Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pyerdole czy Square nie może znaleźć złotego środka i zrobić coś pomiędzy otwartym światem a korytarzykiem? Otwarte światy to mega wyzwanie na konsolach i na ten moment tylko redzi podołali a cała reszta męczy wora okropnie. Jak ktoś nie ogarnia albo silnik nie ogarnia to na wuj się męczyć? Pół biedy z grafiką ale jak jeszcze nie ogarną zadań pobocznych i będzie mało do roboty na tych pustkowiach to to już zupełnie nie będzie miało sensu.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Ja pyerdole czy Square nie może znaleźć złotego środka i zrobić coś pomiędzy otwartym światem a korytarzykiem? Otwarte światy to mega wyzwanie na konsolach i na ten moment tylko redzi podołali a cała reszta męczy wora okropnie. Jak ktoś nie ogarnia albo silnik nie ogarnia to na wuj się męczyć? Pół biedy z grafiką ale jak jeszcze nie ogarną zadań pobocznych i będzie mało do roboty na tych pustkowiach to to już zupełnie nie będzie miało sensu.

Jaki to problem sandbox? Już od 10 lat robią takie gry, wszystko jest zaprojektowane tak, że się pięknie streamuje z dysku do RAMu i na konsolach pięknie śmiga. Tym bardziej, że dzisiejsze konsole to już nie są dziwaczne skrzynki z 512mb pamięci operacyjnej, tylko przystosowane do łatwego developingu prawie-pecety z gigabajtami pamięci na pokładzie. SE po prostu nie umieją.
Odnośnik do komentarza

I tak zrobili to lepiej niż inni, może nie pod względem technicznym ale pod względem wykreowania otwartego świata z masą różnych i ciekawych questów. Zobaczymy jak FF pod tym względem się spisze.

 

Zauważcie też jaki cdpr miało budżet a jakim molochem z wieloletnim stażem jest Square. :lapka: Dla nich to będzie większy wstyd jeżeli nie ogarną.

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ten Kingsglaive jest już na torrentach

Ja bym tego nie zasysał bo:

 

So a few "copies" of "Kingsglaive" have "leaked" onto the pirate bay.

Don't download them - they're not real. It is just a 1.5h long ad for some super mega shady shitviruses-tier website.

Wait until the 30th to watch the movie digitally.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

 

ten Kingsglaive jest już na torrentach

Ja bym tego nie zasysał bo:

 

So a few "copies" of "Kingsglaive" have "leaked" onto the pirate bay.

Don't download them - they're not real. It is just a 1.5h long ad for some super mega shady shitviruses-tier website.

Wait until the 30th to watch the movie digitally.

 

 

No jak ktoś sciąga z pirate bay, ktore nie istnieje i wzamian pojawilo sie wiele mirrorow z wirusami to tak, wtedy masz racje.

3.77GB release od FGT @ 1080p

Odnośnik do komentarza

Jestem po seansie. Film to niezłe widowisko, animacja pierwsza liga ale jest sporo nierównych momentów. Jest wiele scen, gdzie całość ma tak genialny motion cap oraz animację 3D, że można odnieść wrażenie oglądania prawdziwych postaci. Są też momenty, że animacja jest tragicznie drewniana i uproszczona i aż bolą oczy. Lip sync, mimo że robiony pod angielski voice acting wypadł przez cały film mocno sztucznie i dziwnie. Całość nakręcona trochę chaotycznie więc jeśli ktoś nie lubił Transformersów w których nie widać co się dzieje to niektóre sceny będzie trzeba oglądać pauzując film. Sama historia to typowe Final Fantasy chociaż widać, że cały film jest trochę dziwnie pocięty. Sam setting nie podoba mi się, wolałbym coś bardziej subtelnego jak w FF8 skoro już mamy łaczyć technologię z rycerzykami, tutaj natomiast mamy jeszcze większe rozwarstwienie na ludzików z karabinami i mieczami. O ile product placement mi nigdy nie przeszkadzał tak wciskanie na siłe real life samochodów Audi do zmyślonego settingu jest dla mnie bezsensowne.


Nie ma mowy o żadnym goty filmie tak jak pisał Zetta. Chyba że efekty komputerowe = goty to wtedy Transformersy są 19/10 i 120% na metacritic.

Odnośnik do komentarza

Yup, moim zdaniem tez troche przesadzil z tym PP.

 

Za to jak najbardziej zgadzam sie ze momentami na mocne skroty poszli z animacja, w jednej chwili myslisz ze ogladasz autentyczny film, a tu nagle przez sekunde pojawia sie jakas klatkujaca animacja ktora odstaje jak gwozdz na tle innych plynnych animacji, ale pomimo kilku takich zgrzytow, film ogladalo sie bardzo przyjemnie. Super film akcji przepelniony swietnymi efektami, bardziej dopieszczonego CGI na oczy nie widzialem.

Odnośnik do komentarza

Ale co zrozumiec? To ze wg mnie przesadziles piszac ze to bylo bezsensowne? To jest autentycznie taka (pipi)a ze jestem zdziwiony ze poswieciles w ogole na to posta i pewnie zaraz klepniesz drugiego.

 

Już lece i klepie. Glupi ja, ze zwracam uwage na elementy nowego swiata jaki serwuje nam developer i nie podoba mi sie cos innego niz tobie ;(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...