Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Skupiamy się na grafie, bo to FF definiwalo kiedyś standardy w tym temacie. Niestety, ale trzeba się będzie wreszcie pogodzić z tym, że najlepsze lata ta seria i ta firma ma już za sobą. Jedyna nadzieja w sentymentalnej podróży jaka będzie FF VII remake, ale nawet okulary sentymentu nie pomogą jak SE zrobi z tego największy skok na kasę fanów.

 

Kalinho_PL

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Ogrywam,wspieram setsune, hejtuje FF :D

Czekałem na next genowego rpg nie ważne czy FF czy NNK czy DQ.

Ale ta gra nextgenowo nie wygląda a co do fabuły to SE juz dawno klepie sztampę, fajerwerków się nie spodziewam.

System mi nie leży patrząc po demkach, i te efekciarstwo wciskane na siłę podczas zwykłych ataków- no balet mongolski, a siły ataku nie czuć.

Tak się zastanawiam jak Q wypadną,no przez 10 lat developingu to pewnie Wiesia w tej kwesti przebiją, wróć przecież to SE raczej nie ma o czym gadac.

No dokładnie miały być ochy i achy a teraz wystarczy żeby wyszedł ten mesjasz jrpg(?)

W sumie to i 720p przy tej pustce i popupie będzie git jak 30fps utrzyma bez większych dropów .

Ech narzekałem na MGSV na fabułę ale mgsio to chociaż śmigał pięknie 1080/60 fps a tutaj to jakiś żart, i nie ma co zwalać winy że ps4 słabe.

Edytowane przez Schranz1985
Odnośnik do komentarza

 

 

Nikt jeszcze nie grał, ale każdy już wie, że będzie jedno wielkie gó.wno. Tak dla równowagi - biorę XV na premierę i będę się przy niej dobrze bawił.

 

Każda potwora znajdzie swego amator.

 

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

No co tam Robert? 

Ale co?

ile ja mam lart by jarac się jak dzieciak grafiką, albo przekreslac gre bo  pare miesiecy pzed premiera ma rozmazane tekstury budynku?

 

Na tym forum są patafiany które porownywaly mgs v na konsoel i pc i  wysmiewaly gowniana grafike na konsole bo swiatla na platformie wygladaly gorzej xD

 

sądziłem ze w  temacie  o  ff15 nie bedzie tak powierzchownego i płytkiego oceniania.

 

Więc nie stasiu, stado zubrów i  innych masamaównów nie robi na mnie wrazenia

 

 

dla mnie grafika jest super, poprzeczka nie podnosi mi się rownolegle do ewolucji  sprzętu.

Edytowane przez milan
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Ogólnie jakoś ten tytuł  jak zmienił nazwę z versusa na XV sprawia wrażenie gorszej gry. Do tego przygody z silnikiem, zmianą platformy czy z Fabułą sprawia ,że boję się o tą grę . Jednocześnie nastawiam się  w najlepszym  przypadku  na średniaka

Odnośnik do komentarza

Wszyscy sapia o grafike i o tym wiedza producenci gier wiec glownie sie na tym elemencie skupiaja i na hypie. Czasem nawet tylko na hypie przyklad NMS.

Niewazna fabula czy klimat i serce wlozone do projektu teraz tylko marketingowy hype i i tak wszyscy sie beda tasowac do grafiki.

Smutne czasy dla gracza nastaly to co kiedys wysmiewalem u pececiarzy jarajacych sie grafika jak nastolatek widzacy cycki nastalo u nas.

Dawac mi tego FF15 juz i byleby tylko byl miodny!

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

No co tam Robert? 

Ale co?

ile ja mam lart by jarac się jak dzieciak grafiką, albo przekreslac gre bo  pare miesiecy pzed premiera ma rozmazane tekstury budynku?

 

Na tym forum są patafiany które porownywaly mgs v na konsoel i pc i  wysmiewaly gowniana grafike na konsole bo swiatla na platformie wygladaly gorzej xD

 

sądziłem ze w  temacie  o  ff15 nie bedzie tak powierzchownego i płytkiego oceniania.

 

Więc nie stasiu, stado zubrów i  innych masamaównów nie robi na mnie wrazenia

 

 

dla mnie grafika jest super, poprzeczka nie podnosi mi się rownolegle do ewolucji  sprzętu.

 

Ja przecież nie pisałem, że to będzie zła gra. Wszyscy się oburzyli, jak spytałem czemu ta gra wygląda znacznie gorzej niż jeszcze miesiąc temu. Jest po prostu brzydka, ale to już chyba każdy wie. Trochę szkoda, bo ff zawsze wyznaczał standardy graficzne. Fabuła i klimat to inna spawa, żeby tylko nie było jak z 13

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

No, w oczekiwaniu na fulla tak sobie ostatnio oglądam ten gameplay po raz n-ty, i dla przykładu, w końcówce filmu jest walka z mechem na jakiejś opuszczonej bazie, i to jest niestety graficzny poziom Type-0 HD... Ale zauważyłem też, że większość urywków pochodzi z wersji XO, a z PS4 w zasadzie bardzo mało tego. Czyli jest cień nadziei, że na sprzęcie Sony wygląda to chociaż odrobinę lepiej...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...