić z wersji na PC. UI jest wyraźne, cała reszta ustawiona na low? Jest gdzieś źródło i większa ilość screenów? Bo jeśli tak to szczerze mówiąc, wygląda to trochę paskudnie i troche nie wierzę, że to może być prawda.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

image_final_fantasy_xv-32693-2754_0046.j

 

polecam okulary wszystkim ludziom, którzy mówią, że ta gra jest ładna :yao:

 

w sensie nie jest brzydka do końca, ale tak niskiej rozdziałki to ja dawno nie widziałem, te tekstury, brak antyalisingu, dosłownie era ps2 i to ponoć w 15 fpsach

 

Jestem ostatnia osobom, ktora by bronila FF15 ale wydaje mi się, że ten screen może pochodzić z wersji na PC. UI jest wyraźne, cała reszta ustawiona na low? Jest gdzieś źródło i większa ilość screenów? Bo jeśli tak to szczerze mówiąc, wygląda to trochę paskudnie i troche nie wierzę, że to może być prawda.

 

czekamy na fotki z neo

Edytowane przez masta_g
Odnośnik do komentarza

I gitara.

 

A tak serio dziwne że jest taki spadek jakości bo o ile pamiętam demko prezentowało całkiem zjadliwy poziom

Bo demko było zupełnie innym produktem tworzonym na enginie, miało zataić rzeczywistość jak jest ujowo co by niedzielniaki nie anulowały preorderów .

Teraz można się spodziewać kolejnych bajeranckich trailerków z epicką muzyczką co by zamazać obraz rzeczywisty gry.

Ale po premierze to podjerzewam że na metacriticu uzytkownicy zjedzą tą grę a SE wywali na nich jajca, grunt że kasa się bedzie zgadzać .

Serio chcecie fajnego JRPG zainwestujcię w Setsunę, na pohybel z tym SE .

Na szczęscie Persona jest pewniakiem.

Edytowane przez Schranz1985
Odnośnik do komentarza

Final Fantasy XV Plans For More DLC After The Six Announced, Won’t Be Covered By Season Pass

 

- Famitsu asks if the six DLC is all we’re getting as far as DLC goes.

 

“That won’t be all,” answered Tabata. “The ones that we’ve announced are the ones were decided that we’ll certainly do.”

 

- With the Season Pass covering the six DLC that were announced the other day, Famitsu asks if that means those who purchase the Season Pass will need to separately purchase any future DLC beyond the initial six.

 

“Yes. Should we decide on DLC that isn’t included in the Season Pass that is currently selling, then that’s how it’ll be. Although there are still many parts that are uncertain,” said Tabata.

 

http://www.siliconera.com/2016/08/26/final-fantasy-xv-plans-dlc-6-announced-wont-covered-season-pass/

 

 

Prawdopodobnie bedzie wiecej DLC, jesli wyjda to oczywiscie beda do kupienia osobno, season pass ich nie pokrywa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...